Egyéb

Ár:   8700 Ft és 15 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kundus, az összetevőket feltöltötte: idonthaveaname, Módosítva: 2020. október 19.

Ár:   8700 Ft és 15 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogéria

Fejjegyek: popcorn, feketebors, gesztenye

Szívjegyek: kaviár, whiskey, vizes jegyek, immortelle

Alapjegyek: tonkabab, vanília, cashmere fa, ámbra

Pepe Jeans Celebrate for Her EDP 50 ml
Ár: 6.900 Ft +posta , Eladó: kundus
Állapot: Új, dobozos , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
Ár: 7000.- + szállitás , Eladó: illatvarázs*
Állapot: Keveset használt, 80/78 ml, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postán maradó/ Banki àtutalàs

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Vivus.Laszlo

2021. október 18.

Eeeees a legszebb parfumos uvegnek jaro dijat pedig kapjaaa!!!
Es tenyleg az egyik legszebb. Regen talalkoztam mar ennyire jo minosegu uveggel es ilattal. Arcon csapaskent ert, amikor eloszor megszagoltam a Rossmannban. Ott mindig kicsit ugy erzem, hogy biztonsagi jatekot jatszanak az illatokkal. Nah ez nem olyan. Ez az illat sexi, meresz, jatekos, misztikus. IMADNIVALO! Egyetlen problema vele, hogy a szallitasa nehezkes pont az uvege miatt, de amugy az kit erdekel, mert ugy is tartos! :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

Eeeees a legszebb parfumos uvegnek jaro dijat pedig kapjaaa!!!

vadvirag919

2021. augusztus 19.

A két martinis pohár közül, amit itthon lehet kapni, ez a kedvencem. Nekem egyértelműen egy őszi-téli illat, ami egy kis whiskey.s, zsizsegős indítás után olyan pihe-puha kuckózós meleg fészek illatúvá válik rajtam. Így 25 fokban. Kíváncsi leszek valójában milyen lesz hidegben, de így nyár végén is nagyon fincsi. Szerencsére inkább tonkás és kasmíros, leheletnyi vanilíával, ami nem a kedvencem és itt nem is domináns. Ilyenem még nem volt, és akciósan totál megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

d.anett89

2021. július 1.

Valami csoda ez az illat. Nagyon szeretem, Illetve az üvege is nagyon mutatós 🙂🥰😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

eheiszki

2021. március 30.

Számomra anyira hasonlít a Dior Poison Girl EDP-re, hogy nem tudtam örülni neki bármennyire is jó. Kb mint a PG csak rózsa és tolu balzsam nélkül (azt hiszem tolu van benne).
Van a Replay Tank ami pralinés de nagyon hasonlít a PG EDP-re, a Jeanne Arthes Love Never dies night dream frissebb de az is kb PG EDP... Kezdem unni 😃
A változatosság annyi a Celebrateben hogy hullámzik benne az illat és érezhető egy kis sós jegy benne. Ebben is fellelhető a néha előbukkanó friss jegy mint a PGben.
Még így sem átlagos. Az üvege pláne. Nagyon szép bár az én ízlésemnek kicsit sok, de ilyen Harry Potteres feelingem van tőle 😃 Nyilván nem praktikus.
Levonok egy csillagot amiatt mert olyan érzésem van, hogy sokadszorra vettem meg ugyanazt... és még egyet a tartóssága miatt, bőrön max 2 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

lacrymosa88

2021. január 22.

Ma sikerült megillatolnom egy drogériában. Édeskés, fűszeres az elején, de később sem válik nehézzé, inkább fásan-frissen édes marad. Ami beugrott róla, az az Avonos Lucky Me (az harsányabban édes, ez visszafogottabban).
Estére is kitartott, már-már pasis beütése is lett, de nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Estére is kitartott, már-már pasis beütése is lett, de nagyon tetszik!

Antioxidánsok: BHT