Egyéb

Ár:   4430 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilviakiralyno, Módosítva: 2016. február 22.

Kiadás éve: 1975

Illatkategória: rózsás-virágos

Illatjegyei: rózsa, bergamott, liliom, tubarózsa, szantálfa, borostyán, cédrus, brazil rózsafa

erda74

2020. március 20.

Gyönyörű illatélmény, önmagában kicsit bizarr viselni, de köszönöm Yeticica az ötletet, rétegezve utánozhatatlan, és végtelenül variálható! Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 20.

Makk Zsuzsó

2020. március 19.

Színtiszta tearózsaillat, se több, se kevesebb. Intenzív, tartós, és nagyon jó ár/érték arányú. Mintha beleszagolnánk a virág kelyhébe.
Nem a retró fatokos, fiolás bolgár rózsaolaj, de nem is az éteri Creed Fleur de Thé Rose Bulgare, azért az utóbbi egy magasabb liga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

wildrose

2020. február 21.

A legcsodálatosabb tearózsa illat, amit valaha éreztem: minden sallangtól mentes, lineáris, könnyű, légies, boldogító, intenzív és tartós illat. Hatalmas szerelem a miénk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 21.

Frufru3

2020. január 18.

Nagyon örülök,H volt lehetőségem a kedves eladótól kipróbálni egy kis adagot,mert így nem furdal a kíváncsiság és véletlen sem vettem teljes üveggel!
Rajtam ez savanyú nyanya-rózsa sajnos. Kicsit édesebbre számítottam. Az üvegcséből szagolva zöldes,kifújva sem édesedik be. Szerintem az idősebb korosztálynak jobban bejön(én34),ez is anyukámnál fog landolni,már érzem.
//Az Avon Luminata is ilyesmi.//

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

//Az Avon Luminata is ilyesmi.//

nygigi

2019. október 28.

Természetes rózsa + rózsaolaj illat 1 napos tartóssággal. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 28.

Természetes rózsa + rózsaolaj illat 1 napos tartóssággal. Nagyon tetszik!

Confetti

2019. március 30.

Ha költő lennék, minimum egy szonettben méltatnám most ezt a parfümöt... az illata gyönyörű, sokan áradozva dicsérték, akik megérezték rajtam. Ismeretlen volt számomra, amikor megrendeltem, de nagyon jó választásnak bizonyult: a kedvencem lett azonnal!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 30.

Yeticica

2018. július 9.

Tyuuuu! Hat ez rajtam 98%-ban Penhaligon’s Peoneve.
En rozsat erzek leheletnyi vetiverfuvel. Igazi, élő rózsaillat (nekem ezek az illatok valamiert a vadrozsara/ csipkerozsara emlekeztetnek). Tartós, egysíkú virágillat. Rétegezni tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Tyuuuu! Hat ez rajtam 98%-ban Penhaligon’s Peoneve.

noavedon

2016. november 14.

Igazi soliflore parfüm: rózsa, rózsa és még több rózsa, lineárisan, bele az arcomba :)
Nagyon jó ár/érték arányt képvisel, 4000 Ft a 120 ml-ért meglepően baráti, bár sokat nem kell fújni belőle, 1-2 pumpálás bőven elég, és ki is tart 6-7 órán keresztül. Utána sajnos a rózsa "túlérik", és émelyítően édeskéssé válik, ilyenkor vagy újrafújom (és tényleg kondenzcsíkot húzok magam után), vagy alapból teszek rá valami mást - pl. az ámbrás illatokkal meglepően jól lehet rétegezni - és akkor nincs ez az édeskés "illatmaradék".

Kicsit vintage, kicsit túl egyszerű, tudni kell viselni - cserébe viszont nem tömegillat.
A tartósságáért és az ár/érték arányért jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

A tartósságáért és az ár/érték arányért jár az 5 csillag.

delfi

2016. február 21.

Számomra ez a tökéletes rózsa illat. 125-ml üveggel vettem, alig 4 ezer forintért. Egyetlen fújás egész nap tart. Hihetetlenül jó, nekem ez a sárga üveges van meg, ezzel a fekete dobozzal. Nem tudom, hogyan tudtam eddig élni nélküle. Csak az Iparfüméria oldalon lehet rendelni, és eléggé ritkán van. Kaptam értesítést hogy újra van készleten, aztán addig vacilláltam, (kb 3-4 napig) hogy kifogyott a készlet. Sajnáltam is nagyon. Aztán 1-2 nap múlva újra megnéztem és EGY darab volt még belőle. Égi jelnek vettem ezt, így meg is vettem. hatalmas üveg, és amikor ránézek, mindig olyan minőségi érzésem van, egyáltalán nem olcsó kinézetű, és az illata is olyan, mint egy drága parfümnek. Sőt, még jobb is. Imádom hogy semmi mellékes nincsen benne, csak a tea rózsa finom meleg puha illata. Teljesen szerelmese lettem. Azóta minden nap 1-1 fújás.... Imádom hogy ilyen nagy, és nem tucat illat, nincsen minden második nőnek ilyen illata az utcán. Igazi Vintage hangulata van. Nem kell félni tőle, nem lesz közönséges, valami nagyon különleges egyedi. Próbáljátok ki ha szeretitek az igazi Angol Tea rózsa illatát. Utánozhatatlan élményt adott, úgy hogy nem ment rá a fél vagyonom....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

szilviakiralyno

2014. november 4.

Sárga rózsa, és rózsa, egy kis rózsával.. Érdekes, amikor feltöltöttem, egy rózsaszín dobozú üveget tettem fel, nekem is olyan van, de úgy tűnik több kiadást megért, többfajta dobozban. A tea rózsa illata, kis palackban. Nekem enyhén szintetikus rózsaillatnak tűnik, de nem rossz. Szerintem a többi összetevő csak azért létezik a palackban, hogy felerősítse a rózsa illatát. Amúgy imádnivaló, tökéletes depis hangulat esetén, olyan mint amikor a kertemben metszegetem a rózsabokrokat.. Bódítóan édes virágszirmok... :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 4.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)