Egyéb

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: nkatika, az összetevőket feltöltötte: tnori, Módosítva: 2017. június 15.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A Perla Neked való …

• Ha zsíros a bőröd, és szeretnéd végre megszüntetni a pattanásaidat.
  • Ha száraz a bőröd és boldog lennél, ha megszűnne a hámlás.
  • Ha csodás a bőröd, de szeretnél végre natúr, organikus és tisztakozmetikumot használni.
  • Ha folyton sminkelsz, és félsz, hogy tönkremegy a bőröd.
  • Ha sminkedet, szemfestékedet a lehető legkíméletesebben és leghatékonyabban szeretnéd eltávolítani.
  • Ha megőrülsz az esti/reggeli rituáléktól, és egyszerűenszeretnél hidratált arcbőrt.
  • Ha nincs időd magadra a munka, a háztartás és a gyerek mellett, de vágysz a puha, hidratált bőrre.

Kizárólag hidegen préselt, finomítatlan, organikus olajok és terápiás minőségű illóolajok: arany jojoba, szőlőmagolaj, ricinusolaj, tamanu, ligetszépe olaj, linaloefa, pálmarózsa, római kamilla, vanília, vetiver, teafa."

Zanli

2018. november 27.

Sminklemosás után használom, igazi kis rituálé. Jellegzetes illata van, amit szintén szeretek. Nagyon jól ápol, mindenkinek ajánlanám, aki szereti az olajokat, vagy aki kipróbálná az olajos arcápolást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Oila

2017. november 3.

vegyes benyomásaim vannak:

A Perla arcápoló olajnak: fantasztikus! Tökéletesen hidratált, puha, nem zsíros, nem feszülő, egészséges, egyenletes ónusú bőrt eredményez. Az illata, ahogy előttem is megfogalmazták, luxus érzetet ad és nagyon jó hatással van a közérzetemre is.

A Perla arctisztítóként OCM szerint felhasználva: szintén tökéletes (de valójában akár egy kétkomponensű - ricinus és más bázisolaj keveréke - olaj is tudja ugyanazt, így kicsit pazarlásnak érzem)

A Perla sminklemosóként: ezzel van problémám. Mert nagyon jól fogalmazta meg előttem Corra, a Perla valóban csodálaosan felold minden sminket, még a nagyon alkalmi, vízálló alapozót és szempillaspirált is, igaz, semmiképp sem elég ehhez 3-4 pumpányi adag. Viszont a maradéktalan letörléssel már vannak gondok. Bárhogy átgőzölöm az arcom a zuhany alatt és utána még a többréteg törölközővel is, ha finoman törlöm le, a micellás vizes vattakorong még szép rózsaszín lesz az alapozómaradványoktól (csak ellenőrzésre használva, nem az OCM részként, természetesen). Ha dörzsölöm, akkor egyébként szintén marad valamennyi, viszont a bőrömet is irritálom vele, ezért inkább nem teszem.

Ami működik: bő 5 pumpányi adaggal átmasszírozás, gőzölés, letörlés először, majd még kb. 3 pumpányi adaggal mindezt meg kell ismételni, így már tényleg tiszta lesz a bőr. Ha ehhez a 8 pumpányi adaghoz hozzáadom a reggeli-esti egy-egy pumpányit, amit hidratáláshoz használok, akkor kijön a napi 10 pumpányi mennyiség, ami mellett sajna egy hónapig sem tart ki az 50 ml-es adag.

Ha a pénztárcám ezt megengedné, akkor végülis azt mondanám, hogy a Perla tökéletes mind a három fenti funkcióra, legfeljebb nem túl gazdaságos, és nem egészen elég úgy, egy lépésben használni, ahogy a tájékoztatóban szerepel. Viszont mivel 3-4 hetente nem tudom újravenni, ezért én maradok annál, hogy smink- és arctisztításhoz itthon keverek ki egy egyszerűb és olcsóbb olajkeveréket, hidratáláshoz pedig továbbra is használom a Perlát.

(Viszont, mivel mindjárt 40 éves leszek, a hidratálómba már igencsak elkélne néhány anti-ageing nagyágyú is, még azokon felül, amiket a Perla tartalmaz.)

Összességében szerintem 3- 4-es az ígért egy lépéses rutin elmaradása/ár figyelembevételével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

vegyes benyomásaim vannak:

Corra

2017. október 23.

Tegnap érkezett meg, ezért csak az első benyomásaimat tudom megosztani róla,d e úgy érzem, megérdemli, hogy több vélemény legyen róla:) A színe a képen láthatónál zöldebb, az illata a tamanu olajtól jellegzetesen fűszeres, de a finom illóolajak sokat tompítanak, szelidítenek rajta, és már önmagában az is csodálatossá teszi, hogy ezt az alapillatot olyan vonzóvá, ellenállhatatlanná és luxus-érzetűvé tudta varázsolni az alkotó.

Az állaga épp csak egy kicisvel sűrűbb, mint amilyennek képzeltem, nekem kell a 4 pumpányi adag ahhoz,hogy úgy masszírozzam a bőrömbe, hogy közben ne nyúzzam-húzzam. Csodálatos, relaxáló, megnyugtató, érzéki élmény a bemasszírozás, ezt bizton állítom. szemsmink lemosására nem próbáltam ki, bár biztosan feloldanná, de attól idegenkedem, hogy egy lépésben kenjem el az arcomon az alapozót és szempillafestéket is. Tehát a szememről lemostam a sminket kétfázisú lemosóval, az olaj pedig ment az alapozós arcbőrömre. nagyon szépen feloldotta, nagyon jól esett a dunsztolás is, de az ellenőrző Sensibio micellás vizes vattakorong azért nagyon halványan rózsaszín maradt utána. Két dologra tippelek, vagy én nem csináltam jól a műveletet, mert alkalmas frottírtörölközőből ninc sitthon annyi, hogy minden napra jusson tiszta a következő mosásig, ezért prémium minőségű puha biopamut etrapelenkát használtam többrét összehajtva, ami a meleget jól is tarrtotta, de a letörlésnél nyilván nem tudja ugyanazt, mint a frottír bolyhai.

A másik öteletem, hogy az alapozóm nem organikus volt. Simán el tudom képzelni, hogy az alapvetően növényi olajokból álló natúr-bio alapozókat sokkal jobban le lehet mosni vele, mint a szilikonos fajtákat,d e ez csak egy tipp részemről.

Mindenesetre arctisztítás után termálvíz spray-t használtam, majd a vizes bőrbe is bedolgoztam pár cseppet az olajból, hát ez valami isteni érzés, ezért reggel is így tettem (csak meleg vizes arcmosás után). és nagyon szépen mutat rajta az alapozó is, nem csúszik meg rajta, szépen hidraál, nem irritál kicsit sem, puha, egészséges fényű tőle a bőröm.

Pár hónap múlva szeretnék a hosszabb tvú hatásokról is beszámolni.

Update: bár csak pár nap telt el, amiben biztos vagyok, hogy sminklemosásra nem ezt fogom használni. Ennek több oka van, egyrészt 4 pumpányit szinte azonnal bekebelez belőle a bőröm, annyira imádja, issza-issza. És bár feloldja a sminket, mivel a bőröm beissza, szinte nincs mit letörölni, nyúzni-húzni meg nem szeretném a bőrömet. Megoldás lehetne, hogy többet használjak belőle, vagy kétszer is használjam egymás után, de azért khm.... mégiscsak 10000 Ft az 50 ml....

Ami viszont csodálatosan működik, hogy a sminket egy olcsóbb, de jó minőségű, nem irritáló lemosóval eltávolítom, és ezután jön ebből a csodaolajból 4 pumpányi. bemasszírozom 1-2 percig, aztán beállok a tus alá, és élvezem a mesés, luxus illatát és az olajok jótékony hatását a gőz alatt. Csak ezután teszem fel az arcomra a meleg vizes, kinyomkodott törölközőt/négyrét hajtott pelenkát, és törlöm le. EZután nem hagyom ki, hogy belenézzek a tükörbe, olyan szép egészséges az arcszínem:) És jöhet az Uriage spray és egy csepp olaj a hidratáláshoz. Ez tökéletesen elégnek tűnik. A bőröm nem húzódik, nem feszül, nem hámlik, nem pirosodik ki, de nem is olajosan fénylő sehol sem. Nem tudom, mit várhatok tőle később, ha a pozitív változások csak 3-4 hét használat után érzékelhetők:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

Pár hónap múlva szeretnék a hosszabb tvú hatásokról is beszámolni.

tnori

2017. május 3.

Meglepett hogy eddig 1 vélemény érkezett csak a termékről, ugyanis egyszerűen szuper kis olaj. De betudom annak, hogy még viszonylag ismeretlen a termék a piacon. Én kifejezetten kerestem olaj alapú sminklemosot (kipróbálni), mert a micellasaknal nagyon meguntam hogy 4-5 sminkvatta is kellett mire le tudtam teljesen szedni a s minket és mire a szemceruzat és szempillaspiralt is leszedtem néha úgy éreztem a bőrömet is ledörzsöltem. (használtam sok féle lemosot) Na ekkor jött szembe velem a Perla. Már 3 hete használom és csak jót tudok mondani róla. Én is kipróbáltam a meleg vizes torolkozos módszert, ami tényleg szuper érzés ad, sminket hibátlanul leszedni és utána a bőröm pihe puha. De nem mindig van kedvem ehhez a mokahoz, így én leggyakrabban felkenem az olajat az arcomra, a szememet is bemasszirozom, beállok a zuhany alá és egyszerűen lemosom egy sminkszivacs segítségével. Tökéletesen működik így is. És nem kell dörzsölni, 5-ször átmenni rajta. Én is kipróbáltam, hogy utánna egy micellas lemosoval csekkoljam tényleg lejött e minden, nekem igen. Kipróbáltam borapolokent is, nekem úgy nagyon sok volt, de egy tényleg száraz bőrnek áldás lehet ez az olaj. 3-4 pumpanyi tényleg elég, szerintem kiadós nagyon. Az illata novenyes, de nem erős, inkább olyan természetes illatunak mondanám. A csomagolás nagyon praktikus, könnyen adagolhato.
Tényleg jó szívvel ajánlom ezt a terméket, valóban azt kaptam amit igért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

Tényleg jó szívvel ajánlom ezt a terméket, valóban azt kaptam amit igért.

ErdelyiDiana

2017. április 26.

Hát én bevállaltam kérem szépen :) szépeket olvastam róla, tetszik az összetétele, erről nem írok bővebben hiszen a weboldalukon minden fent van. Igen nehéz róla még véleményeket olvasni, de az a pár ami volt, nekem jót ígért. Valóban 3-4 pumpálásnyi mennyiség elég egy alkalomra, így nagyon gazdaságos és hosszútávú lesz. Kézzel fel kell kenni arcra utána egy meleg, vizes törülközőt fél percig rátenni majd ezzel letörölni. Nem tudom ez a meleg vizes törülköző dolog menni fog e mindig, de így próbáltam ki elsőre és hát a lényeg, szuper! Nekem nagyon bejön. Kellemes kicsit gyógynövényes de diszkrét az illata. Letörlés után nagyon puha és szép a bőröm. Vártam, hogy nyomokban olajos marad vagy nehezebb lesz letörölni, de nem. Utána szokásos tonizálás és hidratálas mehet ha igényli a bőr. A sminkeltávolító hatásáról még nem tudok beszámolni, majd az utánam jövök. Vélemények alapján pár hét kell mire kifejti jótékony hatását (pótolom majd), de így elsőre nagyon szereti a bőröm.

Ui: szépen leszedi a sminket (nem vízállóval sminkeltem!), micellás pamaccsal kíváncsiságból áttöröltem és azért maradt pici, de lehet hogy csak nem voltam elég alapos :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Calophyllum Inophyllum Seed Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.