Egyéb

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anikolhi, Módosítva: 2015. június 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajformázók

Keratin tartalma jó hatással van a töredezett hajra.

rozsanyica

2015. június 12.

A kék, D-panthenolos verzióját használom hetente. Nekem, akinek olyan makacsul tökegyenes a haja, mint az Alföld, ez egy csodaszer. A dauer nem vált be, sütögetni meg nem akartam gyakran, ezért más megoldás után néztem, és hálistennek megtaláltam ezt. Hajmosás után a félvizes hajamat felcsavarom szivacs-csavarókra, de mielőtt feltekerem őket, mindegyik tincset befújom ezzel, kendővel fej beköt, alvás. (Nem keleti kényelem persze így aludni, de sokkal jobb, mint pl. a fém csavarós megoldás....) Másnap reggel gyönyörű, szabályos loknijaim lesznek, amik persze engednek pár nap után a feszességükből. De a hajnak ez a fixáló olyan ragacsmentes struktúrát ad, ami nagyon megkönnyíti a frizurakészítést. Öt perc alatt lehet kontyokat tűzni, csigákat csavarni, mert a haj oda hajlik, ahova szeretnénk. Mindenkinek ajánlom, de a vastag szálú, egyenes hajúaknak főleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

anikolhi

2015. június 11.

Én személy szerint megvagyok vele elégedve.A habokkal ellentétben nem szárítja a hajam.A kiszerelése nem túl praktikus,én átöntöttem egy fújós/spricnis flakonba.
(Viszont nem tudom,hogy miért lettek átírva az összetevők? : Ezek közül 3 - a két M betűs hosszú nevű,és a Benzyl Alc. - nincs is feltüntetve a cimkén.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Polysorbate 20
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.