Egyéb

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: patrisha, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Testápolás

Mangós testpermet, mely friss illatot biztosít a teljes testfelületen.

kottazur

2020. október 13.

300 forintért vettem, finom illata van, elfér bármelyik táskámban, és szerencsére nem cukrosan gyümis, inkább friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

Anitacska01

2020. szeptember 26.

"Lilly Mae's Azure Garden" kék vàltozatàt próbàltam és annyira bejön, hogx a narancssàrgàt még ki se próbàltam. Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Doori61

2019. november 2.

Aaannyira, de annyira imádom, hogy gyümölcsös, mégsem WC illatosító szagú! Ami nálam ritkaság, mindig is a virágos, édeskés illatokat szerettem. Ruhán, bőrön, hajon (ha véletlen arra is kerül), bárhol nagyon tartós, a nap végén is érzem. Nem marad meg a tipikus mangó illat, ahogy előttem is írták, van egy kissé kókuszos alapja, ami inkább később érződik. Újravevős, nyárias!😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

mercica

2019. május 15.

Megláttam, megszagoltam és jött velem. Nem bántam meg, mindig a táskámban van, kellemes, nyárias illata van. Van, hogy parfüm helyett használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

bebuska94

2019. február 17.

Kifejezetten tavaszi vagy nyári illata van. Könnyen elfér a táskában. Nekem tetszik. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

TheNancy07

2019. február 6.

Ennek a permetnek nagyon intenzív az illata, ez is kisebb üvegben van, ami szintén praktikus, könnyen elfér a táskában. Illata nem tartós, de ezért nem vonok le tőle pontot, hiszen a frissítő hatásáért használjuk. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Anreja

2018. augusztus 6.

Indítàs: Mangòs , pàr perc múltàn enyhe kòkusz illat. Bőrközeli. Nem felhő. Hasonlòt kerestem , örülök neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Hidratálók: Propylene Glycol