Pret À Porter

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marika000, Módosítva: 2013. február 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 500 Ft

Ár: 2 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

PETRA820718

2018. december 9.

Zsákbamacskaként ajándèkdobozban vásároltam sprayel együtt csomagolva a Tescoban 2000 ft körüli összegért.
Nem ismertem edddig, de valahogy nem erre számìtottam, kicsit csalódtam.
Nekem inkább citrusos, fanyar,és sajnos nem tartós.
Hétköznapokra jó lehet, de fene az orromat ennél sokkal jobbakat raktározok 😊.
Félő nem fogom elhasználni.Megint egy impulzus vásárlás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Nem ismertem edddig, de valahogy nem erre számìtottam, kicsit csalódtam.
Nekem inkább citrusos, fanyar,és sajnos nem tartós.
Hétköznapokra jó lehet, de fene az orromat ennél sokkal jobbakat raktározok 😊.
Félő nem fogom elhasználni.Megint egy impulzus vásárlás volt.

kismadár

2018. október 13.

Minden napokra szerettem volna valami olcsó fújkálóst, de a drogériákban kevés kivételtől eltekintve csak vattacukor illatú löttyöket árulnak... Így esett a választásom rá. Nagyon szeretem a citrusos, fanyar illatokat, de ebben valami mégis zavar.. Van benne valami, ami elnyomja a frissességet, valami kesernyés illat. Mintha bergamottra emlékeztetne. Nekem ez elrontja sajnos...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

tyutyu

2018. március 2.

Számomra ez nem citrusos, hanem édes! Pedig nagyon akartam szeretni! Egyszer régen kaptam ajándékba valakitől, és úgy emlékeztem hogy egy jó kis illat! Nyárra kerestem citrusos illatot, és eszembe jutott. Kifújáskor egyetlen pillanatig érződik a citrusosság, aztán átvált valami számomra hányingerkeltő, édes illatba!!! Nagyon szomorú vagyok, mert a bőrömön sok illat teljesen másképp érződik, mint a "többségen" és a parfümöktől fejfájást kapok..:( persze még ettől a halovány kis spray-től is!! amúgy akiknek mutattam, bejött ez az illat, és kellemesnek tartják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

angelcare

2017. május 4.

Énisénis!Atyaég mennyire imádtam! 😁Egy medencényit elhasználtam belőle.És persze nekem is megvolt a fekete Exlamation és a narancssárga Kokäi is.Még most is fel tudom idézni az illatát......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

vicuskat

2017. április 18.

Ah, igen, azok a boldog emlékű '90-es évek! Emlékszem, milyen menő volt az a barátnőm, aki megengedhette magának, hogy tinédzserként a Pret á portert vagy az Exclamationt viselje. Én sosem. :( Most nosztalgiázom. Már csak ezért is megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 18.

Csirip74

2016. november 13.

Friss, tisztaságillat, de van benne egy kis fanyarság is. Kolléganőm szerint ez áll legjobban nekem. Kilencvenes évek elején voltam éppenhogy nagykorú, sosem volt ilyenem. Jobb későn mint soha. Ilyen illatokat mostanában nem gyártanak, érdemes mindenkinek nosztalgiázni. A húszon egynéhány évvel ezelőtti illatok sokkal változatosabbak voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

magyarry

2016. október 12.

Nagyon finom illatú. Az összetevők lehetnének egy kicsit jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 12.

Nagyon finom illatú. Az összetevők lehetnének egy kicsit jobbak.

sztami

2015. július 25.

Anyukám kedvenc illata, évek óta csak ezt használja. Sajnos az utóbbi időben kevés helyen tudjuk csak beszerezni, így általában betáraz belőle. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

sunbazsi

2014. augusztus 8.

Nagyon szeretem, időről-időre megveszem magamnak!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Nagyon szeretem, időről-időre megveszem magamnak!!!

narancsfavirág

2013. július 4.

Nagyon szerettem ezt az illatot, de amikor legutóbb megvettem, valami megváltozott benne, (vagy bennem) már nem éreztem olyan kellemesnek, mint régen. Sajnálom, mert azt gondoltam, hogy ez biztosan örök kedvenc lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.