Egyéb

Ár:   49 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shine83, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. június 22.

Ár:   49 000 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejjegyek: bergamot, mandarin, narancs, sárgadinnye, eper

Szívjegyek: zöldalma, kókusz, virágos jegyek, feketeribizli

Alapjegyek: vanília, púderes jegyek, pézsma

Profumi di Pantelleria Tanit Extrait De Parfum kiadó!!!!
Ár: 3500 , Eladó: Shine83
Állapot: 5ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Dark Purple

2021. május 11.

Előrebocsátanám, hogy itt parfüm extraitról beszélünk, tehát nem edt, nem edp, hanem a legtöményebb, tiszta parfüm koncentráció. Ebből adódóan kevés kell belőle és egész napos tartósságú (legalábbis rajtam), a sillage is nagyon rendben van. Én pont nyáron szeretem, illetve tavasztól őszig, mert télen valahogy a komolyabb, melengető illatokhoz vonzódom. Ez viszont egy igazi gyümölcsbomba, vidám, gondtalan, vakációs illat nekem. A leszáradásban rajtam is megjelenik a púder, de a háttérben marad, rajtam végig érezhetően a gyümölcskoktél dominál. Igazi hedonista, életigenlő, tele szájjal nevetős illat. Az érzést ahhoz tudnám hasonlítani, mint a régi limitált nyári Escada illatoknál - csak éppen emeld a köbre és szorozd meg tízzel, mert ez kérem már egy teljesen más dimenzió, igazi luxus minőség. Ha az Escada a csónak a Balatonon, akkor ez egy hófehér jacht az Égei-tenger legszebb szigeténél. Nálam ez így egy ötöst ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 11.

Shine83

2019. november 26.

Nagyon tetszik!
Gyümölcsös,èdes........ès az a púder.....
Tartós. Reggel fújtam a karomra ès mèg este is èrezni.
Nyárra sok, de a többi èvszakban bármikor jöhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Nagyon tetszik!
Gyümölcsös,èdes........ès az a púder.....
Tartós. Reggel fújtam a karomra ès mèg este is èrezni.
Nyárra sok, de a többi èvszakban bármikor jöhet.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Coumarin, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol