Egyéb

Ár:   $2   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: manobeka, Módosítva: 2019. április 30.

Ár:   $2
Kategória:   Sminkek szájra

Vízálló, hosszan tartó hatású, matt folyékonyrúzs.

manobeka

2019. április 29.

Úgy éreztem, fel kell vennem ide, mert nagyon meg vagyok vele elégedve.1-es és 2-es árnyalat van meg és szinte hihetetlen a tartóssága és a viselete, leveri a 3000 ft-os NYX és Loreal legújabb matt folyékony rúzsát is. Nem minden szín viselete egyforma, van , ami ragacsosabb érzés, de ez a 2 szín,nem, nem is érezni, hogy rajtam van. Felvitele nagyon egyszerű, hamar púderesre szárad és aláalapozva kibír egy egész napot, úgy, hogy meg sem látszik. Azt gondolom 0,68 USD-ért elképesztő!! Aliexpressről érdemes rendelni, ott a legolcsóbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 29.