Egyéb

Ár:   $2   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: manobeka, Módosítva: 2019. április 30.

Ár:   $2
Kategória:   Sminkek szájra

Vízálló, hosszan tartó hatású, matt folyékonyrúzs.

ccleox

2021. február 11.

Nagyon gyorsan szárad, és hihetetlenül könnyű az aplikátorral dolgozni! Emellett tényleg tartós, és a vízállósága is rendben van! Az áráról nem is beszélve! Biztos újravevős lesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

bellehercegno

2020. január 12.

Wow,csodás ez a rúzs,nem tudok betelni vele! :D Sminkek terén kísérletező típus vagyok,már ami az ebay-ről rendelteket illeti. ;) Természetesen muszáj volt ezt is kipróbálnom,a 2-es és a 9-es színre esett a választásom. Ez már a sokadik tartós rúzsom,eddig ezzel a márkával vagyok a leginkább megelégedve. A többi rúzzsal ellentétben ez egy nagyon könnyű viselet,nem érezni,hogy a szádon van,kicsit sem húzódik,semmi szárazság érzés,tényleg olyan,mint a bársony és 1 pillanat alatt megszárad.. :) Könnyen terül,a színei mesések,a csomagolása is esztétikus! Bátran próbáljátok ki,bízom benne,hogy mások is hasonlóan elégedettek lesznek majd vele! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 12.

manobeka

2019. április 29.

Úgy éreztem, fel kell vennem ide, mert nagyon meg vagyok vele elégedve.1-es és 2-es árnyalat van meg és szinte hihetetlen a tartóssága és a viselete, leveri a 3000 ft-os NYX és Loreal legújabb matt folyékony rúzsát is. Nem minden szín viselete egyforma, van , ami ragacsosabb érzés, de ez a 2 szín,nem, nem is érezni, hogy rajtam van. Felvitele nagyon egyszerű, hamar púderesre szárad és aláalapozva kibír egy egész napot, úgy, hogy meg sem látszik. Azt gondolom 0,68 USD-ért elképesztő!! Aliexpressről érdemes rendelni, ott a legolcsóbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 29.