Pull&Bear

Ár:   4995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Pull&Bear márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aidanne, Módosítva: 2013. december 3.

Lelőhely:   Pull&Bear márkaboltok

Nőies virágos illat. Fejjegyei a citrusos gyümölcsök a friss virágok, illatkompozÍciójában az Írisz, a liliom, jácint, valamint a fülledt pézsma , ámbra és a friss erdők illata.

Picipötty

2020. január 7.

Ma vettem egy üveggel magamnak az Aréna Plázában... ténferegtem a szombati tömegben, szememmel csak lopva érintettem a legújabb nyári kollekciót, amikor egy-egy pillanatra feloszlott az embertömeg-majd újra összeállt, mint valami unottan kúszó amőba. Ebben a lomha-forró káoszban, többórás vonatút után odakeveredtem a parfümös polchoz és az első tesztert a csuklómra fújtam...
Egy pillanat alatt az illat kiemelt a belváros forgatagából: egy tiszta, mészkősziklás tengerparton éreztem magam, hófehér nyári ruhában és a szellő simogatta a fürtjeimet...
Soha nem szerettem bele parfümbe a másodperc törtrésze alatt.
Fél perc múlva a kasszánál tettem le azt a kőkemény 4995 Ft-ot, ami egy 100 ml-es parfümért teljesen megéri.

Ki a boltból, irány a mosdó, ahol beburkoltam magam a mennyei illatfelhőbe.
Tartósságának tesztelése céljából a közel 35 fok és a közel 3 órás vonatút kitűnőnek bizonyult.

A párom kint várt az állomáson és egyből körbeszimatolt, hogy milyen illatfelhőt hoztam magammal, miután a vonatról leszállt az összepárolódott embertömeg és üdítő csókot nyomott az arcomra elismerés gyanánt.
Szerintem ennél nem kell több. :)

UPDATE: Még lehet kapni, csak szögletes üvegben , fiókos , világoszöld dobozban a Pull &Bear-ben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Soha nem szerettem bele parfümbe a másodperc törtrésze alatt.

Ki a boltból, irány a mosdó, ahol beburkoltam magam a mennyei illatfelhőbe.

Szerintem ennél nem kell több. :)

Amiira

2019. szeptember 5.

Szeretek új illatokat kipróbálni,erre véletlenül akadtam,bár először megosztott az illata,tùl sok volt,ahogy lassan fogyott egyre jobban megkedveltem a púderes mivoltát.hozzáteszem,hogy nem ismerem a Chloé hasonló illatát,de mindenesetre az árát megéri és elképzelhető, hogy őt egyszer újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

elvanui

2019. július 29.

Köszi, Lányok, Ti vagytok a hőseim ma!!!
Miután nemcsak örök szerelmem, a Love, Chloé; hanem a filléres másolata is eltűnt, húztam is a csíkot a Fragira, a kis hasonlítós panelhez. És ott volt Ő!! Ti meg elmeséltétek nekem, milyen szép és mennyire hasonló. Ma kipróbáltam az üzletben, és OMG... Ha lehet, még plüss-puhább, barackrózsaszínebb, púderes-simogatóbb, mint az Igazi. Az üvege már nem ez a szép, hanem egy szögletes kis minimál, de ugyan már. Hmmm, ez igen hamar beköltözik majd, főleg mivel hat órán keresztül levegővétel nélkül dúdolt rajtam 36 fokban is. Azta... Csodafinom bújós plüssmaci.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

Köszi, Lányok, Ti vagytok a hőseim ma!!!

Csengiful

2018. október 31.

Egy nap eszembejutott ez az illat, kerestem a webshopban, nem találtam, bepánikoltam, hogy esetleg kivonták a forgalomból !? (mint a jó alapul szolgáló Chloé Love-ot is :( ) De aztán mégiscsak meglett, megrendeltem, már lenyugodva mondhatom, hogy megérte a fáradtság érte..Úgy szeretem ezt az illatot... Van benne valami nosztalgikus békesség. Na meg, hogy 100 ml ezért az árért..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

isabelle007

2018. július 8.

Nagyon finom illat. Az eredeti Chloé rajtam kicsit szomorkás hangulatú, de ez az illat (Phyllis) sokkal vidámabb rajtam, jobban szeretem viselni. Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Oeminoemi

2018. január 29.

Ha már a férfi párját jól megdicsértem, rá is érdemes szánnom pár sort. Nem vagyok rajongója az üzletláncnak, a copy koncepciónak sem, de az illataikat csípem. Véletlenül emeltem le a polcról (persze véletlenek mint tudjuk, nincsenek parfümmán delikvenseknél, ha kis üvegcsékről van szó) és a meghökkenés amit okozott, majdnem a pénztár felé sodort. De csak lassan a testtel, gondoltam, az nem lehet, hogy egy ilyen ízléses, decens illatot húzzanak elő a kalapból, ami nem a nyalókás, cukros-limonádés, sütibabás, plasztik pónis, szagos radíros vonalon mozog... Ez a parfüm nagyon nem illik bele a képbe, a maga csípős, fojtogató púderzuhany bukéjával. Hosszas vívódás után jött aminek jönnie kellet, a parfüm hozzám költözött. Később jött csak a felismerés, hogy őt sem a véletlen szülte, sokkal inkább a Chloé (Louise Turner és Natalie Garcia-Cetto) alkotása tett mély benyomást a kreatívokra. Persze ezek után rohantam tesztelni, mit tud Chloé Love-ja, szemben Phillys-el. Nyilván az eredmény nem lesz meglepetés, a Chloé minőségibb, talán tovább tart, de teljesen rendben találtam a Phillyses verziót is, ha elfogyna a 100 ml-es, újra őt venném. Szerintem ez mindent elmond róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

senskin

2017. július 18.

Meglepődtem milyen jó kis nőies illat. Ilyen áron bőven megéri fújkálósnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Meglepődtem milyen jó kis nőies illat. Ilyen áron bőven megéri fújkálósnak. :)

domnora

2015. október 14.

egy mennyei parfüm,olyan mintha a felhőkön lennék annyira kellemes púder illata van.Ár.érték arányban is teljesen megéri. Tartósnak mondanám nálam 4-5órát kibír és a párom is imádja.

Nem is írok róla többet az illat magáért beszél. Tökéletes *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Nem is írok róla többet az illat magáért beszél. Tökéletes *-*

Milka

2014. február 18.

tartós, valóban, bár ne az lenne. kipróbáltam, többszöri kézmosás után is intenzíven érezni a gyomorforgatós-émelygős "illatát". elsőre egy harsány, de nem is olyan rossz virágillat, kevéssel utána: némi mű-citrom, némi némi mű-virágillattal párosulva. / semmilyen valódihoz sem tudnám hasonlítani / az én orromnak ez egy szintetikus sz@r, elnézést a kifejezésért, ilyenre ezen a fórumon még nem ragadtattam magam. tény, hogy e "parfümnek" nem az én korosztályom a célközönsége, ezúton is elnézést kérek a jelen kor 16 éveseitől. viszont: ha visszatérnék a saját tinikoromba és azt találnám mondani, hogy nekem ez tetszik, akkor remélem, hogy ott és abban a pillanatban fejbelő valaki:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 18.

aidanne

2013. október 14.

Én ma vettem ezt a csodát, és úgy gondoltam fel is teszem Nektek. Nagyon tartós ahhoz képest, hogy eau toilette, az ár érték arány teljesen kedvező, hisz 5000 ezer forintért 100ml-t kapunk. Segitségül azoknak akik nem tudják eldönteni:( nem tudtam hova tenni, annyira ismerős volt) a Chloe Love parfüm teljes koppintása. kellemes kifinomult illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Coumarin, Limonene, Cinnamyl Alcohol