Egyéb

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2017. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• A gél teljesen illatmentes
  • Etil alkoholt tartalmaz
  • Dermatológialag tesztelt: nem irritatív és hipoallergén.
  • BS EN 1040, BS EN 1275 és a BS EN 1500 konform.

Hatásos a tömeges járványok megelőzésére és fontos részét képezi a munkahelyi higiéniai programoknak!

nicolekitti

2017. július 5.

Sajnos már sehol sem lehet kapni, pedig nagyon praktikus, gazdaságos, hogy pumpás, használat után nem ragad, én nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

szilvi07

2016. június 29.

Anyukám vette a gyógyszertárban potom pénzért, de neki nem kellett, nekem adta. Nagyon tetszik a pumpás kiszerelése. Nincs illata, ennek örülök, és nem ragad utána a kezem. Mindig nálam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

Izabel

2016. június 13.

Én is gyógyszertárban jutottam hozzá a rendkívül praktikus, pumpás változatához és abszolút elégedett vagyok! Tényleg nem szárít és nagyon sokáig elég. Szerintem alap a kézfertőtlenítés, én kézmosás után is szoktam fertőtleníteni (étteremben például) és épp ezért nem értem, hogy a színes-szagos verziók hogy kerülhetnek majd' ezer forintba, amikor ez alapvető fontosságú lenne az egészségmegőrzésben és adott esetben a járványok visszaszorításában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

timka

2016. január 23.

199 Ft-t fizettem érte egy patikában. Számomra nagyon fontos a higiénia, így napközben pénz / tömegközlekedés / kilincs / stb. után egyből vagy kézmosás következik, vagy kézfertőtlenítés, így elég sokszor használom,ha épp nincs csap és szappan a közelben :) Nem szárítja a kezem, totál illatmentes, az ekcémát nem piszkálja meg. Pumpás, így "túladagolni" lehetetlen. Tényleg kézmosás érzetet hagy maga után. Örök darabja a táskámnak, 100%, hogy újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

kismadár

2015. december 16.

Nagyon jó kis kézfertőtlenítő! Praktikus a pumpás kiszerelés, sokkal könnyebb és gyorsabb adagolni, mint a Higeen-t. Nem szárít, nem ragacsos, nem hagy semmilyen réteget. Az ára is nagyon jó! A Higeent csak azért szeretem jobban, mert a citromosnak isteni az illata, ez pedig teljesen illatmentes. Ettől függetlenül 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Szasszaa94

2015. május 12.

Nagyon jó érzés a bőrőn.
Hűsít, hamar szárad, nem hagy ragacsos érzést, nem szárít.
60ml kiszerelésben vettem 200ft-ért.
Praktikus,pumpás,kis helyen elfér. Kötelező darab a táskában pláne ilyen áronr!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Nagyon jó érzés a bőrőn.
Hűsít, hamar szárad, nem hagy ragacsos érzést, nem szárít.
60ml kiszerelésben vettem 200ft-ért.
Praktikus,pumpás,kis helyen elfér. Kötelező darab a táskában pláne ilyen áronr!

Cunika

2013. július 13.

210 ft ért vettem 200ml litert és nagyon jó , gyorsan szárad és
nem ragacsos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

210 ft ért vettem 200ml litert és nagyon jó , gyorsan szárad és
nem ragacsos! :)

szepjulia

2013. március 8.

A legjobb kézfertőtlenítő, amit eddig kipróbáltam. Alaposan tisztít, gyorsan szárad, nem hagy ragacsos érzést maga után és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Lásd denaturált alkohol.