Pussy Deluxe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorco, Módosítva: 2016. november 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-vanília

[keres] Pussy Deluxe Superluxury
Ár: megegyezés szerint , Eladó: adelea
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: fizetés banki utalással + posta vagy személyes átvétel

adelea

2021. január 21.

Csatlakozom az előttem szólóakhoz: én is ezen nőttem fel, és semmi hozzá foghatót nem találok azóta sem. Sajnos már csak az emlékeimről írhatok, de egy nagyon tartós parfüm, nem az a tipikus, édes,"tömeg" illat. Az abszolút befutó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

maow

2020. október 12.

Tinikorom kedvenc parfümje volt, imádtam ezt az édes-gyümölcsös illatot. Brutál tartós volt akkoriban is, mindezt az is bizonyítja, hogy az utolsó üvegcsémben hagytam egy kicsit belőle emlékbe, és fújás nélkül hosszú évek után is ugyanúgy lehet érezni az illatát. Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Bridzsitttt

2019. július 28.

A Zara Blue Candy parfüm szerintem a kiköpött mása. Kérlek erősítsen meg benne valaki, mert lehet becsap az emlékeztem. 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

mspotts

2018. szeptember 8.

Tinédzser éveimtől csak ezt használtam egészen addig, amíg egyszer csak megszűnt. Azóta is keresem és még csak hasonlót sem találok :(((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Annyira imádtam, nagyon sajnálom, hogy megszűnt! Életem első olyan illata volt, amit egész nap éreztem magamon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

hessviky666

2018. február 21.

Életem illata volt. Mire újra vettem volna, kivonták a forgalomból. Az utána következő illatok sem rosszak, de meg sem közelítik ezt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

bubilany

2017. december 19.

Nagyon édes és nagyon tartós illat volt, imdádtam. Sajnálom, hogy mostmár nem gyártják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

szbanna

2017. október 4.

Csatlakozom az elottem szolokhoz. Azota sem talaltam ennel jobb, hozzam illobb parfumot. Nagyon sajnalom, hogy mar nem gyartjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

kistusi77

2017. június 21.

Imádom!!!! A legjobb parfüm, amit valaha használtam, nagy kár, hogy már nem kapható! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Belkitt

2016. november 22.

Imádtam az illatát, nagyon sajnálom hogy már nem gyártják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Imádtam az illatát, nagyon sajnálom hogy már nem gyártják!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.