Egyéb

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Skylah, Módosítva: 2017. május 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Re-Gen Oil egy különleges odafigyeléssel előállított termék, amely segít megelőzni és kezelni a striákat, hegeket, a száraz bőrt és a bőrhibákat. Egy aktív összetevője, a PCL folyadék, ami segít a bőr regenerálódásában, továbbá lényeges összetevőket,  A és E vitamint, levendulát, körömvirágot, kamilla és rozmaring olajat tartalmaz.

• Segít a terhességi csíkok és a súlyvesztés során keletkező hegek megelőzésében és elhalványításában.
  • Hozzájárul a hegszövetes bőr állapotának javításában.
  • Feltölti a megereszkedett  és ráncos bőrt a bőr rugalmasításával.
  • Víztaszító tulajdonságokkal rendelkezik.
  • Védelmet nyújt a szél és víz okozta kiszáradás ellen és hidratálja a száraz bőrt.
  • Segít a bőrhibák és pigmenthibák elhalványításában.
  • Puháva és rugalmassá teszi a bőrt.

palmiii

2019. május 31.

Eredetileg Bio-oilt szerettem volna, de ez akciós volt. Adtam neki egy esélyt, amit meg is bántam. Striákkal semmit nem csinál, ahogy más hegekkel sem. Ha este használtam még másnap délelőttre sem szívódott be, le kellett mosnom. Arcon elviselhetetlen érzés, szintén nem szívódik be. Még egy egyszerű testápoló olajnak se mondanám. A szekrényben porosodik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Merida933

2018. március 14.

Óriási csalódás! A Bio-Oil koppintása, csak emögött nincs semmilyen klinikai kutatás, ami feltűnhetett volna elsőre, de az ára miatt elhamarkodva örültem meg neki.. Megbántam, hogy megvettem. Arcra használtam a pattanások hegeire, de pár használat után mintha újra tini koromat éltem volna, az arcomon apró piros foltok jelentek meg, amit a Bio-Oilnál soha nem tapasztaltam. Hiba volt használnom, visszatérek az eredetihez...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 14.

PetiteAnne

2018. március 3.

Én is a Bio-Oil társával szemeztem, amikor a boltban észrevettem mellette ezt. Kapott egy esélyt. Még csak egy hónapja használom, de imádom. Az arcomon, a mellkasomon is szuper :) Úgy gondolom jó időre a napi rutinom rész lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 3.

PinkPrincess

2017. május 15.

Nos, a hátamon pattanás után maradt hegeimet kívánom eltűntetni ezzel a termékkel. Márciusban kezdtem a Bio-Oil-t használni, és egy hónap elteltével látványos volt a javulás. Majd mikor mentem volna venni az új üveggel, megláttam ezt a pingvin patika újságjában, akciós is volt, így adtam neki egy esélyt, hátha beválik mint olcsóbb alternatíva....telitalálat! :D Továbbra is szépen halványodnak a foltjaim. Ugyanazt tudja, mint a drágábbik társa. Mindkettő szuper, mivel nekem jelenleg számít az árcédula, így ezt használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile), Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.