Egyéb

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Kik   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gabria, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 10.

Lelőhely:   Kik

Jean Paul Gaultier Classique parfüm utánzat

Gabria

2019. október 9.

Régebben Eau de Parfum volt, akkor jutottam hozzá először. Imádtam az illatát, kb. 3 éve volt, hogy az én illatom lett. Mást sem használtam, csak ezt, nagyon szerettem. Még hozzájuthattam kb. háromszor pont ugyanígy, aztán megtörtént az, amit senkinek sem kívánok. Megyek a polcokhoz, van is a kedvenc illatomból... de csak úgy nézett ki, mert az illata már nem olyan volt... És ránéztem, már Eau de Toilette volt ráírva, és egyébként az illata se volt olyan, mint addig, teljesen más volt. Ezt meg is kaptam ajándékba, hát magamra fújva sem volt már ugyanaz. Később valami hasonló üveget kaptam, csak nem volt átlátszó, na annak meg egyenesen rossz volt az illata [szaga], nagyon nem szerettem, pedig azt is ajándékba kaptam. Így történhetett meg, hogy ugyan van ilyen parfümöm, de már nem a régi, már nem szeretem használni és ennek már szerintem nem jó az illata. Ha a régi parfümömet kellene osztályozni, akkor bizony járna a 5*, de így sajnos nem. Maximum a régi szép emlékek miatt 3 csillag, de ha a mostani illatot kéne osztályozni, lehet nem lennék ilyen jószívű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol