Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   5,4 g és 10 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adra, Módosítva: 2018. április 5.

Kiszerelés:   5,4 g és 10 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vékony, alig látható szilikonréteget alkotva segít elhalványítani a régi és új műtéti, égési és rovarcsípés okozta hegeket, aknékat stb.

radirroni

2014. március 1.

Műtéti hegre használtam, látványos hatása nem volt, inkább szinten tartásra volt jó, mint hegkezelésre. a szilikontapasszal értem el látványosabb javulást. Barátnőmnek sem használt, az egyik hege még el is kezdett kipúposodni, így ő is áttért a tapaszra, szépen ki is simult a hege. Nem éri meg az árát, hegkezelésre ennyit egy snassz körömvirág krém is segít, sőt... annó a körömvirág olajtól sokkal szebb volt egy hegem, mint ettől...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

floralili

2013. február 26.

Nem sokat használ régi aknés hegekre, amik barna foltokat hagytak a bőrömön, pedig rá van írva, hogy kifejezetten erre is lehet használni. Nem szívódik be, és nagyon drága is...Hát, nem tudom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

diahlin

2012. október 20.

én műtéti hegre használtam, és nem okozott látványos változást. Annyira sikerült rájönnöm, hogy ha heg, akkor szilikontapaszt kell rátenni, és azt is lehetőleg minél előbb, vagy az egész csak kidobott pénz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

diamond69

2012. május 28.

Egy hónapja használom nyakamon lévő két éves keloidra. Nagyon kiálló, hegyes, kemény, vörös volt a hegem, azóta valamivel világosabb. A heg laposabb és jóval puhább. Legalább 3 hónapig kell használni naponta 2x, szóval még van legalább két hónapom. A 4 csillagot megelőlegeztem, de majd update-elek :)

UPDATE: közel 3 hónapja használom. Ugyanazokat tudom elmondani mint két hónapja. A változásokat valószínűleg csak én vettem észre, másoknak ugyanolyannak tűnhet a heg. Azért nem bánom, hogy megvettem, mert elmulasztotta a viszketést, ami számomra a legzavaróbb volt. A kinézetével megbékéltem, bár egy orvos felajánlotta, hogy leszedi, de igazából el fér ott..3 hónap használat után 3 csillagot adok.

Kis hegem van, egy anyajegyet szedtek le. A kis kiszerelést vettem meg rá, és még rengeteg van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Yndre

2012. május 23.

Én a hátamon lévő 2 évvel ezelőtti műtéti hegemet kezelgetem ezzel a stifttel 2 hónapja. Őszintén szólva óriási változást én sem tapasztaltam. Furcsa volt, hogy az első használat után elkezdett viszketni, nem tudtam, hogy ez jó vagy rossz... Állítólag, ha viszket a seb akkor gyógyul...(?) Mivel a hátam közepén van a heg nem nagyon vizsgálgatom, de a minap megnéztem tükörben és úgy láttam, hogy talán nem annyira piros mint régebben. A seb méretét, kinézetét nem változtatta csak világosított egy kicsit. Legalább már a strandon nem lesz annyira csúnya a hátam. Ha másra nem is, erre jó. Úgyhogy egy gyenge 3-ast adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

adra

2012. március 26.

Pattanás utáni hegekre vettem, a két pofi részre, ahova a pirosítót is rakni szoktam. Több pattanás lett tőle, újak jöttek elő.( gondolom a szilikon miatt). Nem tudom többet így használni, kidobott 5000 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

Viki000

2012. március 26.

Striákra használtam, kb 7-8 héten keresztül (egy kúra 2-3 hónapig tart). Eleinte úgy vettem észre semmit nem használ, de egy-két hét után, mintha picit kezdtek volna halványodni a csíkok. Sajnos azonban miután abbahagytam a használatát, úgy láttam, összességében nem sok hatása volt, pedig lelkiismeretesen - naponta kétszer - kenegettem. A termék egy vékony fehéres réteget képez a bőrön, talán optikailag ezért tűntek halványabbnak a csíkjaim. Lehet egy picit halványodtak is, de ahhoz képest, hogy mennyibe került, eléggé csalódott vagyok. Amúgy természetesen attól még, hogy nekem nem vált be különösebben, lehet másnak nagyon jó, főleg, más jellegű (pl. műtéti) hegek esetén. Úgyhogy nem akarom nagyon leszólni, csak én személy szerint nem voltam tőle elájulva.
Ja és mindenképpen a nagyobb kiszerelés éri meg jobban, mivel hosszabb és keskenyebb a stift, míg az 5 gr-os rövidke és széles, így egy vékonyabb hegre is feleslegesen túl sok kerül, ezáltal hamarabb fogy el a termék. Nekem a 10gr-os kb. egy hónapra volt elég, de viszonylag sok striám van, kisebb hegekre tovább elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan