Egyéb

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rozsaszinponilo, Módosítva: 2020. október 22.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az első öregedésgátló fényvédő krém ultrafermentált kollagénnel, amely védőgátat biztosít a bőrön, így megakadályozza a bőr nedvességének elvesztését javítva a bőr hidratációját.

Gorgo300

2021. június 18.

Nekem eddig nagyon bevált.
Érett, vízhiányos bőröm van.
Nyáron nem is kell aláhidratálnom, ha ezt a krémet használom.
Igaz, hogy van benne parfüm, de az én bőrömet nem irritálja.
Tetszik :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 18.

Nekem eddig nagyon bevált.
Érett, vízhiányos bőröm van.
Nyáron nem is kell aláhidratálnom, ha ezt a krémet használom.
Igaz, hogy van benne parfüm, de az én bőrömet nem irritálja.
Tetszik :-)

zsike0218

2021. február 11.

Kb. 2 hete használom már ezt a fényvédőt és nagyon meg vagyok vele elégedve. Korábban az A'pieu Pure Bock Natural Daily Sun Ceam-et használtam, azzal is nagyon meg voltam elégedve, de mivel az a krém nem volt a webshopban ahonnan rendeltem, gondoltam kipróbálom ezt. Kb. ugyanolyan a hatásuk, talán a Roa valamivel jobban hidratál. Szépen lehet rá sminkelni, nem kukacosodik, hamar beszívódik. Mivel télen kezdtem el használni, azt még nem tudom, hogyan teljesít nyáron, de az eddigi tapasztalatok alapján újravevősnek tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak