Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lacrymosa88, az összetevőket feltöltötte: KrisztinaZsofia, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Rossmann

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: citrom levél, olajbogyó, lila akác, zöld tea, őszibarack, bazsarózsa, illacserje, cédrus, pézsma, borostyán

KrisztinaZsofia

2016. július 22.

A rossmanban vásároltam még 400 ft-ért darabját, nagyon megtetszett az illata így mind a 3 üvegcsét elhoztam. Nekem a piros üveges van meg. Jó a kiszerelése, picike, könnyen elfér a táskában. Tartós is, volt olyan mikor reggel fújtam be vele magam és este a párom még mindig érezte rajtam. Jó vétel volt, jár az öt csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 22.

lacrymosa88

2016. április 21.

A Rossmannban régen lehetett kapni, mostanság nem találkoztam vele. Olcsó volt, így vettem belőle sokat.:-) Kis helyen elfért, suliba mindig vittem magammal, az illata kellemes volt, nem annyira tartós, de ennyi pénzért tökéletesen megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, D-Limonene, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate