Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2012. szeptember 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

LathatatlanOzike

2016. április 17.

Már évek óta megvan nekem a sárga színű, ami nem véletlen, hiszen 1-2-szer használtam. :D
Nem nekem való, kifejezetten rossznak érzem az illatát, de a tulipán miatt kap egy hármast, nem leszek gonosz vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 17.

Csajszi26

2013. május 13.

Nekem a sárga van meg. Nagyon finom üde, nyári illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 13.

Nekem a sárga van meg. Nagyon finom üde, nyári illata van.

szilvia921

2012. november 1.

A lila színűt kaptam ajándékba. Nekem nagyon tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

A lila színűt kaptam ajándékba. Nekem nagyon tetszik az illata.

Bekyy

Korcsoport: < 18
2012. november 1.

Háát én ezt nem nagyon választanám ahogy az összetevőit nézem... :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2012. november 1.

Háát én ezt nem nagyon választanám ahogy az összetevőit nézem... :/

melindadd

2012. szeptember 13.

A lila színűt kaptam meg,igazából annyira nem tetszett,de elfogadtam.Viszont a környezetemben valaki mindig megjegyezte hogy milyen jó illatom van :-) Egynek elmegy.. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

Antioxidánsok: BHT