Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: etoc, Módosítva: 2020. május 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ryis Natural Formula Teljes Ápolás ajándékcsomag része

Vaníliás-orgonás hidratáló parabén, ásványi olaj, mesterséges színezék, SLS és SLES nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

radioaktiva

2021. február 6.

Karácsonyra kaptam szettben, sose hallottam még erről a márkáról. Nekem nagyon-nagyon bevált, nagyon szereti a bőröm. Nem irritál, nem okoz pattanást. Az illata is bejön, finom tisztaságillat ( nem mintha fontos lenne, hogy illata legyen)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 6.

kissagi19

2019. december 7.

Szett része volt. Olyan semmilyen... Nem nagyon hidratál, nem nagyon szepit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

Szett része volt. Olyan semmilyen... Nem nagyon hidratál, nem nagyon szepit...

Capinyo

2019. január 12.

Ajándékcsomagban kaptam, nagyon örültem neki. Nagyon bíztam benne, hogy egy jó összetételű krémet kaptam, de sajnos nagyon nagy csalódás. már első használat után irdatlan nagy pattik lettek rajtam, amit fogtam a mensire, a kajára...
Utólag átböngészve az összetevőket láttam, hogy van benne olyan anyag, ami erősen kemodogén. Hidratáló hatása se nagy durranás. Sajnos kuka, pedig nagyon szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Kispingvin

(!)
2017. március 5.

Imádom! Nagyon jó! Gyorsan beszívódik, nem túl folyékony, nem túl sűrű. Puha lesz tőle az arcom, az illata nagyon kellemes. Nagy bánatomra kifogyott és nem tudom hol lehet beszerezni :( én ajándékcsomagban kaptam arclemosóval és ajakápolóval együtt. Azok is jók, de újra nem venném meg őket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

A kollagénhez hasonló fehérje, a rostok fő alkotórészét képezi. Az elasztin állati testrészekből is nyerhető, és a kollagénhez hasonló hatást gyakorol a bőrre. Bőrön keresztül nem szívódik fel, a cégek reklámfogásként alkalmazzák a termékeikben.