Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2019. november 26.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Lábápolók

Multifunkciós lábkrém: megviselt talp, izzadás, bőrkeményedés, berepedezett bőr, gombásodás tüneteinek enyhítésére.

Virág-os

2020. június 10.

Tesztelésre kaptam.
Nem rossz, bár nem tudtam mindenre tesztelni, amire való.

Száraz és helyenként bőrkeményedéses lábamnak jót tett, de sajnos nehezen szívódik be. Testes krém, ami réteget képezett a lábamon és kukacosodott is. A lábfejem izzadásán 2 hét esti használat után észrevehetően nem változtatott. Most nyáron tervezem újra használni, hátha segít a helyzeten. Puhábbnak éreztem a kúra után a lábamat. Az illata szuper, nem keveredik és válik kellemetlenné.

Jövök később updatelni.

4/5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Tesztelésre kaptam.
Nem rossz, bár nem tudtam mindenre tesztelni, amire való.

Jövök később updatelni.

4/5 *