Egyéb

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FloF, Módosítva: 2021. március 30.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolás

Kibontja és hidratálja a hajat, hatékonyan lép fel a göndörödés, a statikus elektromosság és a páratartalom ellen, miközben a hajat egyenessé, világossá és fényessé teszi, anélkül, hogy elnehezítené.

FloF

2021. március 22.

Sokáig használtam, puhább, fényesebb, kezelhetőbb lett a hajam tőle és eddig ez a pakolás váltotta be leginkább az igéreteit.
Én fél órát hagytam mindig a hajamban, könnyebben kimosható mint egy átlagos balzsam vagy pakolás, nagyon finom az illata, viszont nehezen beszerezhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Hydrolyzed Silk

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.