Shakira

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: parblek, Módosítva: 2013. május 3.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: bergamott, fekete ribizli, jázmin, heliotrope, fekete szeder, málna, piros ribizli, pézsma, vanília

Ár: 3500 ft postával (postán maradó, ajánlott vagy fox) , Eladó: anett8820
Állapot: Képen, leírásban, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom

Eperke17

2019. április 14.

Egyik kedvencem, nagyon szeretem ezt a parfümöt. Nekem egyszerre légies, gyümölcsös és virágos, leginkább ribizli és jázmin illatokat ismerem fel benne, a napsütés, vidámság és szabadság illata. Fújáskor erősen érződik, majd eltompul egy könnyed felhővé, ezt szeretem benne, a nehézkes parfümöktől megfájdul a fejem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

rmercedeszl

2017. szeptember 16.

Friss, kellemes és rózsás illata van! Én szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Friss, kellemes és rózsás illata van! Én szeretem!

LathatatlanOzike

2016. szeptember 29.

Nagyon gyümölcsös, már-már túlságosan is. Nem lett a kedvencem, de el lehet viselni, ha arról van szó. Viszont én csak a kedvenceimet szeretem magamon tudni, őt annyira nem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Lgina

2016. június 3.

Nagyon finom illat! Isteni, tavaszi-nyári, vidámságot sugárzó, fiatalos illat, ami nem kosztümhöz való. Ha csak az illatot kellene pontozni, maximumot érdemelne. De a tartóssága botrányos. Kifújás után bőrön 10 perc... Ruhán kicsit több, de csak ha az ember nem spórol vele. Így nem éri meg az árát, csak ha akciós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

krémparádé

2016. március 15.

Igazi málnacukorka illat, legszívesebben megenném. Egész tinikoromban ilyent kerestem, sikertelenül. Most hogy megtaláltam, már nem vagyok benne biztos, hogy megvenném, de azt kell mondjam, hogy tetszik, képes megédesíteni a napunkat, anélkül, hogy fog-vagy fejfájást okozna. Nekem tartósnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

pomme

2016. március 9.

Sírni támad kedvem ettől a parfümtől. Imádom az illatát, de már kifújáskor alig érzem, 5 perc múlva pedig már semmit! Locsolhatom ész nélkül, akkor sem érzem, pedig nem vagyok az az öntözős típus, aki immunis már mindenre, sőt... Friss, bogyósgyümis-joghurtos fagyi illata van, egyszerre édes és fanyar, néha tényleg kicsit Pez cukorkás :D 4500-ért vettem kuponnal, szóval nem volt egy rossz ár, de így sajnos nincs sok értelme, mert hiába hurcolom magammal a táskámban, akkor sincs illata. Az üvegét is nagyon szeretem, egyedül a tartósság miatt vonok le csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

BloodEve

2015. június 19.

Abszolút kilóg a Shakira illatokból, fanyar, lecsengésre gyümölcsös, málnás, inkább szedres...nem a finomabb, édesebb kategória, kézmosás után is érezni, sztem elég tartós, és közepesen intenzív... pozitív tulajdonsága, hogy pár óra után sem válik édessé. Nem tudok vele azonosulni, nem működik jól velem...ennek ellenére nem tartom visszataszítónak az illatát...másnak még tetszhet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

Pearl

2015. május 6.

Málna...Málna....Málna...a kedvencem:) Utána pedig fincsi cukros vaníliás leszáradás:) Nem tömény,nem tolakodó, igazi kis tavaszi finomság:)
Lehetne kicsit tartósabb is, de attól még biztos, hogy újraveszem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Lehetne kicsit tartósabb is, de attól még biztos, hogy újraveszem:)

Ferita

2015. január 10.

Nagyon kellemes,nem tolakodó tavaszi illatocska! Rajtam egészen tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

Nagyon kellemes,nem tolakodó tavaszi illatocska! Rajtam egészen tartós is!

fig

2014. december 28.

Karácsonyra kaptam, nekem tetszik. Az első fújásnál nekem egyértelműen égetett cukorka illata van, majd pár perc után előjön a gyümölcs-hullám, amiből leginkább a málna érződik rajtam. (Ennél a pontnál erősen emlékeztet Avon Secret Fantasy-jára). Ha cseresznyés testápolóval használom, sokkal tartósabb az illata, egyébként 2-3 óra után nem érzem magamon:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.