Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   külföld (romániai DM)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erbo, az összetevőket feltöltötte: dreammiyss, Módosítva: 2018. február 5.

Lelőhely:   külföld (romániai DM)
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

100%-ig természetes cellulóz alapú fátyolmaszk kollagénnel és E-vitaminnal

dreammiyss

2018. február 2.

Nekem összességében nagyon tetszett ez a fátyolmaszk. Hidratál, puhává teszi a bőrt, emellett kellemes érzetet ad.☺️ Egy ideje én is, ahogyan az előttem hozzászóló próbálok váltani a koreai 10 lépéses bőrápolási rutinra, de olykor marad ki pár dolog belőle. Örülök, hogy kipróbálhattam ezt a terméket, mindenképp szeretném újra vásárolni. Azt hiszem az eddigi legjobb fátyolmaszk, amit sikerült kipróbálnom.✨

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Bibi

2016. június 18.

Ma probaltam ki es nagyon jonak talalom ! Meg is lepodtem, h a DM-ben koreai termekre bukkantam. Teljesen atalltam koreai rutinra es sajnos nem egyszeru beszerezni oket. Hidratal, feltolt, minden rancot kisimit. A Neogence maszkokra faj a fogam, de amig sikerul beszerezni oket, addig ezek a maszkocskak remekul teszik a dolgukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

Antioxidánsok: Arbutin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.