Egyéb

Ár:   3695 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Amaerilde, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Skinoren krém a pattanások kezelésére szolgáló gyógyszer, amelyet a beteg bőrfelületen kell alkalmazni. A krém megakadályozza azoknak a baktériumoknak a növekedését, amelyek lényeges szerepet játszanak a pattanások kialakulásában. Csökkenti a bőrsejtek elszarusodását is, amely miatt a bőr pórusai eltömődnek és fekete és fehér mitesszerek képződnek. Az akne (pattanás, mitesszer) gyulladásos és nem gyulladásos formáinak, illetve az ún. melazma (a bőr sötét elszíneződése) kezelésére szolgál.

Összetevők: Azelainsav,  Benzoesav,  Glicerin 85%,  Cetearil-Oktanoát,  Arlatone 983S,  Cutina Cbs, Propilénglikol,  Tisztított Víz

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

Ár: 2800Ft , Eladó: LettiKleinka
Állapot: Új, Helyszín: Püspökladány, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Püspökaldányban, Debrecenben, Hajdúszoboszlón, Berettyóújfaluban, Kabán, Ebesen esetleg megbeszélés alapján. De postázok is esetleg vagy Foxpost. :)

annabanana

2021. május 1.

Spot treatmentként használom pattanásokra, és nagyon bevált: csökkenti a gyulladást, hamarabb gyógyulnak, nem marad utána heg. Nem csak bőrgyógyász írhatja fel. Egész arcra nem kenném, mert bevörösödtem és bizsergett is tőle az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

tulnagyszemu

2021. április 16.

Nekem is bőrgyógyász írta fel, rettenetesen nézett ki a bőröm. Szerencsere mindig rendbe tudja tenni. A niáról szoktak hasonlókat írni, de nekem az sajnos nem használ.
Nem folyamatosan használom, de amikor látom, hogy kezdenek megint gyülekezni, pàr napig kenem estènként és elmulasztja őket.
Nekem is csíp kb minden használat alkalmával, de a vèlemények és egyéb tapasztalatok alapján ez normális szerintem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

betty23

2021. április 9.

Nekem évekkel ezelőtt írta fel a bőrgyógyász a pattanásaimra egy antibiotikum kúra mellé. A gyógyszer is biztos hatott a pattanásokra, de olyan szép tiszta és foltmentes bőrt varázsolt 3 hónap alatt, hogy csak na. Egy picit szárít, illetve csipked pár másodpercig, de nekem nem okozott irritációt, vagy kellemetlenséget. :)
Azóta sajnos újra küzdök a pattanásokkal... Mivel nem lehet vény nélkül kapni, egy elérhető azelainsavval próbálkozok, de ezt azért nem múlja felül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Kincso3

2021. március 17.

Nekem mindig mitesszereket okoz, akárhányszor kezdem el használni .. talán pigment foltokra a szemem környékén elhasználgatom, de úgy látszik nem minden bőrtípusra csodaszer sajnos

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

mydorly

2021. március 17.

Pattanás utáni foltokra vettem, nagyon szépen teszi a dolgát a 20% hatóanyag tartalom miatt sokkal jobb mint a piacon recept nélkül elérhető hasonló termékek. Én reggel szoktam használni hidratáló felé fényvédő alá, ha hidratáló alá teszem hajlamos lemorzsolódni a rutin végére. Önmagában szerintem nem fogja eltüntetni a foltokat, de pl. esti retinollal kiegészítve hatásos. Pattanásokra nekem sajnos se egész arcra, se spot-treatmentként nem vált be, arra nekem erősebb kence kell, de nem is arra vettem ezt.

Zsankaa

2021. március 17.

Szintén bőrgyógyász írta fel nekem, a barnás, heges, megmaradt pattanásaimat tényleg szépen eltüntette, kevésbé látszódnak, szebbnek is látom a bőröm. Nekem eleinte nagyon húzta, viszkettem tőle , de a mindennapos használat alatt szépen megszokta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

ba.timea

2021. március 11.

Enyhe acnes, zsíros, tág pórusú az arcbőröm. Nekem nagyon bevált ezt a krém. Amikor súlyosabb volt kicsit az acnem, akkor kúraszerűen, minden nap használtam. Már nem szükséges minden nap, csak ha előjön pár pattanás, akkor pár napig esténként, szóval max heti 1-2 alkalommal. Nekem azonnal szépen eltüntet minden puklit, pirosságot. Estére felkenem és reggelre mintha Photoshopolták volna a bőröm. :)
Picit csipkedő, húzódó érzetet hagy maga után a felkenést követően, de ez kb 1 óra alatt megszűnik.
Szóval nekem abszolút favorit. Mindig van itthon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Szóval nekem abszolút favorit. Mindig van itthon.

edesorsim

2021. február 19.

Bőrgyógyász írta fel. Nem vártam sokat tőle, sajnos elég makacs az arcom. Elég zsíros a bőröm ez pedig nem szárítja ki, akkor sem, ha minden nap használom, így beépítettem az esti rutinomba. Nagyon puha és sima lett a bőröm, persze a foltokat és akne után maradt hegeket nem tüntette el, de amióta használom nem jönnek elő pattanások, és a mitesszerek is mérséklődtek, én biztosan újra fogom íratni az orvossal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

bbeb

2021. február 14.

bőrgyógyász írta fel pattanásokra, instrukciók nélkül. eleinte nagyon nem vált be, ez a glicerines, sűrű textúra elég nehéz, irritált is, viszketett tőle a bőröm, de már tudatosan használok azelainsavat, azóta megkedveltem. pattanásokra nagyon jó, pigmentfoltokon is segít, hátrány, hogy szárít és érzékennyé teheti a bőrt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

csvik

2021. február 13.

Az Aknemycin krémről váltottunk erre a bőrgyógyászommal. Sokkal hatásosabb. A pattanások néhány napom belül elmúlnak. Ha éjszakára kicsit vastagabban kenem fel, reggelre szinte el is tűnik a pattanás. Remélem még nagyon sokáig használni fog, nem szeretném lecserélni valami drogériás termékre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.