Egyéb

Ár:   3695 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Amaerilde, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Skinoren krém a pattanások kezelésére szolgáló gyógyszer, amelyet a beteg bőrfelületen kell alkalmazni. A krém megakadályozza azoknak a baktériumoknak a növekedését, amelyek lényeges szerepet játszanak a pattanások kialakulásában. Csökkenti a bőrsejtek elszarusodását is, amely miatt a bőr pórusai eltömődnek és fekete és fehér mitesszerek képződnek. Az akne (pattanás, mitesszer) gyulladásos és nem gyulladásos formáinak, illetve az ún. melazma (a bőr sötét elszíneződése) kezelésére szolgál.

Összetevők: Azelainsav,  Benzoesav,  Glicerin 85%,  Cetearil-Oktanoát,  Arlatone 983S,  Cutina Cbs, Propilénglikol,  Tisztított Víz

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

Liliana0126

2020. július 2.

En regen eros aknes voltam 5 even keresztul, es a borgyogyaszom irta fel nekem ezt a kremet, a Sotret kapszula mellett. Ha hiszitek ha nem, nekem ez egy csodaszer volt elso hasznalatra. Este bekentem, reggelre lattam az eredmenyt!! :D Nagyon boldog voltam. Mattult az arcom a piros foltok halvanyodtak. A pattanasok elkezdtek szaradni. Nekem is csipett viszketett. De ez kb 20perc mulva el is mulik, es rendszeres hasznalat eseten pedig egy ido utan mar nem is csip.
Eltelt ujjabb 5ev es mindig ezt hasznalom ha kijon egy pattanas rajtam. Nekem bevallt ez a krem nagyon. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Sophie33

2020. május 18.

Csúnya nagy gyulladásokra használtam az állam és nyakam területén..Segít, segít a pattanásokat eltüntetni, viszont újak jönnek elő ha nincs meg a kiváltó ok. Január óta teljesen ki voltam idegileg miattuk, minden este használtam a skinorent, de csak újabbak jöttek elő...kb 1 hete abbahagytam a tejtermékek fogyasztását, és tisztul az arcom, múlnak el a gurmancsok. Lehet nekem a laktóz okozta. Gyorssegélynek nagyon jó, de sajnos ez sem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

nkata

2020. május 13.

Megmondom őszintén az elején nem voltunk nagy barátságban ezzel a krémmel. Volt egy időszak az életemben amikor borzasztó stressz okozta pattanások jöttek elő rajtam és a bőrgyógyász írta fel nekem a skinorent egy tonna másik krémmel és gyógyszerrel együtt. Akkoriban nem segített semmi a dolgon, de emiatt nem a skinorent hibáztatom. Azóta helyre jöttek a dolgok és úgy gondoltam adok neki mégegy esélyt. Kb. fél éve használom esténként és elég belőle egy kevés is. Régen mindig sokkal vastagabban kentem fel és csípett is, volt hogy le kellett mosnom, de ma már tudatosabban ápolom a bőrömet és amikor valójában rájöttem hogy milyen magas az azelainsav tartalma nem is lepett meg a dolog hogy régen mennyire csípett amikor vastagabb rétegben kentem fel. Nagyon szép egységes lesz tőle a bőröm, láthatóan sokkal kevesebb pattanás és mitesszer jön elő és az érzékeny rosaceás bőrömet is nyugtatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Spiritcat78

2020. május 13.

Vegyes fogadtatását ennek a kezelőorvos által felírt gyógyszertári krémnek az magyarázhatja, hogy az azleainsav, ami a fő összetevője, búzából és árpából eredeztethető, ezért a gluténérzékenyek számára abszolút nem ajánlott. Én már lassan két éve élek gluténmentesen és nemrégiben fedeztem fel ezt az apró, bár éppen olyan fontos információt a Skinorenről. Nem értettem, hogy egy hét alatt hogyan nem javíthatott államon lévő apró kis pattanáson, sőt! körülötte is jelentek meg, most már értem miért..

Akinek nem áll fenn ez a probléma, annak csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Akinek nem áll fenn ez a probléma, annak csak ajánlani tudom!

karika97

2020. május 11.

Bőrgyógyász ezt a krémet reggeli használatra javasolta, a Zindaclin antiobiotokumos gélt meg estére. Pattanások, mitesszerek sajnos ugyanúgy jönnek, pedig hónapok óta kenem az arcom ezzekel. A Skinoren a pattanás után foltokat halványította valamennyire, miután felkenem enyhe viszkető érzést tapasztalok de ez elmúlik, nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Adrienn990807

2020. április 27.

Nekem a bőrgyógyaszom ajánlotta ezt a krémet vegső elkeseredésemben, mert nem valtak be az előző krémek amiket használtam, álitasa szerint ez valamivel erősebb a többinél. Úgy voltam vele probaljuk ki , hátha..El kell hogy mondjam hogy nekem sajnos nem vált be ez sem. Használtam 2 hétig kb minden nap, azt hittem hogy na vegre , valami ami használ ..de rájöttem hogy nem. 2 hét hasznalat utan elkezdett nagyon durvan kipattogni az arcom, mindenhol , homlokomon nagyon. Egetett csípett, szárított , nagyon kellemetlen erzest hagyott az arcomon . Abba is hagytam . Most már csak abban az esetben hasznalom ha érzem hogy a bőröm nagyon zsirosodik, bekenem vele az arcom es nincs a zsirossággal probléma..egy ideig .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

pniki93

2020. április 2.

Nagyon hálás vagyok ennek a krémnek. Két lábszáram egyszer csak úgy döntött, hogy bedurrantotta minden egyes szőrtüszőmet, pattanások, puklik és egyéb finomságok jelentek meg, amit persze nagyon csúnya sebek, majd később barna foltok kísértek. Bőrgyógyásznak fogalma sem volt hogy mi lehet, felírta ezt a krémet és mondta hogy hosszú kenegetés elé nézek. Gondoltam, hogy egy újabb haszontalan kenőcs...Elkezdtem kenegetni, nagyjából 2 hónap után láttam jelentősebb változást. Augusztustól márciusig minden este testápolózás után tettem 1-1 borsónyit a lábszáraimra. Mostanra lett olyan állapotú a bőröm, hogy már nem kell takargatnom a lábamat, nagyon sokat halványodtak a foltok. 7 vagy 8 tubusnyit használtam el, nem olcsó dolog így, viszont nekem bőven megérte, hogy idén nyáron végre már nem kell hosszúnadrágban lennem vagy fél óráig korrektorral pepecselni, hogy a pöttyök nagy részét valahogy eltüntessem.
Arcra nekem nem vált be :D kíváncsiságból kipróbáltam egy nagyon keveset, másnap reggel húzódott és piros is volt, egyszer pedig egy nagy pattanásra pöttyöztem, 2 napig égett és viszketett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

PaleShows

2020. március 24.

Régóta használom, szeretném nem szeretni, de már nagyon hozzám nőtt! Viccet félre téve sokáig úgy használtam, hogy csak a meglévő pattanásokra pöttyöztem. Na azzal semmit sem értem. Biztos van, akinek így is működik, nekem nem. Bőrgyógyászt váltottam és ő mondta, hogy az egész arcra kenjem. Eközben kezdtem el egy másik erős szert is használni (Effezel) és ahogy kikoptak a korábbi, netről összerendelt szuper antioxidáns és egyéb magas hatóanyagtartalmú szérumjaim és a rutinom már csak egy problémát - a legnagyobbat: a pattanásokat - akarta megoldani, sikerült is. Most mondhatnám, hogy a bőrkép így, a mitesszerek úgy, de nekem a pattanások eltüntetése számított és ezt nem tudtam elérni, amíg egyszerre sok problémát akartam megoldani. Hónapok óta ezt a rutint használom és meglett az eredménye a kitartásnak (pedig sokszor csábított valami jó kis antioxidáns Black Friday stb.): lemosó (cerave foaming cleanser) - aktív hatóanyag (skinoren estére és effezel nappalra) - hirdratáló. Ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

kisizé

2020. március 6.

Régóta használom, bár nem nagyon szeretem, de a bőrgyógyász mindig felírja. Kissé kellemetlen érzést hagy az arcomon, bizsereg, csíp, ezt nem szeretem benne. A hatása közepes, semmi egetrengető, viszont ehhez nagyon drágának tartom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Zsuzsu1

2020. február 20.

Jó kis krém,kordában tartja a dolgokat,viszont makulátlan arcbőrt tőle sem szabad várni.2 hónapja használom rendszeresen,de még így is rengeteg a mitesszerem,(bár kevesebb mint volt azért),nem kevésbé zsíros a borom sem,igaz,én csak éjszakára kenem.Osszessegeben teszi a dolgát,néha még csíp bizonyos területeken,illetve a szám környékét folyamatosan szetmarja,lehet jobban kéne vigyaznom felkenesnel.En többet vártam tőle,de azért nem rossz.A pattanasokat több nap kell mire megküzd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.