Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2014. június 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

petra5399

2016. december 4.

Londonban vettem még anno, a 'Poundland'-ben, egy fontért, de a minap láttam, hogy az itthoni boltban 2000 ft körüli összegért kapható, amit kicsit sokallnék érte. Egynek jó, bár a tartóssága egyenlő a nullával és nem is a legkellemesebb a szagélmény. Legtöbbször a ruháimat illatosítom vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Bodnik

2016. június 3.

Mandulás illatot kerestem és megtaláltam ezt.Mandula virágokkal.Hasonló mint a Replay Stone csak nem annyira édes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.