Egyéb

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2015. április 2.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Baba törlőkendő, Classic Kamillával és Aloe Verával

• bőrsemleges pH
  • bőrbarát jellegét bőrgyógyászok igazolták

A babatörlő kendők tisztítják és ápolják a baba finom bőrét. Otthon és utazás közben naponta akár többször is használható. A praktikus csomagolásból egyenként vehetők ki a kendők. A visszazárható csomagolás ideális védelmet nyújt a törlőkendők kiszáradása ellen.

kendahajadra

2015. december 26.

Szerintem semmi olyanra nem használható, amire általában az ember ilyeneket használ. VISZONT! Kikísérleteztem, hogy körömlakklemosásra kiválóan alkalmas. Nekem ugyanis nem váltak be a vattakorongok, mert könnyen szétbomlottak, ez azonban bírja a strapát. Nem az eredeti céljára, de maximálisan bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Ella

2015. június 24.

Szerintem rettenetes. Nagyon vékony, dörzsi és szinte száraz. A lányom popsija közelébe sem engedem. Takarításhoz használom, ahhoz még úgy-ahogy megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

umpalumpa

2015. március 21.

Bocs, a képért, de sehol nem találtam róla a neten.
Egész kellemes kendők. A kisfiamnak néha a kezére használom, de ezt is inkább portörlésre és folttisztításra. Tényleg egyenként lehet kiszedni, de nem kapaszkodnak össze a kendők és kotorászni kell a következőért, ha 1 nem volt elég.
Sok törlőkendőnek rosszabbak az összetevői, de elmegy portörlőnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

Bocs, a képért, de sehol nem találtam róla a neten.
Sok törlőkendőnek rosszabbak az összetevői, de elmegy portörlőnek :)

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin