Egyéb

Ár:   $10   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsolyomi.dora, Módosítva: 2017. november 14.

Ár:   $10
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Lidokain és aloe vera tartalmú hűsítő, fájdalomcsillapító gél napégésre gyulladáscsökkentő hatással. Helyreállítja a leégett bőr nedvességtartalmát.

zsolyomi.dora

2017. november 5.

Csúnyán leégtem, de a városnézést nem szerettem volna kihagyni, így a patikában ezt ajánlották. Szinte azonnal csillapítja a fájdalmat, megnyugtatja a bőrt. Remek termék, ha elfogyott, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak