Egyéb

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogirepcsin, Módosítva: 2019. március 11.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Szőrtelenítő gyantacsík argánolajjal arcra és érzékeny területekre. 20 db gyantacsík+4db szőrtelenítés utáni kendő.

Glowla

2019. június 9.

Update: A szokásos beszerzési forrásban (Eurofamily) nem találtam, így a márka Crystal és Sugaring változatait vettem. (490,- és 630,-) A teljesítményük hasonló. Továbbra is alapdarabom.

Egy éve használom ezt a márkát. Korábban a Veet azonos termékét gyűrtem évekig, de eltűnt a polcokról.
Pár trükkel csodásan működik. Gyantázás előtt micellással letörlöm a területet, megszárítom. A gyantacsíkot kettévágom. Egy alkalommal egy csík fele elég, és így könnyebben is kezelhető, rövidebb a mozdulat. Mielőtt felteszem, halogénlámpánál kb. 3 centi közelről kb. 12-15 mp-ig melegítem felhelyezésenként (!), mindig meleg csík kerül az arcra. Szerintem ez kell, hogy hatékony legyen, de nem forrósodik túl ennyi idő alatt annyira, hogy égessen. Bentről kifelé szoktam felhelyezni két ütemben a csíkfeleket. A második részletnél figyelni kell, hogy ne menjünk rá a bőrre kétszer!
A kendő nem vattapuha. Kihajtogatom, épphogy rárakom a gyantamaradványokra egy kicsit megoldani, és zsepivel törlöm le.
Nekem a fenti módszerrel hatékony, ritka, hogy nem viszi le a pihéimet.
Nem csodaszer, de még nem hagyott cserben, nem sebesített ki, így öt csillagot adok rá.
Ami érthetetlen, hogy a ricinust milyen meggondolásból tették bele.:D
Beszerzés: Eurofamily, 580 HUF (nem akcióban)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

Nekem a fenti módszerrel hatékony, ritka, hogy nem viszi le a pihéimet.
Ami érthetetlen, hogy a ricinust milyen meggondolásból tették bele.:D
Beszerzés: Eurofamily, 580 HUF (nem akcióban)

EngelWhite

2019. április 22.

A Veet arcgyantacsíkjai után ez a második kedvencem.
Árban sokkal jobb, a szőrszálakat is tökéletesen eltávolítja, a kendő illata pedig kifejezetten kellemes. Viszont számomra ez a gyanta kicsit kemény, nehezen tudom megmelegíteni, illetve nagy a csík széle, ami miatt nekem nehéz jól felragasztani. Mindezek ellenére szívesen használom, mert hatásában semmivel se rosszabb, mint drágább vetélytársa.
Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

A Veet arcgyantacsíkjai után ez a második kedvencem.
Ajánlom!

girlinpink

2019. március 9.

Az egyik legjobb! Leszed mindent, nincs rajta felesleges gyanta mennyiség, 20 db-os, és az ára is jó. Egyetlen hátránya, hogy én nem találom meg minden üzletben, bár lehet csak rossz helyeken kerestem. Éppen ezért, he le van árazva, (a Rossmannban viszonylag sűrűbben szokták), mindig bevásárolok belőle. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Ttimii

2017. július 20.

Életemben először ezt a gyantacsíkot próbáltam ki és ezzel voltam megelégedve a legjobban! Egy gyantacsíkot ebből tudtam a legtöbbször lehúzni, illetve le is szedte a szőrt! Több olyat is vásároltam azóta, amit lehúztam, de a szőr ottmaradt. Arról nem is beszélve, hogy a strep argánolajos kendői irtó jó illatúak és nagyon jól nyugtatják a gyantázás után irritált bőrt! Vettem azóta x-epilt és baleát is de egyik sem volt ilyen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Loona

2017. június 11.

Évek óta elégedetten használtam a márka sima, rózsaszín csomagolású hideggyantacsíkjait (az azzal kapcsolatos véleményemet ott le is írtam), de legutóbb elcsábultam erre egy akció (meg a szép fekete csomagolás :P ) miatt. Hiba volt...

Először minden jól kezdődik: keleties, enyhe füstölőszerű illata van, ami kellemes wellness-élménnyé varázsolná a gyantázást... ha nem lenne nagyon kaka a csík maga, és emiatt végül mégis kellemetlen a használata. Hiába tartalmaz ez a csomag sok más márkához képest több (20 db) csíkot, ha végül mégsem bizonyul jutányosnak a dolog, mert háromszor annyi csíkra van szükségünk ugyanannak a szőrmennyiségnek a leszedéséhez. A gyantából magából viszont több marad a bőrömön, amit aztán ha a saját kendőjével próbálok meg leszedni, kész a teljes horror-élmény: a kendő maga valószínűleg ugyanaz, mint a sima, rózsaszín dobozos terméké, mert ettől is azonnal megjelennek a piros, kidudorodó, csak másnapra múló foltok. Elhasználom, de utána ezt így köszönöm, de soha többet...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

zengopitypang

2017. április 3.

Én nagyon szeretem! A tescoban vettem akciósan, potom pénzért, már bánom, hogy nem vettem belőle többet. Először a bikini vonalamon próbáltam ki, mindent kiszedett, pedig eléggé hagytam elhatalmasodni a helyzetet :D jó az illata, könnyen melegszik, nekem nem maradt gyantás a bőröm 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Anettke

2017. február 5.

Ettől a streptől soha semmit.... Katasztrofális minőség... Inkább vegyetek Isanásat (rossmann) vagy Baleásat (dm) de ezt soha.... Csalódás....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

gothmarypoppins

2016. szeptember 18.

2016. 05. 06. Annyira de annyira akartam szeretni ezt a cuccot, menő a csomagolása, olcsó, egy csomó kendő van hozzá, nem csak egy... Arcra használtam én is, de a pofaszakállal nem bírt el, a bajszomból is maradt, a bőröm viszont szokásos módon kivörösödött. A jó része, hogy a gyanta sem maradt az arcomon, és a kellemes illata.
Többen írtátok, hogy jobban felmelegítve működik, én a "két tenyér között dörzsölő"-módszer híve vagyok, de adok neki még egy esélyt, mert pl. hajvonal-szemöldök határon jól teljesített.

Up: Lábon is kipróbáltam, ott sem szed le mindent, de valamivel jobban működik, mint arcon. Hamar elmúlt a pirosság, nem irritált, a szőrtüszőim sem gyulladtak be. Az illata nagyon erős, de kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Cicus01

2016. augusztus 22.

Nagyon szeretem, szerintem az egyik legjobb termék a hideggyanta-csíkok piacán. Nekem mindegyiktől kivörösödik a bőröm, ez sem kivétel, de nem irritál és hatékonynak érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Szabcsyka

2015. október 12.

Imádom! Remek az illata már a csíkoknak is, és a kendőknek is. Van rajta olaj bőven, úgyhogy teljesen jól használható. Én a karomat gyantáztam vele, remekül leszedte a szőrt és nem pirosodott ki. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Biztos, hogy újra meg fogom venni. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Sárga színezék.