Egyéb

Ár:   €4.95   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dominika28, Módosítva: 2017. január 27.

Ár:   €4.95
Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

20db gyantacsík + 4db szőrtelenítés utáni törlőkendő.

Anettke

2017. február 5.

Katasztrófa a Strep összes terméke.... Nem, nem és nem!!! Inkább vegyetek haosnló árkategóriásat, mást, de ezt soha. Felmelegítem a gyantacsíkot, ráillesztem a kezelendő felületre, és jóformán annyira égette a bőrömet, hogy csak tovább olvadt rajtam. Ha legyeztem magam, vagy ha kimentem a hóba, az se segített.. Az egész gyanta rajtam maradt, pedig hirtelen húztam le. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Antioxidánsok: Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sucrose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Manuka olaj. A manukafa leveléből vízgőz-desztillációval nyert antioxidáns hatású illóolaj. Nagyon hasonló a hatása a teafa olajéhoz. A kozmetikumokban használva elsősorban fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen.