Egyéb

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szamoca, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   Lidl
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Chanel Coco Mademoiselle replikája.

Suddenly Madame Glamour fújós
Ár: leírásban , Eladó: pomme
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: sima posta
riatai

2019. november 18.

Az elején leszögezném: a kedvenc parfümöm a Chanel Mademoiselle. Számomra nincs ennél finomabb. Valósznűleg mert még nem illatoztam mindent..... De: olyan sokat olvastam erről a Lidl-is Suddenlyről, hogy ki kellett próbálnom. Bal kezemen a Mademoiselle, jobb kezemen a Suddenly. Nyilván érzem a különbséget, a Mademoiselle több, kifinomultabb. rózsásabb. A Suddenlyből nem érzem ki a rózsát, csak nagyon citrusosnak érzem. De a Suddenlynél hasonlatosabb utánzattal még nem találkoztam. Azért kváncsi vagyok, három óra múlva mi lesz.... 3 csillagot adok :-) ár-érték aránya jó.
Update: Ahogy telik az idő, kevésbé érzem hasonlónak. Egyáltalán nincs finom óvatos vaníliás illat. Más a leszáradása. Így már szerintem nem is hasonlít.... 3 csillag azért marad, mert alapvetően nem rossz illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Mantra

2019. november 2.

Nagy parfüm keresésben voltam, de azért arra sosem gondoltam volna, hogy pont egy Lidl termék fogja felkelteni az érdeklődésemet. Nyilván van bennem egy nagy adag előítélet, sosem vettem még élelmiszerboltban parfümöt. :D Megnéztem a Fragrantica oldalán is, úgyhogy ennyi pénzért meg sem szagultam, hanem landolt a kosaramban. Kifújáskor meglehetősen erősen orrba vág a pacsuli, de ha adunk neki egy kis időt és leszárad, akkor szépen csitul és eljönnek a finomabb tónusok is. Végül egy virágos, kissé fanyar illattá alakul, ami kb. 3 órán keresztül fokozatosan válik bőrközelivé. Nem lesz állandó szereplő nálam, de biztos lesznek olyan napok, amikor ez után nyúlok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

morgana009

2019. október 22.

Hatalmas CM rajongó vagyok, neked mindig ez volt, de hát valóban nem egy olcsó beruházás. Úgy voltam vele, hogy az eredeti üvegek között jó lenne találni valamit azért. Addig olvasgattam külföldi oldalakon is, amíg rá nem akadtam erre. Én el nem akartam hinni, hogy Lidl-be, 1000 HUFért lehetne ez jó beruházás, főleg, hogy próbáltam már kimért parfümös boltban is, és meg sem közelítette. Ez tényleg találat és nagyon megörültem neki. Nem tudom, hogy hozták így össze de ajánlom a CM rajongóinak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Frufru3

2019. október 12.

Remélem nem sokan veszik észre ezt a kis 1000Ft-os illatocskát, mert én nagyon szeretem😁.
Nekem a La Rive Madame Isabelle változat van,kipróbáltam egymás mellett őket, teljesen ugyanaz a kettő,valószínűleg egy lehet a gyártó.
Erős,tartós, nagyon jó illatú parfüm....érdekes,hogy más illatokat miért nem gyártanak ilyen minőségire..
Ja és nyáron a szúnyogok is kerülik,mert körülöttem mindenkit csípkedtek,csak engem nem😂😂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

mariasoros

2019. október 10.

Nem ismerem az eredetit, (Chaneltől nekem csak Allure-öm van.) Tehát nem is tudom megmondani, mennyire hasonlít rá. Azt tudom, hogy nagyon klassz, nőies illat őszre, télre. Nagy meglepetéseket nem okoz, a kezdeti borzasztó banya illat hamar elillan, utána végig meleg, kifinomult, tartós, ami nekem elég is ennyi pénzért. Az üveg gagyi, de láttam mát csúnyábbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

Effi

2019. június 4.

Nem volt szerencsém az eredetihez és nincs az az illat, amiért kiadnék tízezreket. Viszont az illatjegyei pont azok, amiket szeretek, így örülök, hogy megtaláltam ezt a lötyit. Kifújáskor rajtam a locsolókölni-tömegpusztító fegyver vonalakon mozog, de nagyjából tíz perc alatt megszelídül. Akkor egy kellemesen fanyar, titokzatos, baromi nőcis illat lesz belőle. Két fújásnál több garantált illatcsóva húzását garantálja. Nem érzem nyanyásnak, de egy bakfison nem tudnám elképzelni. Kell egy bizonyos fokú érettség, kisugárzás és önbizalom hozzá, tudni kell viselni. Elég tartós, 4-5 órát simán illatozik. Az ára egy vicc. A Lidlben hegyekben állt a polcon teszterrel (!), egy pillantásra sem méltatva, sokan nem is tudják, milyen kincs mellett mennek el. (Ahogy eddig én sem tudtam.) Fújom, míg meg nem unom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Qwerty

2019. június 2.

Egy drogériában a parfümkínálat 70 %-át már a polcról sem érdemes levennem, a maradék nagy része elvérzik már annál, hogy a nyaka körül megszaglászom az üveget, még kevesebb kerül papírcsíkra, magamra fújni meg alig néhány marad. A többség a bőrömön vagy agresszív szörnyellává változik, vagy kellemessé, csak éppen magamon túl fiatalosnak érzem, és nem leszek már 20-30 éves. A nagy nevek is tudnak fejfájdító dolgokat összehozni, meg a legtöbb nekem sok, édes, nehéz, ráadásul változik leszáradáskor. Köztük nem találtam meg a nagy Ő-t (az máshol bújkált, nem drogériában), viszont megtaláltam a módját, hogy lehet levakarni ragaszkodó büdösségeket: jó sok kézfertőtlenítő zselé, amit még száradás előtt le kell törölni egy papírzsepivel).
Erre itt van ez lötyi, évek óta megyek el mellette, és akkor kiderül, hogy ez tulajdonképpen kenterbe veri a legtöbb torokkaparó drogériás cuccot? Nem ismerem az eredetit, de számít ez egy olyan valaminél, ami 1100 ft-ba kerül? Ugyan.
Az illata lineáris, ahogy írták az eleje kicsit alkoholos, de ez hamar eltűnik. Igazából engem még akkor sem zavart. A család sem fulladozott tőle összezárva velem meg a frissen felfújt illattal egy autóban. 3-4 óra alatt tűnik el bőrre fújva, ami szintén jobb, mint amire számítani lehet.
Vettem egy üveggel, mert ahhoz túl jó, hogy ne tegyem, pláne ennyiért. Egy nagyon kicsit fiatalnak érzem magam hozzá, szerintem a 45+ korosztály illata, de mivel nincs az már olyan messze, mindenképpen a legjobb választás, hogy barátkozzam a gondolattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 2.

vszilvi94

2019. május 29.

Nagyon tetszik az illata, de lehetne tartósabb is. Úgy veszem észre, hogy kicsit gyorsan fogy, de az illata annyira tetszik, hogy újra fogom venni biztosan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

cs3ng31214

2019. május 23.

Imádom! A 2.kedvenc parfümöm, fenséges az illata, nekem elég 1x befújnom vele magam, rajtam Hálisten nagyon tartós és egész nap rajtam marad. Engem elsőre nem emlékeztetett a Mademoiselle - re, itt KM-en írták többen hogy annak az olcsóbbik verziója. Hát ezzel a tudattal még jobban imádom, és mivel ajándékba kaptam, sürgősen utána kellett néznem hogy hol tudok utánpótlást beszerezni. Az ára egy vicc. Szuper parfüm és szép dizájn😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

magyaredina

2019. április 17.

Nagyon jó, és hihetetlen teljesítmény egy LIDL-től.
Hogy nem olyan összetett mint az anyuci, hát nem, persze, mert Ő nem az anyuci, viszont el kell ismerni, hogy anyuci lányán is jól áll az a magassarkú, ott a tükör előtt bukdácsolva...Ó, de még mennyire, egyszer belőle is, olyan szép nő lesz...
Jó illat, és egészen tartós.
Az üvege snassz.
Az ára a teljesítményéhez képes nevetségesen alacsony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Nagyon jó, és hihetetlen teljesítmény egy LIDL-től.
Jó illat, és egészen tartós.
Az üvege snassz.
Az ára a teljesítményéhez képes nevetségesen alacsony.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színező anyag. (Piros)