Egyéb

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szamoca, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   Lidl
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Chanel Coco Mademoiselle replikája.

Naspoja

2020. május 25.

Néhány óráig lehet érezni az illatát, valóban egyre kellemesebb púderes lesz. Olyan illata van mint a krémjének, színházba vagy kiállításra való egy téli estén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

bobherceg80

2020. május 24.

A Chanel Mademoiselle EDT az egyik kedvenc nyári illatom,de mondjuk ki: Mostanában nem volt szívem/pénzem 30 ezret kiadni egy üveg parfümért. Az itteni vélemények alapján Valentin napra kértem magamnak 1 üveggel ebből a Lidl-ös replikából.Hát elámultam.
Majdnem tökéletesen hozza a Chanel Mademoiselle EDT,még finomabb is annál!Ráadásul jelenleg 1100 Ft-ért.
Igaz, fújni kell nyakra főre,mivel a tartóssága nem az igazi,de rajtam a Chanel-nél is ez a helyzet.
Próbáljátok ki,nem fogjátok megbánni!

Mindenképp újra vevős,és közben buzgón imádkozom,hogy a Lidl a többi Chanel másolatát is dobja fel a boltok polcaira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

Próbáljátok ki,nem fogjátok megbánni!

Atter76

2020. február 22.

Eddig azt hittem hogy a kisasszonynak csak egyetlen kiváló copy-ja van, mégpedig az Ajmal Raindrops, -a CM árának ötödéért-, de tegnap teljesen véletlenül belefutottunk ebbe az elképesztően vicces áron kínált Lidl-s illatba, amit ténylegesen 1000...EZER forintért vesztegetnek, és azóta sem tudom hogy sírjak, vagy nevessek...
Az eredeti illat egyértelműen a Chanel egyik legnívósabb "újkori" mainstream illata, tekintélyes rajongótáborral, valódi minőséget árulnak, az árképzésük pedig nem szégyenlős, megkérik az árát, és aki teheti meg is adja érte, mert kiváló termék.
Csakhogy az Ajmal Raindrops legalább olyan nívós produkció, megfelelően tartós, nem valami gagyi szennyvíz, hanem első kőrben simán összetéveszthető az eredeti illattal, sőt, a leszáradása sokak szerint még jobb is mint a kisasszonynak, az illat felépítése nyilván nem olyan részletgazdag, de ötödáron ezt nem is lehet számonkérni rajta, így is abszolút sikersztori, aki nem a saját pénztárcájának ellensége, vagy nem menthetetlenül utolsó stádiumban lévő illatsznob, simán megfontolja hogy bevállalja e, és milyen jól teszi!
És akkor itt van ez a vicces kis izé, őőő...száddenli', vagy mi.:)
Első kifújásra sokkal erősebb, és töményebb mint a CM EDP verziója, második szippantásra, -időt adva a kibontakozásnak (sok időt)-, azt vesszük észre hogy teli szájjal vigyorgunk, mert a CM komplexitását nyilván nem leképezve, majdnem, MAJDNEM azt az illatot kapjuk, amiért karácsonyra kiköhögtük egy harmadik világbeli család egyhavi élelmiszerköltségét, márpedig ez az illat nem harmicszor rosszabb minőségű, vagy harmincszor gyengébb, vagy másabb, mint a csodálatos kisasszony, hanem -leírom, és nem fogom megbánni- majdnem pariban van vele.
Ezer forintért....
Természetesen 5 csillag, megérne egy misét, hogy a mainstream designerek egy egy illat bevezetésének marketing brainstormingján milyen szinten nézhetik hülyének az eltartott kisujjal vásárló reklámokkal megetetett tehetős tömegeket, amikor szinte ugyanazt (nyilván full szintetikus összetevőkből) piacra dobja egy alsó polcos multi gyakorlatilag a csomagolás árának a feléért, de ez nem férne bele kétezerötszáz karakterbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

És akkor itt van ez a vicces kis izé, őőő...száddenli', vagy mi.:)
Ezer forintért....

Bigris

2020. február 18.

A vélemények alapján tegnap este megillatoltam. Hetek óta akartam, de eddig nem volt a helyi Lidl-ben. Hát valami förtelmes bűz jött ki az üvegből. Valami istentelen erős fenyőgyantás, szúrós, férfias after shave szag volt a kezemen, amit még lemosni sem tudtam. Rosszul voltam tőle egész este. Gondoltam, hogy ez nem lehet az a finom, nőies illat, amit itt mindenki dícsér. Ma megillatoltam a CM-et, és a LIdl-ös verziónak köze nem volt az eredeti illathoz! Már tegnap este sejtettem, de most már tudom, hogy a teszter romlott volt. Az más tészta, hogy nekem nem igazán jön be az eredeti CM sem, de az legalább mégiscsak egy citrusos virágillat!
A lényeg viszont az, hogy, más Lidl parfümöknél is írták, hogy büdös és férfias volt a parfüm. Én úgy gondolom, azok is romlottak lehettek.

Számomra momentán így értékelhetetlen az illat, de muszájból adok legalább egy csillagot. Amúgy nulla lenne.

Valamikor pár hét múlva próbálkozok még, hátha kifogok egy nem romlott példányt és érzem a valós illatát is.

Update 2018. 08. 17.
Tegnap este a Lidlben megint megszagoltam a kibontott példányt. Még mindig rossz volt a szaga. Aztán hirtelen felindulásból lekaptam egyet a polcról és megvettem, megkockáztatva, hogy az egész állomány romlott az én példányommal együtt. Nem bírtam ki, már a kocsiban kibontottam. Amikor levettem a kupakot egy nagyon finom virágillatot éreztem. Magamra fújva sajnos már nem annyira kellemes. Ahogy már írta valaki előttem, rajtam is egy zűrzavar, egy katyvasz az illat. Nem olyan rossz, mint a romlott volt, de nem is mondanám kellemesnek. És.... rajtam ilyen is marad! (Az én orromnak a Miss Dior Chérie is ilyen). Egyszerűen rajtam nem változik át a szép illattá! Vagyis igen, de későn. Kb. 2-3 órát bír a bőrömön úgy, hogy az utolsó órában már annyira bőrközeli, hogy csak akkor érzem, ha a csuklómhoz ragasztom az orromat. Ebben az időszakban már nagyon kellemes, púderes virágillat lenne, ha lehetne érezni. Az értékelhetetlen egy pontról felpontozom hármaskára.

A 2018.11.23.-i véleményem frissítése, aminek az "Egy illat (vagy inkább az egy ízlés?) evolúciója címet adnám. Az utolsó véleményem óta nagyon megszerettem az illatot. A hasonló illatjegyek ellenére szerintem nem Coco Mademoiselle replika, csak CM-szerű illat. A jegyek arányaiban teljesen mások. A SMG sokkal fanyarabb, teásabb, bergamottosabb. A CM narancsos-mandarinos-virágos inkább. A SMG lineárisabb, nem vaníliás-pézsmás a leszáradása. Bár én fújom most is, meleg nyáron tökéletes választás lesz. A tartóssága nyilván nem veri az eget (rajtam 2-4 óra, ruhán több), ezért nem is nevezném edp-nek. De ennyi pénzért lehet fújni a világba. Nade a CM-nek is botrányos a tartóssága, és az 20-szorosába kerül a Madame Glamournak. Ár-érték arányban és az ízlésem változása okán a három csillagról felpontoztam öt csillagra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 18.

Update 2018. 08. 17.

angyalszív

2019. november 27.

1. eset: a futár hozta a megrendelt csomagot és azt mondta, hogy addig el nem mozdul, míg nem árulom el, hogy milyen parfümöt
használok, mert isteni!
2. eset: a kedvenc zöldségesemnél vásároltam és az eladó hölgyike kérdezte, hogy milyen parfümöt használok, mert pár napja elmentem az üzletben a férje mellett és azt mondta, hogy ha legközelebb megyek, kérdezze meg, hogy milyen parfümöt használok, mert isteni.
3. eset: az irodában a kolléga azt mondta, hogy el kell, hogy áruljam, hogy milyen parfümöt használok, mert szeretné meglepni a feleségét, és ez amit én használok isteni.
Kb. 1,5 hete lekaptam a Lidlis polcról és hazavittem. Ezalatt a rövid idő alatt annyi bókot kaptam erre az illatra, mint más parfümnél
soha. Megvolt az eredeti Coco is, de azt soha senki sem "istenítette". (Érdekes, hogy mind a három pasi ezzel a szóval jellemezte.)
Egyszóval replika vagy sem, ez az illat a férfiaknak abszolút bejön.
Ja, és nekem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 27.

használok, mert isteni!
Egyszóval replika vagy sem, ez az illat a férfiaknak abszolút bejön.
Ja, és nekem is.

riatai

2019. november 18.

Az elején leszögezném: a kedvenc parfümöm a Chanel Mademoiselle. Számomra nincs ennél finomabb. Valósznűleg mert még nem illatoztam mindent..... De: olyan sokat olvastam erről a Lidl-is Suddenlyről, hogy ki kellett próbálnom. Bal kezemen a Mademoiselle, jobb kezemen a Suddenly. Nyilván érzem a különbséget, a Mademoiselle több, kifinomultabb. rózsásabb. A Suddenlyből nem érzem ki a rózsát, csak nagyon citrusosnak érzem. De a Suddenlynél hasonlatosabb utánzattal még nem találkoztam. Azért kváncsi vagyok, három óra múlva mi lesz.... 3 csillagot adok :-) ár-érték aránya jó.
Update: Ahogy telik az idő, kevésbé érzem hasonlónak. Egyáltalán nincs finom óvatos vaníliás illat. Más a leszáradása. Így már szerintem nem is hasonlít.... 3 csillag azért marad, mert alapvetően nem rossz illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Mantra

2019. november 2.

Nagy parfüm keresésben voltam, de azért arra sosem gondoltam volna, hogy pont egy Lidl termék fogja felkelteni az érdeklődésemet. Nyilván van bennem egy nagy adag előítélet, sosem vettem még élelmiszerboltban parfümöt. :D Megnéztem a Fragrantica oldalán is, úgyhogy ennyi pénzért meg sem szagultam, hanem landolt a kosaramban. Kifújáskor meglehetősen erősen orrba vág a pacsuli, de ha adunk neki egy kis időt és leszárad, akkor szépen csitul és eljönnek a finomabb tónusok is. Végül egy virágos, kissé fanyar illattá alakul, ami kb. 3 órán keresztül fokozatosan válik bőrközelivé. Nem lesz állandó szereplő nálam, de biztos lesznek olyan napok, amikor ez után nyúlok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

morgana009

2019. október 22.

Hatalmas CM rajongó vagyok, neked mindig ez volt, de hát valóban nem egy olcsó beruházás. Úgy voltam vele, hogy az eredeti üvegek között jó lenne találni valamit azért. Addig olvasgattam külföldi oldalakon is, amíg rá nem akadtam erre. Én el nem akartam hinni, hogy Lidl-be, 1000 HUFért lehetne ez jó beruházás, főleg, hogy próbáltam már kimért parfümös boltban is, és meg sem közelítette. Ez tényleg találat és nagyon megörültem neki. Nem tudom, hogy hozták így össze de ajánlom a CM rajongóinak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Frufru3

2019. október 12.

Remélem nem sokan veszik észre ezt a kis 1000Ft-os illatocskát, mert én nagyon szeretem😁.
Nekem a La Rive Madame Isabelle változat van,kipróbáltam egymás mellett őket, teljesen ugyanaz a kettő,valószínűleg egy lehet a gyártó.
Erős,tartós, nagyon jó illatú parfüm....érdekes,hogy más illatokat miért nem gyártanak ilyen minőségire..
Ja és nyáron a szúnyogok is kerülik,mert körülöttem mindenkit csípkedtek,csak engem nem😂😂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

mariasoros

2019. október 10.

Nem ismerem az eredetit, (Chaneltől nekem csak Allure-öm van.) Tehát nem is tudom megmondani, mennyire hasonlít rá. Azt tudom, hogy nagyon klassz, nőies illat őszre, télre. Nagy meglepetéseket nem okoz, a kezdeti borzasztó banya illat hamar elillan, utána végig meleg, kifinomult, tartós, ami nekem elég is ennyi pénzért. Az üveg gagyi, de láttam mát csúnyábbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színező anyag. (Piros)