Egyéb

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2022. június 6.

Lelőhely:   Lidl

A Chanel Coco Mademoiselle replikája.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ladybee

2023. december 17.

Jaj, de rossz lett ez. Vagy csak a teszter volt romlott?
Egyszer régen próbáltam és nagyon telt, összetett, tartós illata volt. Én sosem szerettem a Mademoisellet, próbálkoztam az eredetivel is többször, de nem vagyunk jóban. Ez az utánzat se lett a szívem csücske, de hibát én nem nagyon találtam benne anno. Anno. Merthogy most borzasztó béna. Valami kapros, mentolos, savanykás meg kesernyés förtelem először. Aztán ez lenyugszik egy picit krémes, földes pacsuliba meg még valami fura szag érezhető ezek mellett, amiben nem vagyok biztos, hogy mi. Csalamádé, vagy ilyesmi.
Gondolom ha az eredeti se az igazi már, nehogy már pont a 2000 forintos utánzat ne kövesse le a minőségromlással járó reformulálást. Szörnyű lett szegény. Akárcsak az igazi. Nem tudom, mennyi csillagot adjak neki. Mert mégiscsak 2000 Ft. Mit várhatunk ennyiért? Főleg most... Elégséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 17.

Jaj, de rossz lett ez. Vagy csak a teszter volt romlott?

J.I.

Korcsoport: >54
2023. december 3.

Nagyon-nagyon kényes vagyok az illatokra, életemben néhány volt olyan, ami elsőre megfogott és újra is vettem. Nemrég a Lidl-ben bóklászva rátaláltam erre az parfümre, és azonnal beleszerettem. Napokban egy kedves kolléganőm megjegyezte, hogy milyen kellemes illatom van, mondván, hogy hasonlít az egyik kedvencére, a CC Mademoiselle-re :-). Másnap bevittem neki a Madame Glamour-t, nagyon megörült, mert szerinte tökéletes utánzat. Nekem mindenképp 5 csillagos az illat, az ár/érték arányra pedig 10 csillagot is adnék, ha lehetne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. december 3.

sztinke

2023. október 18.

Nem is tudom mikor vettem egyet belőle, még évekkel ezelőtt, aztán félre is tettem, mert nem igazán nyerte el a tetszésemet magamon. De egyik nap a kezembe akadt a fiókban, nagy meglepetésemre ("Jé, ilyenem is van? :D).
Magamra fújtam, és feltűnt, hogy hajaz némileg a pillanatnyi favoritomra (Shiseido Zen - hiába tudom, hogy Mademoiselle dupe, de akkor is...). Hasonló érzés viselni, de kicsit kevésbé "komoly", rajtam inkább édeskés, nem fűszeres, és a tartóssága/szillázsa sem tökéletes, de így is szívesen fújom, legalább ez elfogy, a Zennel pedig tudok takarékoskodni. :) Ár-érték arányban nem rossz választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 18.

TeaMeaTea

2023. szeptember 12.

Tartós és többen is megdicsérték. Nem használom minden nap, de határozottan örülök, hogy megvettem és boldog vagyok, hogy itt van a polcomon, mert szerintem igazán elegáns.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 12.

Yeticica

2023. június 13.

Hát, ez is megvolt kérem.
Pironkodva írom le, a sok fantasztikus vélemény után, hogy nekem ez nem jó.
2004től szignatura illatom volt az eredeti, hogy meddig pontosan, azt nem tudom már, de az esküvömön, 2009ben még biztosan őt fújtam.
Pár éve ugrottam fejest a parfümök világába úgy igazán, s azóta megtapasztalhattam mit jelent az, hogy reformulalnak egy illatot ilyen-olyan okból.
Na, az új Mademoiselle már nagyon nem a régi.
Ez a lidl-ös (nem vagyok hajlandó lidlisnek hívni) egészen a regire hajaz, de rajtam egész konkrétan Black Orchiddal keverve. Biztosan a pacsuki mély csokoládés beutese okozza ezt az érzéki csalódást, de sajnos itt nálam véget is ért a románc.

(Bőrön próbáltam a másik, Chloe verziót is, hát nekem az sem tetszik, bujkál benne egy fura felhang, amit nem tudok hiva tenni de tipikusan a J Fenzi illatokban találkozni vele).

Irdatlan tartós, 4szer estem neki lesikalni, de nem jött le. Nem és nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 13.

Hát, ez is megvolt kérem.
Pironkodva írom le, a sok fantasztikus vélemény után, hogy nekem ez nem jó.
Na, az új Mademoiselle már nagyon nem a régi.

Irdatlan tartós, 4szer estem neki lesikalni, de nem jött le. Nem és nem.

Sabeth21

2023. április 14.

Volt ilyenem. Táskábadobálós méret, praktikus, olcsó.

Rajtam kicsit karcosan, pacsulis, kesernyés, citrusos illattal nyit. A kezdőillat se kellemetlen, lecsendesedve marad egy földes, pacsulis illat édeskés, virágos alapokon. Szerettem használni, nem éreztem úgy, hogy kellemetlenül olcsó szaga volna. (Rajtam általában kifejezetten jól működnek a pacsulis illatok.)

Száraz, parfümöket nem túl jól tartó bőröm van. A tartóssága nálam közepes volt. A praktikus üveg miatt nem bántam magammal hurcolni, nekem ez így teljesen jó volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 14.

Volt ilyenem. Táskábadobálós méret, praktikus, olcsó.

sabrirory

2023. április 13.

Még pár éve kaptam ajándékba. Eleinte nem igazán tetszett, nem igazán nyúltam utána, mert túl erősnek gondoltam (inkább gyümölcsösebb parfümöket használtam). Telt múlt az idő, amivel együtt én is változtam. Újra elővettem és már imádom! A ruháimon nagyon sokáig megmarad még ennyi idő után is.
(Kapni még Lidl-ben vajon?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 13.

(Kapni még Lidl-ben vajon?)

MankaJanka

2023. február 12.

Pár éve vettem meg, a felét elhasználtam és most tovább ajándékozom, ezért gondoltam még mielőtt eltűnik a polcomról véleményezem.
Egy kolléganőm (aki amúgy nagyon minőségi parfümöket használ), mesélte, hogy a lidl-ben nagyon jó Chanel replika van, úgyhogy kértem, hogy hozzon nekem is egyet.
Tényleg hozza az utánozhatatlan Chanel illat érzést. Erős is az illata, és szerintem sokáig is tart. Nem rossz parfüm ez.
Mostanában megszaglásztam az eredeti Mademoiselle-t is, és hát azért persze nem egyforma a kettő, főleg az elején, de szerintem aki ezt a replikát hordja magán és az kezd leszáradni, ember nincs, aki felismeri, hogy ez nem is igazi Chanel.
Szerintem egész jó alternatíva. Én is csak azért adom tovább, mert már egy jóideje nem kívánom, ahhoz viszont túl jó, hogy a polcomon árválkodjon vagy kidobjam, ha replika ha nem. Más meg örömmel fogja elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 12.

Eszti0714

2023. február 10.

Édes, de inkább komoly illat. Nem a legtartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 10.

Édes, de inkább komoly illat. Nem a legtartósabb.

Giside

2023. február 10.

Egyáltalán nem tartós, kb 10 percig érezni az illatot, emiatt arra gondoltam, hogy ruha parfümnek elhasználom de a ruhanak csak árt a benne lévő alkohol. Hát akkor marad otthonra csak úgy kedvtelésből elfújkálom.
Mindig eredeti parfümöt vásárolok, ahhoz képest ez egy rossz vicc. A lányom Elsás kis gyerek parfümje sokkal tartósabb. Pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 10.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.