Egyéb

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2022. június 6.

Lelőhely:   Lidl

A Chanel Coco Mademoiselle replikája.

sünönc

2016. december 29.

Sokszor mentem el mellette úgy, hogy rá se hederítettem. Hiba volt. Ismerem Coco mademoiselljét, újravevős alap darab. Hát kipróbáltam, bal kezemen suddenly,jobbon C.M. Hasonlítanak tényleg, de chanel kisasszony finomabb, lágyabb, púderesebb már a kezdetektől. Suddenly orrba vág, később szelídül, de karcosabb, narancsosabb. Az árához képest azért mégis úgy gondolom hogy nagyon jó, tartós is, egy pancsizósabb kisasszony a mindennapokra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Maryetta

2016. december 24.

Számomra borzalmas ez az illat. Tartósnak viszont nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 24.

Számomra borzalmas ez az illat. Tartósnak viszont nagyon tartós.

Orsi0401

2016. október 17.

Kíváncsiságból vettem meg azután, hogy azt olvastam, vakteszteken egész jól szerepelt az eredetijéhez a Coco Mademoiselle-hez viszonyítva ☺Nos az illat SZINTE ugyanaz, a kezdetben érezhető túl sok alkohol elillanása után 😊. Mivel az ember nem pacsálja el csak úgy a huszon-harmincezer forintos eredetit, tökéletes alternatíva a mindennapokra, ha ragaszkodunk az illathoz, a kézkrémjével együtt, ami szintén nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 17.

lavender

2016. augusztus 2.

Ma megszagoltam és az én orromnak borzalmas, soha nem venném meg, nagyon tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Myrtle

2016. július 21.

A legkevésbé sem vagyok sznob, de nem gondoltam volna, hogy egyszer Lidl-ös parfüm tulajdonosa leszek. Egyszerűen oda nem kozmetikumokért járok, furán is nézne ki a kiló krumpli mellett. :) Bár több éve kapható Magyarországon, nekem egyszer sem tűnt fel, hogy ilyen is van. Aztán egyszer csak szembejön velem egy halom parfüm az állateledel helyén. Kíváncsiságból fújtam picit a csuklómra, és hazáig szagolgattam. Gondoltam, hogy gyorsan elillan, de többszöri kézmosás és esti fürdés után is ott volt, kicsit halványabban, de érezhetően. Első fújásra bevallom, nagyon erősnek tűnt, de ahogy lecsendesedett, kellemes, nőies és viselhető illat vált belőle. Egy itteni cserebere révén lett az enyém, és nem bántam meg. Nálam nem mindennapi parfüm, hangulatfüggő, hogy mikor kerül elő, de ott van a top 3-ban. :) Többször is illatoltam már az eredetit, és nem kaptam fel rá a fejem különösebben, nem az én világom a Chanel, valahogy mindig a kosztümös üzletasszonyokra és a self-made woman-ekre asszociáltam róla, nem találtam rá a bájára. Így nem is a Chanel apropóján kívántam meg ezt az illatot, hanem csak úgy magáért. Nagyon kíváncsi vagyok, mi jót alkotott még a Cien, mert a külföldi oldalakon úgy láttam, több neves parfümöt is lekoppintottak. Gondolom, előbb-utóbb Magyarországra is eljutnak ezek. Ezen felbuzdulva a múltkor az Aldi-ban is megszagoltam néhány üvegcsét, és lehet, hogy valamelyikkel közelebbi kapcsolatba kerülök. :)
Összegezve: aki még nem próbálta ki, tegye meg, mert ennyi pénzért ilyen minőség ingyen van. :)
A tartóssága is remek, a reggeli 2 fújásnyi nap végéig kitart a legnagyobb melegben is, levakarhatatlan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Terka25

2016. július 15.

Az itteni vélemények alapján kíváncsi lettem, nem mintha szükségem lett volna a 15. Parfümre, de úgy is dolgom volt a lidl-ben és próba nélkül megvettem. Amint fújtam magamra rájöttem melyik ez az illat, nagyon hasonlít az eredetire, meglepően tartós is, potom pénzért! Hatalmas kellemes meglepetés! Sajnos nálunk csak ez az egy féle kapható, pedig nagyon kíváncsi lennék a Boss Orange replikára is.

Update
Napok óta használom, tesztelem, elég viccesnek tartom, hogy a legtartósabb és legintenzívebb illatom egy 1000ft-os Lidl lötyi! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 15.

Update

dandy

2016. július 15.

Up: mivel ez az illat nagyon nem én vagyok, időközben túl is adtam rajta, de egy vásárlás mellé kaptam ajándékba egy kis mintát az eredetiből, így már van összehasonlítási alapom. Az én orrom szerint van különbség, nem is kicsi. Persze az eredeti sem az én illatom, ezt már látom, így lehet sosem lesz Coco M. parfümöm:) Az eredeti sokkal elegánsabb, kifinomultabb, van benne valami plusz ami tényleg a Chanel érzést adja. Nem vagyok parfüm sznob, tényleg mindenféle kategóriájú parfümöm van, utánzatom is, de itt tényleg lehet érezni, hogy egy másolat, valami hiányzik belőle...:)

A Cien Madame Glamour kézkrémet vettem meg a múltkor és nagyon beleszerettem az illatába, aztán elkezdtem olvasni erről a parfümről meg Coco M. parfümről. Nem ismertem egyiket sem, de gondoltam 1000 Ft, sokat nem veszítek. Hát kifújáskor elég brutális, nagyon pacsulis és társul hozzá valamilyen műanyag szag is, de 20 perc után ugyanazt az illatot kapom, mint ami a kézkrémnek van. Elég tartós is. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire hasonlít a Coco M. parfümre, nem valószínű, hogy meg fogom ismerni, mert nekem ez az illat túl sok. Még ennek a sorsáról sem döntöttem, nem igazán illik hozzám. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 15.

Pamador

2016. július 4.

A Lidl egyik sikerterméke az én listámon. Tartóssága nem annyira nyűgöz le, de ár-érték arányban a legjobb. Nagyon szép illat, mindig újra és újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.

dizabella01

2016. június 11.

Ismerem a Coco Mademoiselle-t, és megmondom nektek, ennek a parfümnek sokkal kellemesebb az illata, és elég tartós is. Hasonlítanak ám, az igaz, de nem ugyanaz a kettő, a Coco Mademoiselle mintha szúrósabb lenne, és nem érzem benne a pacsúlit oly erőteljesen. Sok márkás illattal találkoztam már, és a sznobizmust félrehagyva ítélkezem felette. Aki nem ért hozzá, és csak azért vásárol drága parfümöt mert divat, az lehordja, hogy replika meg ezek, meg hogy nem használok "duplit" stb. Ez nem egy replika, annak ellenére hogy nagyon hasonlít az illatuk, nem Chanel üvegben tárják elénk. Aki igazából az illatot keresi, és az illat által felszabadult életérzést, az bevallja magának, hogy ez egy kúrva jó kölni 1000 forintért, hiszen ITT VAN A PONT. Ha jól számítottam kb harminc-negyvenszerese a Chanel ára. Ezt figyelembe véve, 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Fleurfreya

2016. június 6.

Mivel nagyon bejött a Coco M. illat egy ismerősömön,úgy gondoltam én is megveszem az itteni kommentek alapján a Suddenlyt a Lidl-ben. Igaz az Yves Rocher So Elixir Edp is hasonlít a Chanel Coco M-re,de azt is drágának találtam. Sajnos első alkalommal egy sem volt a polcon ebből az 1000 ft.-os illatból. De második alkalommal sikerült megvennem,tele volt a polc. :) Ha keveset fújok akkor kellemes és tényleg érezni az eredetinek az illatát. De,ha sokat fújok akkor tömény és ráadásul kiérezni egy erős szúrós illatot is. Amúgy örülök,hogy sikerült megvennem. Szinte mindennap ezt használom. Szerintem beszerzem a kézkrémet is belőle. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 6.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.