Egyéb

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 db, 55 db, 4 × 55 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 12.

Kiszerelés:   10 db, 55 db, 4 × 55 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Sudocrem extra puha törlőkendője hatékonyan tisztítja a bőrt. Panthenol és E-vitamin tartalmával gyengéden ápol. Allergén-, parabén- és alkoholmentes. A baba egész testén használható.

Dormir

2019. június 8.

Nem tapad össze több lap, elég nedves. Újszülött babám bőrét nem bántotta. Én újra fogom venni.
Szerk. :És valóban újra megvettem, mert a sokféle kínálatot végigpróbálva csak arra jutottam, hogy nekünk ez a legjobb. Alaposan tisztít,.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 8.

baba_girl_16

2019. április 4.

Nagyon jó illata van, habár azt hittem illatmentes lesz. Nem irritálja a babám bőrét. Kellően nedves, szépen tisztít, viszont nem annyira puha a kendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

asztromélia

2019. február 22.

Ha ez a kendo puha akkor en vagyok Katalin hercegne. Nagyon vastag, nincs ertelme ennyire. Az illata jo, elhasznaltuk, ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Banszky

2019. január 26.

Jó illata van,pont elég nedves,viszont nagyon pici a kendők mérete. Illetve sokallom az árát,nálunk a Tesco-s keményfedeles verhetetlen minden téren.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Stanczi

2018. december 11.

A kendő tapintásra inkább keménynek mondanám, nem okozott irritációt, viszonylag szépen elváltak egymástól a lapok, de egyszer kétszer megesett, hogy két darab egy ponton összetapadt (szó szerint mintha összetűzték volna őket). Nem okozott irritációt, kellően nedves volt és szépek az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Yerzinia

2018. november 21.

Szemsmink lemosására használom, mert elég érzékeny a szemem, és az eddig próbált termékek irritálták. Ez egyáltalán nem okoz ilyen problémát, aminek nagyon örülök. Elég nedves szóval könnyű használni, de nem távolítja el teljesen a szempillaspirált (ezért -1*), de amúgy szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

crazy724

2018. november 3.

A kutya bundájának áttörlésére vettem, én max. kéztörlésre használtam, de sem nálam, sem az ebnél nem okozott irritációt. A kendők vastagsága tökéletes, vastag mégis puha, méretre és nedvességre is rendben voltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Kesudio

2018. október 29.

Arctisztításra használom. Kendő mérete, nedvessége megfelelő. Illata jó. Rendesen visszazáródik sokadik alkalom után is. És nem utolsó sorban, nem pattogok ki tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

nekoSX

2018. október 12.

Számomra túl kicsi a kendők mérete és keményebb az anyaga, mint megszoktam.
Kár, mert olyan szép minimális összetevőlistás.
Nem fogom újravenni.
A Müller sajátmárkás baby sensitive törlője sokkal jobban bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 12.

Számomra túl kicsi a kendők mérete és keményebb az anyaga, mint megszoktam.
Kár, mert olyan szép minimális összetevőlistás.
Nem fogom újravenni.
A Müller sajátmárkás baby sensitive törlője sokkal jobban bejön.

Aprile

2018. szeptember 8.

Szerettem volna olyan törlőkendőt rendszeresíteni itthonra, ami nincs agyonparfümözve, nem tartalmaz alkoholt, limonene-t és egyéb felesleges anyagokat. Erre esett a választásom, és abszolút megérte az árát. Szerettem használni, mert vastag, de puha anyagból készültek- és kellően nedvesek voltak a kendőcskék, illetve szépen leszedték, amit kellett. Persze a kétlépéses arctisztítás lehoz mindent, de azért jól esett előtte is kicsit áttörölgetni vele az arcom, ha úgy kívántam, vagy ha a sminkemen javítani kellett, arra is szuper volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate