Taylor Swift

Ár:   7390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: marmalade, Módosítva: 2014. október 29.

Kiszerelés:   100 ml és 50 ml

Fejjegyek: licsi, magnólia, mandarin,

Szívjegyek: bazsarózsa, vanilia-orhidea, hortenzia,

Alapjegyek: szantálfa, barack, fás jegyek, pézsma.

Taylor Swift Taylor EDP 100 ml
Ár: 9.000 Ft+posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

Ginatural

2018. január 23.

Mivel imádom Taylort és a Wonderstruct illatokat ezt is megakartam ismerni, de valahogy a jegyei alapján volt bennem egy kis kétely mert nem szeretem a nagyon friss gyümölcsös jegyű illatokat.

Külföldi parfümériában volt szerencsém megszaglászni és igazság szerint pont azt kaptam amit vártam az olvasottak és a kinézet alapján... egy felejthető barackos átláltszó illatot.

Sajnos még így is csalódás volt mert reménykedtem, hogy újabb Taylor illattal leszek gazdagabb de ez nem jött be nekem. Látszik ezen a parfümön, hogy koránt sem szántak rá annyi energiát, figyelmet mint a Wonderstruck illatokra, amik fantasztikusak lettek egy celeb illathoz képest és érezhető már a kinézetén is. A hogyan készült videókból is kiderül, hogy dolgoztak rajta. Erről a parfümről csak az jut esembe, hogy legyen egy újabb parfüm... ezért csináljunk valamit.... hát sajnos ilyen is lett.

Nagyon remélem a többi parfüm nem ilyen lesz. ( Az incredible thinghez nem volt szerencsém még de alig várom hogy beszerezzek egyet 😄)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

petra04

2017. október 13.

Igazi tavaszi, nyári illat. Nekem nagyon bejött. Notino-ról rendeltem meg, mondjuk elég selejteset küldtek nem lehetett rendesen feltenni a kupakot... de az illata kárpótolt :) Többen is megjegyezték, hogy nagyon jó illatom van. Ez a harmadik Taylor parfüm amit rendeltem a Wonderstruck és a Wonderstruck Enchanted után alig várom, hogy a többi parfümjét is beszerezzem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

slytherclaw

2016. november 4.

Gyönyörű az üvege és ez már tényleg egy felnőttesebb illat a Wonderstrucknál és a Wonderstruck Enchantednál. Én most vagyok annyi idős, mint Taylor volt, amikor ez a parfüm megjelent és tökéletesen összeillünk. Nálam ez is vaníliás, mint a Wonderstruck, de púderesebb-gyümölcsösebb. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

pomme

2016. október 26.

Hát ez egy az egyben Burberry Women. Ha olcsóbb lenne, azt mondanám, van létjogosultsága, de kb egy árban vannak. Barackos, poros, púderes, fás, nagyon vintage hangulatú, gondolom ez is volt a cél az üveg design alapján, de sajnos tényleg ugyanaz, mint a Burberry, talán egy picit virágosabb. Az Enchanted a kedvencem Taylortól, oda-meg vissza vagyok tőle, úgyhogy vakon berendeltem ezt és a sima Wonderstruck-ot is puszta lelkesedésből, de úgy látszik, csak szerencsém volt elsőre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

_-Mia-_

2016. augusztus 3.

Tartós,olcsó -piros pont. Egy csillagot mégis levonok, mert 12 egy tucat illat.
PS: nekem az üvege pont nem tetszik- nekem sok a díszítés rajta. mondjuk a frey wille-re hajazó minta szép :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Tartós,olcsó -piros pont. Egy csillagot mégis levonok, mert 12 egy tucat illat.

magyaredina

2016. június 7.

Nem tudom illyen költségvetés mellett hogyan lehet ilyet alkotni.
Pazar ez a parfüm.
Virágos, nőies, nem kislányos, és olykor édes, nagyon izgalmas ahogyan váltakozik az illat.
Egész nap érezni.
Az üvege is szép, és szuper az ára.
Nagyon meglepődtem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Nem tudom illyen költségvetés mellett hogyan lehet ilyet alkotni.
Pazar ez a parfüm.
Egész nap érezni.
Az üvege is szép, és szuper az ára.
Nagyon meglepődtem...

marmalade

2014. október 29.

Mivel Taylor Swift másik parfümje, a Wonderstruck az egyik nagy kedvencem, megrendeltem ezt is szagolás nélkül. Nem csalódtam. Ez érettebb, felnőttesebb illat a Wonderstrucknál, de ugyanannyira tetszik. Virágos, vaníliás, kicsit gyümölcsös illat, a másikhoz hasonlóan pézsmás lesz később. Nagyon meleg, kedves illat. Tartós és sokan dicsérik. A doboza is szép és a dobozon lévő minta visszaköszön az üveg tetején is. Új kedvenc! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.