Thierry Mugler

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: siposhenna, Módosítva: 2018. szeptember 30.

Ár:   14 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14990 Ft

Megjelenés éve: 2005

Illatcsalád: orientális-fás

Illatösszetevők: jázmin, fás jegyek, borostyán

Ár: 14990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 25000 , Eladó: mrs.imperator
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
10 db-os parfümminta csomag(gyári+notino)
Ár: 3000 Ft , Eladó: Naftalin
Állapot: érintetlen/minimális hiány, Helyszín: Győr, fizetés: utalás után postázom/Foxi, személyesen Győrben

kicsimira

2020. március 10.

Most szaglásztam meg egyenlőre papírcsíkon. Eddig nem mondanám,hogy elájultam tőle. Számomra tucat divat illat. Èrkezik majd egy kis minta belőle,kíváncsi leszek a bőrömmel mit hoz ki,mert eddig számomra büdös :(

Up: megèrkezett a minta, gondoltam adok mèg egy esèlyt. Rettenetes számomra. Kb. 4 órát bírtam ki aztán le kellett vakarnom magamról,mert brutál hányingerem lett tőle. De tèny a tartósságára nem lehet panasz. 3x kellett nekiugranom mire lejött. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 10.

macooka

2020. március 7.

Nagyon vártam már, hogy kipróbálhassam ezt az illatot, mert mindenki imádja, úgyhogy kíváncsi voltam az én bőrömön mit művel.
Sajnos az a benyomásom, hogy így érezhette magát Phoebe a Jóbarátokból, mikor befújták a férfiparfümmel és azt mondta: "Hú, egy orosz taxisofőrrel randizok!" Rajtam borzasztóan férfias volt, de legalább tartós, egész délelőtt intenzíven éreztem magamon ezt a "szagot", délutánra szelídült egy kicsit, de akkor sem volt az igazi. Örülök, hogy csak kis mintám volt belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

emitaylor23

2020. március 7.

Signature illatom, 15 éve. Brutál tartós, teátrális, semmihez sem hasonlítható bársonyos, körülölelő stóla. Nem ám a húzd meg ereszd meg niche illatok kényeskedése! Ez ott van végig és megunhatatlan számomra! Köszönöm Mugler! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 7.

Blackxentric

2020. március 6.

Először parfümériában próbáltam aztán szereztem belőle egy mintát. Minden alkalommal csodás volt. Igazi őszi téli illat. Nyárra soknak érzem. Nagyon tartós és imádni való. Egyszer veszek belőle egy üveggel

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

kepviselofank

2020. február 16.

up2: nos, csak megvettem, nem bírtam magammal, ráadásul akciós volt a karácsonyi kiadás. befújtam magam vele munka előtt, természetesen egyből jöttek a megjegyzések, mint pl. “mi ez a férfiparfüm szag?”,“júj, de édes!”. furcsa, hogy mennyire másképp érzünk egy parfümöt, mert szerintem semmi férfias nincs benne, édesnek meg végképp nem mondanám. :D a barátnőim mondjuk odáig vannak érte, ők a brutális jelzővel illették és rendkívül boldogok voltak, amikor megengedtem, hogy befújják magukat vele.

up: az angellel ellentétben ez nyert, bőrre fújva szerelem. fújtam egyet belőle a csuklómra valamelyik délután és még másnap (!!) délben is éreztem, pedig fürödtem, kezet mostam közben, nem 1x, nem 2x.. elnyomta az aznapi parfümöm. :D

itt van nálam épp egy tesztcsíkon és próbálom eldönteni, hogy el tudnám-e képzelni magamon. egyik pillanatban imádom, másikban utálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

klilii

2020. január 26.

Muglertól megszokott egyedi illat, mondjuk nem olyan határozott mint a womanity, de én kedvelem ezt a szolidabb illatot is mindenképpen újra veszem, ha elfogyna !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Luller

2020. január 23.

Nagyon szeretem! Ez a parfüm lett AZ illatom! Ha tucat, ha nem, szeretem! Van , akinek tömény, van akinek sok - nekem pont jó! Szintetikus, de akkor is tetszik! Nem tudom jellemezni az összetevőket. Nem tudok egyet kiemelni. Ez egy kitűnő elegy. Enyém. Télen-nyáron, strandon és színházban is, bárhol-bármikor: Szeretem!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

S.K

2020. január 19.

Klassz, nagyon nőies illat. Tartós és max 2 fújás, mert azon túl már "jóból is megárt a sok "kategória lesz. Mondjuk én nem érzem olyan "Alien-nek". Feltűnő, de semmiképpen nem idegen. Tudni kell hordani és akkor teljes összhangba kerül a gazdájával.

Upd.: Nagyon különleges illat lett számomra. Kiegyensúlyozottá tesz mikor háborog körülöttem a világ. Mikor elmenekülnék jó messzire, egy olyan helyre ahol nem számít semmi.... ahol nincs jelentősége annak hogy megbántottak, eltiportak.... egy teljesen másik szép új világba, ahol süt a nap, ahol nem kell újra és újra összerakni magam. Ez a világ csak az emberi elmében létezik, melynek előhívására hivatott az Alien.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

Enne

2020. január 14.

Orgonabokor ugrott be róla elsőre. Brrr... Borzalmas koktél számomra. Papírcsíkra próbáltam ki csak, kíváncsi voltam, miért veszi körbe töretlen rajongás. Nem lettem okosabb. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

udyanna

2020. január 1.

Az egyik olyan parfüm a gyűjteményemben, aminek mindig lesz helye.
A legtöbb dícséretet bezsebelő illatom, ha őt használom, biztos nem maradok észrevétlen, egyszerűen imádom!
Tartóssága, szillázsa 5* 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Az egyik olyan parfüm a gyűjteményemben, aminek mindig lesz helye.
Tartóssága, szillázsa 5* 😍

Antioxidánsok: BHT