Thierry Mugler

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: siposhenna, Módosítva: 2018. szeptember 30.

Ár:   14 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14990 Ft

Megjelenés éve: 2005

Illatcsalád: orientális-fás

Illatösszetevők: jázmin, fás jegyek, borostyán

Ár: 14990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 4000 Ft , Eladó: tothdalmika
Állapot: Kisfújósban 5/10ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Jászai vagy Mom, foxpost,posta
Thierry Mugler Alien, Cartier Panthere Parfum, CH Good Girl, PR Olympea, Burberry Body, Boss Ma Vie Intense csomag
Ár: 4990 , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel / GLS / postán maradó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

K.edina

2022. május 3.

A legkedvencebb parfümöm. Inkább télen használom nehezebb illata miatt. De örök kedvenc marad és újra fogom venni. Tartós illat, egész nap érzem a bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 3.

Adrus08

2022. április 29.

Ez egy csodaaaa. Imádom éd tartós. Igazàn különleges illata van. Nem tudom hirtelen mihez hasonlítani. Szeretem nagyon a jázminos illatokat,lehet ez miatt is a nagy szerelem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 29.

rekaret

2022. április 27.

Nagy szerelem volt, amikor rábukkantam egy évekkel korábbi néhány ml-es spray teszterre. Ezután megrendeltem egy nagy üveggel az EDP-ből, és sajnos egy lebutított illat nézett vissza rám. Nem tudom, hogy mennyiben változott a formuláció (és miért??) de a mostani üresnek hat a korábbi gyönyörűséghez képest. Nem fogom újra venni amíg nem javítják fel a jelenlegi verziót, de legalább felfedeztem, hogy nagyon szeretem a jázmin illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Vinike

2022. április 18.

Mit is mondhatnék, amit nem írtak még le az előttem lévő 355 bejegyzésben? Imádom az egész Alien vonalat, legalábbis amikkel eddig találkoztam. Különlegesek, egyediek, tartósak. Legnagyobb szerelmem az Essence Absolue, de közvetlenül a nyomában ott van az anyaillat. A mélysége, a kifinomultsága...az üvege...imádom ahogy van. :)) Nem lesz nagyon hasznos a véleményem, egyszerűen csak boldog vagyok, hogy a gyűjteményemben tudhatom. <3 Sajnos egyelőre csak 30ml-re sikerült szert tennem, ami egészen biztos, hogy kevés lesz, de annyira cuki a pici üveg, hogy nem bánom...majd lesz nagyobb is. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 18.

Lenaeri

2022. március 26.

Sosem volt Mugler parfümöm. Nem is szagoltam őket soha. Előítélettel voltam feléjük. Azt gondoltam, hogy mindegyik egy tömény, giccses cukorillat.
Aztán valamilyen megfontolásból magamra fújtam őt.
Majdnem dobtam egy hátast. Egy kifinomult, érett, szépséges illatot éreztem.
Szerintem az üvege túllő a tartalmán, és az Alien elnevezést sem tudom hová tenni.
Erről az illatról a szépség jut eszembe, és nem egy földönkívüli 😀

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 26.

Aztán valamilyen megfontolásból magamra fújtam őt.
Majdnem dobtam egy hátast. Egy kifinomult, érett, szépséges illatot éreztem.
Erről az illatról a szépség jut eszembe, és nem egy földönkívüli 😀

blondiebunny

2022. március 16.

Simán csak csodálatos, határozottan megy az alapillatok közé, ebből mindig kell legyen ezentúl :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 16.

BB74

2022. február 24.

Régi motoros vagyok parfüm téren, 18 éves korom óta megfertőződtem és azóta gyógyíthatatlan parfümmániás vagyok. Igazi klasszikusokkal kezdtem, majd felfedeztem sok niche illatot is. A régi (2000-es évek előtt) kiadott parfümök sokkal egyedibbek, merészebbek voltak, mertek sokfélébbek lenni és különbözni. Ezért is nyergeltem át a niche vonalra, mert a "sima" illatok lehangolóan egyformák nekem. Egy Franciaországból rendelt ritkaság mellé kaptam egy Alien mintát. Kíváncsi lettem, hátha..... Sajna nem papírcsíkra fújtam :-( hanem csuklóra és kb 5 perc múlva mennem kellett sikálni. Kicsit reménykedtem az üveg és a név alapján valami mélyre, szeduktívra, meghatározóra számítottam. Hát nem az. Ez nekem egy tucatillat,olyan mint a maiak. A legelső szippantáskor picit mélyebb kellemes virágillat, de kb. 2 perc múlva vált egy tipikus csajos vonalra. És én utálom a tipikus dolgokat. Semmi egyéniség, semmi extravagancia nincs benne. Nem értem miért Alien ez???? A névválasztás egyáltalán nem passzol a tartalomhoz szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 24.

Mesike15

2022. február 11.

Tartós, erősebb illat, amit valaki vagy imád vagy utál. De az biztos, hogy nyomot hagy az emberben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 11.

BiankaaMolnar

2022. január 15.

Nagyon kellemes, de mégis egyedi, tartós illat. Ezzel nehéz mellé lőni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 15.

Nagyon kellemes, de mégis egyedi, tartós illat. Ezzel nehéz mellé lőni

nika117

2021. december 19.

A sok jó vélemény után kipróbáltam én is. Nagyon sokat vártam tőle, talán emiatt lett csalódás. Illatra nekem teljesen egy átlagos, Avon-szintű (talán még Avonos az illata is) parfüm. Nem értem a koncepciót sem, hogy ez az illat mitől lenne “Alien”. Egy sima, kellemes, visszafogott parfüm…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.