Thierry Mugler

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: siposhenna, Módosítva: 2018. szeptember 30.

Ár:   14 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14990 Ft

Megjelenés éve: 2005

Illatcsalád: orientális-fás

Illatösszetevők: jázmin, fás jegyek, borostyán

Ár: 14990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Thierry Mugler Alien EDP 15 ml
Ár: 8000 Ft , Eladó: armillla
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Foxpost
Ár: 2000ft+pkg/5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

floracska6

2021. február 18.

Jajj istenem mar elfelejtettem ő mennyire szexi dög! Evekkel ezelőtt viseltem es kicsit becsömörlöttem Miss Darknesstol de a napokban ujra szert tettem ra masodkezbol es jelentem nem bantam meg! Bar karanténban azt hiszem nehezen tudom majd kihasznalni mert ez nem egy maciban tévézos illat, nem ám! Ez fame, spark... Szóval várok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Lina6

2021. február 14.

5 ml-es mintát rendeltem. Nekem túl virágos, nem túl édes. Idővel rajtam férfias illattá változik.
Ez nem én vagyok.
Uj velemeny: Idovel megszerettem.
Nagyon tartos, nagy hatósugarral

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 14.

Ez nem én vagyok.
Uj velemeny: Idovel megszerettem.
Nagyon tartos, nagy hatósugarral

anita763

2021. február 7.

💜 Ő egy igazi, kultikus klasszikus illat! Nagy imádat a részemről! Az Alien egy erőteljes jázminbomba porszerű jegyekkel, amely télen is jó viselet, de szerintem négy évszakos parfümnek számít. Igazi magabiztosság jellemző a viselőjére. Rengeteg elismerést kaptam miatta, amikor ezt viseltem. Hosszan tartó virágos illat. Nem voltam kész arra, hogy az emberek megállítsanak az utcán, bókoljanak, vagy megkérdezzék, mi a neve ennek a gyönyörű illatnak. Ez a parfüm még mindig lélegzetelállító és változik a nap előrehaladtával ... és igen, minden percben ajánlom a viselését! :)💜 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 7.

Barbara2021

2021. január 17.

Ó jaj, nekem ez nem. Mondjuk semelyik Mugler sem. De ez fojt, fullaszt és van vmi kellemetlen vonulat benne, ami hasonlít a kertemben lévő írisz illatahoz. Ami külsőre csodás, de mikor nyílik büdösiti a kertet. Anyósomnak adtam, aki egy vén banya és imádja. Na ilyen ez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Helenbeak

2020. december 28.

Nagyon szeretem, iszonyat tartós illat 6-8 órán keresztül érezni lehet. Csak télire ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

nikool01

2020. október 19.

Soha nem rendeltem még parfümöt úgy, hogy nem szagoltam előtte, a megosztó vélemények alapján úgy döntöttem ő lesz az első ilyen (egyből 60ml edp)
Nem bántam meg!! Sokan mondják, hogy nagyon hajaz az avonos far away illatra, amit én egyáltalán nem bánok, édesanyám kedvenc illata évek óta, a gyerekkorom idézi, így ez is hatalmas szerelem magamon. Kifújva elsőre erős, de nem különleges illat, majd folyamatosan változik a bőrömön, a fűszeresebb, tolakodó illatból a nap végére egy finomabb, édeskés illatra szárad, és én egyszerűen imádom. Nem olyan tartós, mint szeretném, de rajtam semmi nem marad meg. Számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

Csillampor26

2020. október 15.

Bocsánat, de most ünneprontó leszek. Nekem olyan basic illata van. Nem kimondottan rossz, de semmi extra. Kicsit édes, kicsit virágos, de valójában leginkább semmilyen. Nem kimondottan rossz, csak unalmas. Engem személy szerint valami miatt a nagymamám egyik barátnőjére emlékeztet, ami elég vicces fordulat. A tartóssága kiemelkedő, ez vitathatatlan. Minden esetre egyáltalán nem zavaró illat és semmi konkrétabb problémám nincs vele, egyszerűen nem az én ízlésvilágom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 15.

eternity

2020. szeptember 27.

Elképesztően egysíkú illat. Nem szexi, olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Elképesztően egysíkú illat. Nem szexi, olyan semmilyen.

PiVi01

2020. szeptember 27.

Az egyik kedvenc parfümöm! Egesz nap erezni lehet, hihetetlenül tartós. Telen-nyaron használható, különleges illat. Mindenki imádja rajtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

annushka88

2020. szeptember 21.

Oriasi rajongoja vagyok a Womanity - nek es Angelnek, az Alien viszont szamomra kimaradt sokaig. Meg mindig nem akkora a lelkesedesem iranyaba, mint elozo ketto testvere irant, de teljesseggel ertem a rajongast korulotte. Szamomra ez a leglinearisabb illat a harombol, es a legjobban definialhato az alkalom, ahova illik, mert valahogy sokkal popularisabbra (orrbaratabb?) sikerult a tobbinel. Rettenetesen tolakodó, ahogy egy nagy csokor frissen vagott virag is az. Ezek a viragok, mintha realizalnak halalukat a metszes pillanataban, es ennek duheben rank ontjak az aromakat utolso lenduletukkel, mikor vazaba rakjuk oket. Ezzel egyutt agressziv is, valoban tokeletes kosztumos fonokasszony, vagy hosszu feher overalos Vígszínházba jaro primadonna illata. Ezzel nem lehet komfortzonaban lagyan noieskedni, nem lehet nem konfrontalodno, nem lehet tekinteteket kikerulni.
De semmi esetre sem alien, felsobbrendu ereje van, de nem idegen, mindenki ismer olyan not, akihez illik, es mindenkinek vannak pillanatai, amikor vagyik, hogy passzoljon hozza ez az illat. Hogy legyen olyan helyzet , mikor ezt hasznalja ugy, hogy a parfum vele mukodik egyutt es nem elotte megy be az ajton.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.