Mugler

Ár:   24 990 Ft és 40 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: siposhenna, Módosítva: 2023. október 24.

Ár:   24 990 Ft és 40 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 60 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2005

Illatjegyek: jázmin, fás jegyek, borostyán

Thierry Mugler Alien EDP
Ár: 5.400,-Ft / 10 ml + ajánlott postán maradó költsége , Eladó: Papec2
Állapot: 10 ml frissen fújva üveg fújósban , Helyszín: Érd, fizetés: Utalás után postán maradóként / csak ezen a módon küldöm
Thierry Mugler Alien EDP
Ár: 5ml: 3400Ft, 10ml: 5800Ft , Eladó: pillasziget
Állapot: 5ml/10ml fújós, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Nyíregyházán személyesen átvehető vagy előre utalás után posta/foxpost.

Shenzi

2024. március 1.

Vonz ez az illat. Mély, sötét, buja, nyers, megzabolázhatatlan és ízig-vérig nonkonformista. Odáig vagyok érte!
Rajtam a tartóssága legalább 18 óra.

Update
Ezekben a helyzetekben a legjobb társam:
1. Ha antiszociális vagyok, és egyszerűen taszítanak az emberek magam körül
2. Ha emelt fővel akarok megbirkózni a sz@rcunamival,ami rám zúdul
3. Ha szomorú vagyok. Megsimogatja a lelket.

Up2
Számomra 4 évszakos, a téli hidegben a legvadabb, akkor semmi "kedvesség" nincs benne, erőteljes, karizmatikus, és talán én ezt az arcát szeretem a legjobban. A kedvesség hiánya alatt azt érzem, hogy magának való. Semmi kompromisszum, nem hajt fejet, büszke. Mint egy jégkirálynő, de nem a szívtelen fajtából. Az idő melegedésével picit szelídül, finoman édeskéssé válik, de még mindig megmarad a markáns oldala.
Fura dolog egy illatot alapvetően így jellemezni, de belőlem ezeket az érzéseket váltja ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 1.

Rajtam a tartóssága legalább 18 óra.

Update
Ezekben a helyzetekben a legjobb társam:
1. Ha antiszociális vagyok, és egyszerűen taszítanak az emberek magam körül
2. Ha emelt fővel akarok megbirkózni a sz@rcunamival,ami rám zúdul
3. Ha szomorú vagyok. Megsimogatja a lelket.

Up2

sorobrd

2024. február 26.

Nagyon ellentmondásos ez a parfüm, van aki nem szereti, ezért is vonakodtam eleinte megvenni. Aztán észrevettem, hogy már 10-edjére fújom a csuklómra a drogériában nézelődve. Egyedi illat, számomra olyan édes mézes, nektáros illata van, amit nem tudtam kiverni a fejemből. Jött is velem és azóta is imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

nanook9212

2024. február 13.

Nagyon hadilábon állok ezzel az illattal. Van mikor úgy megkívánom, hogy legszívesebben megfürdenék benne, meg van hogy kidobnám még a taccsot is ha valaki elmegy mellettem ilyen illattal. Egyszerűen nem tudom mi van, de határozottan nem tartozik azok közé a parfümök közé, amiket mindig minden pillanatban tudnék hordani. Amikor kívánom, akkor nagyon kívánom, de nem tartozik a kedvenceim közé. Egyébként nekem nagyon sokáig lövésem sem volt, hogy milyen illatjegyeket tartalmaz az Alien, első szaglásomkor nekem valahogy egy édességbolt képe rémlett fel reeeeengeteg csokival és cukorral. Egyik sincs benne...ez egy jázmin parfüm, de annak idején ha kényszerítettek volna se tudtam volna megmondani, hogy ez jázmin akarna lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 13.

Laura0811

2023. december 20.

Nagyon erős egyedi, buja illata van, én érzem rajta a jázmin és borostyán kellemes keverékét.
Ehhez a parfümhoz társul a magabiztosság es az egyediség. Igen megosztó véleményei vannak ez egy tipikusan olyan parfüm amit vagy imád vagy gyűlöl az ember, nincs köztes vélemény, ezt úgy tudod meg ha viseled.
Ha szereted az erős, télies/őszi, markáns illatú parfümöket akkor ez neked való.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 20.

eternity

2023. november 15.

update: noha egy olcsó dupe-ot beszereztem illatfanatikusként, hátha átjön az "ilyet viselnek a boszorkányok a Walpurgij-éj" ideje alatt életérzés. Nem spoilerezek azzal túl sokat, hogy nem jött, de az többet elmond, hogy az eredetit használja azóta egy hölgy aki után néha keresztbe is szellőztetünk. :/

Elképesztően egysíkú illat. Nem szexi, olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 15.

Elképesztően egysíkú illat. Nem szexi, olyan semmilyen.

Margareta13

2023. október 22.

Nincs ennél kedvesebb illat számomra.
Még egy tesztelt vett az egyik rokonom magának ebből régebben, neki nem tetszett és így örököltem meg. Nekem viszont első látásra (szaglásra :D) szerelem lett. Tartós, egyedi, felejthetetlen illat. Annyiszor fogom újravenni, ahányszor elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 22.

Nincs ennél kedvesebb illat számomra.

Lilko95

2023. augusztus 2.

Sokat próbálgattam mindenfélét, be is szereztem jó pár kedvencet, de egy darabig most ez marad A PARFÜM. Minden ismerősöm szerint ez áll a legjobban nekem, és habár inkább hidegebb időre javasolják, én bármikor szívesen nyúlok érte. Mindig olyan megnyugtató magamra fújni, valami ismerős érzés, és a legjobb, hogy évek után is ugyanolyannak érzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 2.

Nerana

2023. június 27.

Szupertartós és markáns illat. Ez volt az első gondolatom, amikor egy másfél ml-es tesztert kaptam belőle. Elsőre kicsit sok a nyárra, de utána kellemes a leszáradása és jelen van, ahová csak megyek. Ez évekkel ezelőtt történt, és nagyon vágytam egy 90 ml-esre, de sose találtam jó akciót. Hanem idén nyáron! Be is zsákoltam természetesen. Azért nem olyan tartós, mint emlékeim szerint volt és nem is olyan nagyágyú, mint a Givenchy Ange ou Démon Le secretje, de azért szépen csillog az az ezüst vagy a bronz is. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. június 27.

Wictory

2023. május 7.

Szerelem a négyzeten. Így kell ezt csinálni, kevés összetevőből alkotni egy csodát és ezt egy űrlényes üvegcsébe elzáni :D Ha a külsőt nézzük, nem biztos, hogy megvásárolnám a terméket, de ha ettől eltekintünk és picit is kisérletező kedvébe kerül az ember lánya, kincsekre lehet bukkanni. A mai hatalmas parfüm kínálatok tárházában egyszerűen lehetetlen mindent (is) kipróbálni, így ennek megfelelően nagyon örülök, hogy ismerem és a jövőben is a polcomon fog trónolni a többi kedvenc között.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 7.

Lenuka

Korcsoport: >54
2023. május 3.

Ezt annyira utáltam, hogy el sem tudtam képzelni, hogy valaki magára fújja! Erre nem olyan régen sok évvel később adtam neki másik esélyt és, hát......van már edp, edt, meg egy nyári is belőle a polcon! Nagyon különlegesnek érzem és masszívan tart rajtam mindegyik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. május 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.