Best of Beauty 2019

Thierry Mugler

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: siposhenna, Módosítva: 2018. szeptember 30.

Ár:   14 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14990 Ft

Megjelenés éve: 2005

Illatcsalád: orientális-fás

Illatösszetevők: jázmin, fás jegyek, borostyán

Ár: 14990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 7.000,-ft. , Eladó: mogarka
Állapot: a kép szerinti mennyiségben, Helyszín: --, fizetés: --
Thierry Mugler Alien EDP Fújós
Ár: 1350 Ft/5 ml , Eladó: Parfuwoman
Állapot: Frissen fújva a sajátomból , Helyszín: Bp, fizetés: Személyesen vagy postázom(nincs az árban )
Aryaa

2019. június 3.

Valami álom! Az biztos, hogy nem illik mindenkihez, illetve tudni kell viselni. Én csakis akkor hordom, mikor valami alkalomra megyek, vagy ha kosztümfélét veszek fel. Egy sima farmeres-pólós napra ez számomra elképzelhetetlen. És valahogy az illata is megadja a kellő önbizalomlöketet. Igazán nőnek érzem magam, mikor ezt fújom magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

jbarbi91

2019. május 24.

Intenzív, dögös, tartós illat. Az egyik kedvenc parfümöm, évek óta használom, egyszerűen nem tudom megunni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Yeticica

2019. május 18.

Up masfel evvel kesobb (kb).
Fejembe vettem, hogy ujra kiprobalom a regebben megismert de nem tetszo illataimat. Es lass csodat, most mar nem erzem ferfiasnak, csak siman kazminos-fasnak. Nagyon egyszeru de megis izgalmas elegy. Ami miatt nem kesz soha az en illatom, az a fura mentolos illat, ait regen is es most is erzek. Gondolom ettol extra a dolog de rajtam ettol vallalhatatlan. De ezuttal megtartom a fufumat.

Ez a parfum nagyon izgi : jázmin - fas jegyek - feher borostyan (NEM AMBRA grrrrrrrrr!!!) . Ennyibol all az illatpiramis, ebben a sorrendben. Kifujaskor egeszen durvan eros, elethu jazminillat, aztan valami enthen szuros fas illat vegul kiegeszulve a borostyannal. Felve fujtam magamra, sot egy zsepivel fel is itattam a csuklomra erkezett permetet, mert nem tudtam mire szamitsak es eleg sok illattol frankon megfajdul a fejem.
Tetszett, de nem az igazi. Ahogy multak a percek, egyre ferfiasabb lett, mig vegul egy bo ora mulva tomeny barbon borothavab szagu voltam. Eddig tartott a kozos kalandunk, itt lemostam. Volna, de brutal tartos.
Ket nap mulva kezembe akadt a zsepi > isteni illata volt, enyhen szuros, de olyan orrcsiklandozoan, enyhen jazminosan , megszelidulve, semmi ferfi boritvalkozas utani arcszesz vagy oldspice honaljatift... szoval megtartom a mintam, de legkozelebb szigoruan ruhara. A borommel nem erintkezhet.
Az oruletet korulotte nem ertem, de teny, hogy egy egyszeru de nagyszeru kis illat.
Ui: ha valaki tudja a valaszt arra, bizonyos emberek bore miert nagyit fel bizonyos illatjegyeket, meseljen, kerem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Up masfel evvel kesobb (kb).

Zdorci

2019. május 3.

Elnézést kérek mindenkitől,aki szereti, de én utálom ezt az illatot. Ezért is nehéz egy illatot objektíven megítélni, hiszen mindenkinek más tetszik. Sajnos a jázmin és én nem működünk jól együtt és ez tömény jázmin. Azért adok 3 pontot mert nekem ez az illat 1* (erőszakos és bennem olyan olcsó érzést kelt, még egyszer ezer bocsi mindenkitől aki szereti). De a szillázsa és a tartóssága az bizony 5*. Tavaly magamra fújtam a Müllerben és azt hittem soha nem fogok megszabadulni tőle. Ami még nem utolsó szempont, hogy szerintem ár érték arányban nagyon jó. Számos niche illat meg sem közelíti a tartósságát, ám az áruk a sokszorosa ennek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 3.

Phoenix19

2019. április 21.

Amikor évekkel ezelőtt megismertem ezt a parfümöt nagyon tetszett, teljesen odáig voltam érte, de csak nagyon rövid ideig. Elkezdett zavarni, mert túl erős, fejfájdítóan jázminos. Nagyon intenzív, karakteres, izmos illat. Számomra tipikusan a "megcsömörlök tőle" típus, mint az Angel, vagy akár Narciso kockái. Egy idő után nem birtam elviselni, mint ahogy általában a túl virágos, nyomasztó illatokat, de ettől függetlenül meg tudom érteni sokak rajongását, de én sajnos nem érzem szabadnak magam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 21.

butterfly99

2019. április 17.

Hallottam a népszerűségéről így elmentem, hogy majd megveszem. Gyorsan le is kaptam a polcról, hogy megszagolhassam, de olyan lendülettel raktam is vissza. Számomra elviselhetetlen illat(szag) kategória magamon. Utána még órákon keresztül éreztem azt a szagot. Nem tudom beazonosítani, de nagyon erős és büdös volt.Kár érte, mert a csomagolása illetve a neve nagyon megtetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

oaxaca

2019. április 12.

Annyira találó a neve! Tényleg egy alien, kb. minden alkalommal másnak érzem. Kifürkészhetetlen és tudom, hogy nem csomagolás alapján választunk, de ez az üveg annnnnyira jópofa. (A márka összes üvege nagyon tetszik mondjuk)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

abicicaaa

2019. április 4.

Update:
Rajottem, vannak jo es rossz parfumnapjaim. Tegnap este voltam oly bator, hogy meg egy probat tettem a kis Aliennel. Es olyan gyonyoruen muzsikalt rajtam, az orrom szabalyosan a csuklomhoz volt ragadva. Tartossagatol mondjuk nem ajultam el. Tovabbi teszteles szükséges, ha ilyen osszevissza mukodik rajtam, sajnos nincs ertelme megvennem :(

Engem ez az illat a gonosz Disney banyakra emlekeztet. Hamupipoke es Hofeherke mostohaanyja, satobbi.
Annyira sotet, annyira eros, tolakodo, mintha mérgező novenyekbol foztek volna. Nem lagyul szemernyit sem, fullaszt, a migrenem rogton elojon tole.
A jazmin es az ambra is eleg eros onmagaban, valami nagyon kellett volna meg ezek melle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Update:

Klaudia1994

2019. április 3.

Első parfümöm. 16 éves korom óta használom, ez az állandó, amiből mindig van a polcon. Nyáron lecserélem természetesen, hiszen elég erőteljes és télies illat, de például alkalmakra szívesen fújom bármely évszakban. Nagyon karakteres, igazi különleges, nőies illat, egyáltalán nem ajánlott mindenkinek. Megkívánja a karaktert a viselőjétől is. Parfüm-gyűjtő/mániás vagyok, sosem elég, ami van, mindig hajt az újdonság varázsa, hiába van egy kisebb vagyon a polcomon... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

AnitaUrgyan

2019. április 2.

Két hete megvettem a Mugler Angel Muse edp-t. 20 éve vagyok Angel fan, természetes, hogy tetszett, jól állt rajtam, iszonyú tartós, imádom is.
Egy hete kipróbálhattam az Alien-t. Különleges, tartós, jellegzetes illat. Egyet tudni kell az összes Mugler parfümről, mind megosztó. Vagy imádják vagy utálják, középút igazából nincs.
Egy barátnőmnek parfümboltja van (minő szerencsés is vagyok) szóval első kézből tudok mindig az újdonságokról. Alien valahogy elkerült eddig, volt egy 8 évvel ezelőtti ismerős hölgy a környezetemben, igazi széles hátú nagy csípőjű, plus size fazon, de nem tudta viselni magát. Mindent magára aggatott, ezer színben pompázott, ezerféle arany lógott rajta, műkörme hosszú színes, haja rendezetlen színes, semelyik része nem harmonizált a többivel. Közönségesen beszélt, nagyszájú, nyomasztó volt. Rajta éreztem először. Sajnos, sokáig vele azonosítottam ezt az illatot.
De végre, barátnőm a parfümboltos rámfújta az Alient.
Én soha nem szagolok meg azonnal kifújt illatot, mindig várok néhány percet elsőre, majd fél órát, egy órát, és óránként szaglászok.
Alien is megosztó csoda, vagy működik az adott nővel, vagy nem. Lássatok csodát, a parfümboltos barátnőm azt mondta, ő parfümösként ugye nem használ parfümöt :) de az a három négy illat amit eddig a történeleben viselt, az egyikőjük az Alien volt.
Felkerült a listámra, nemsokára az enyém lesz. Bizony, Alien-hez is orr kell, sokan nem érzik az illatokban az adott összetevőket, csak egy egy virággal vagy életkorral azonosítják. Érdemes ruhára és bőrre fújni, még jobb, hogy bőrre fújva utána a ruha is kap belőle ahogy a bőrhöz ér. Várni kell vele, ez az illat érik az idővel. Ruhán napokig érezhető, bőrön változó, ugye ez kémia. Néhányan írják, hogy téli vagy nyári illat, meleggel vagy hűvös idővel harmonizál az emberen. Bizonyára ez is olyan, hogy kinek mi válik be. Ha a parfüm megtalálja viselőjét, évszaktól, napszaktól, alkalomtól függetlenül öleli a nőt, hozzásegít a megjelenéséhez. Alien ilyen, földöntúli, mégis ő a NŐ. Amúgy ezt is imádják a férfiak, de ahogy észrevettem, a Mugler parfümökkel ez általában így van. Ő egy lehengerlő, titokzatos csoda. Akik nem értik, utálják, akik értik, viselik. Na így kell hozzá állni - szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

De végre, barátnőm a parfümboltos rámfújta az Alient.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin