Egyéb

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2015. december 17.

Kategória:   Dezodorok

Krémes dezodor dupla hatással,édes-virágos illókkal.

tenyitomi

2015. december 6.

Ez is egy meskás szerzemény,régebben Perilla néven volt most Tiaré lett a készítő.Jó kemény állagú a cuccos,nem az az olvadós fajta de a kézben "felenged" és némi kézimunka/nem az a kézimunka,hanem bemasszírozás/segítségével szépen felvihető a gyantázott hónaljra.Nem hagy fehér réteget bár van benne cink,enyhe krémszínű talán ami látszik de nem fogja össze a ruhát.Az illata virágos talán édeskés,de nem erős zavaró,elég egy pici kis mennyiség belőle,elég jól távoltartja az állandóan kellemetlenkedni akaró hívatlan kis szagmolekulákat.Ja és van még benne nyílgyökérpor meg kókusz is csak lemaradtak.Nekem bejön de csak a hűvösebb időkben szeretem a krémdeóat,nyáron már hajlamos kidobni a bőröm akkor inkább a golyós deók válnak be.Az ára kb.800Ft. de legalább 3-4 hónapig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 6.

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil

Kaolin 0 0

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.

A gerániumolaj a muskátli illóolaja. Zöldes színű, rózsaolajhoz hasonló illatú. Frissít, élénkít, gombaölő és antiszeptikus hatású, valamint egyensúlyban tartja a bőr faggyútermelését.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.