Tibolina

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Kézkrémek

Tradícionális, 20 éves receptúra alapján készített kéz- és testkrém

Bársonyosan puhává, hidratálttá varázsolja a kezet. Azonnal beszívódik. Nagyon száraz, ekcémás jellegű bőrfelületre is ajánlott. Lanolint tartalmaz. Színezék mentes.

ZANNAH

2019. május 9.

Remek MAGYAR termék Nagyon, nagyon gyorsan beszívódik, finom az illata, nagyszerű minőség és elérhető az ára. Szép a csomagolása, kicsit sajnálom hogy csak neten beszerezhető vagyis Én csak onnan tudtam venni.Jó kis termék és MAGYAR ,evvel is erősítjük a magyar piacot ,országunkat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 9.

Titvog

2019. március 24.

Nagyon szerettem, kellemes az állaga, kiválóan hidratált mosogatás után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Nagyon szerettem, kellemes az állaga, kiválóan hidratált mosogatás után. :)

6vilag

2019. március 24.

Nem könnyű beszerezni, de én nem ismertem lehetetlent. A kis tubusos már egyáltalán nem volt kapható, így megvettem egy bazi nagy tégellyel, ennyi jó vélemény után. Nem bántam meg, Tényleg jó, azonnali enyhülést hoz a száraz kacsónak. Éjszakára használom, bár már meg kéne tanulnom a nappali kézkrémezést is, rám férne bőven.
Felvitel után van egy kissé nehézkes érzetem, de jól eldolgozható és viszonylag hamar beszívódik, nincs ragacsos érzet utána.
Illata, nagyon halványan citrusos és a patikai között balanszíroz valahol, én kellemesnek érzem.
Mivel a nagy tégelyt még a lejárati idő előtt nem tudnám elhasználni testkrémnek is bevetettem. A pikkelyesen száraz lábaim nagyon kedvelik, gyorsan bemasszírozható és hamar felszívódik. Erre a célra is tökéletesen megfelel.
Azért 4 csillag, mert lehetne még egy kicsit ütősebb. A női kéznek szerintem, még ettől is alaposabb ápolásra van szüksége, legalábbis télen.
Jónak viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 24.

Jónak viszont jó.

pilleriin

2019. február 22.

Nagyon, nagyon gyorsan beszívódik, finom az illata, nagyszerű minőség és elérhető az ára. Külön öröm a szép csomagolása, de én egy kicsit sajnálom hogy már nem fém, hanem műanyag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Makk Zsuzsó

2019. február 4.

Én egy sima CBA-ban vettem a 250 ml-s tégelyt. Remélem drogériákban is kapható lesz, mert tényleg kitűnő krém. Kéz- és lábkrémnek használom, testkrémnek már túl sűrű lenne nekem. Pillanatok alatt beszívódik, nem ragad, erősen hidratál, azonnal kisimítja a kezemen az apró ráncocskákat. Az illata egész enyhe, balzsamosan citrusos, férfiak sem hisztiznek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

aszepsegbelulrolfakad

2018. december 5.

Érzékeny kézbőrömnek a legjobb védelmet nyújtja. Gyorsan beszívódik, nem túl zsíros. Csak ajánlani tudom ha száraz a kézbőröd. Biztos, érett és bölcs választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

Timicy

2018. november 16.

Rendkívül száraz a kezem a sok-sok kézmosástól (szinte már mániákusan mosom és kézfertőtlenítőzöm, hogy az arcomat, ami zsíros-pattanásos ne legyen még nehezebben kezelhető), sokszor úgy hámlik az ujjaim között a bőr, hogy a hüllők vedlését is űberelném.
Egy kétségbeesett felindulás következtében vettem, gyors segítségre volt szükségem és meglepően gyorsan beszívódik, hidratál és kellemes tapintású a bőröm tőle. Plusz pont, hogy magyar termék. De az illatanyagához 3 nap alatt szokott hozzá az orrom.

Láttam, hogy többen nem tudják a beszerzési helyét, így mellékelem.
A krém honlapja:

Ezen az oldalon tudtok rendelni: https://cleaneco.hu/tibolina-krem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Láttam, hogy többen nem tudják a beszerzési helyét, így mellékelem.
A krém honlapja:

Ezen az oldalon tudtok rendelni: https://cleaneco.hu/tibolina-krem

nesszeszer

2018. október 15.

Imádom, igaz a régi (3 évvel ezelőtti) Tibolina nekem egy kicsit más volt, ezért most csak 4*ot adok neki. Sajnos hiánycikk! :-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 15.

Picieri

2018. október 2.

Km boxban volt, egyébként sosem hallottam róla. Tényleg szuper, nagyon gyorsan nyom nélkül beszívja a bőröm és fincsi, kicsit citrusos illatot hagy maga után. Én csak a kezemre használom, de arra nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

simbenz

2018. április 30.

KM beauty boxban jutottam hozzá, addig nem is hallottam erről a krémről. A box felbontásakor nem gondoltam volna, hogy ez a kis termék lesz a nagy felfedezettem, pedig de! A legjobb kézkrém, amit valaha használtam. Mondanám hogy csodaszer, de sajnos amióta elfogyott, nem tudom sehol sem beszerezni. Értem én, hogy patikákban fellelhető, de én eddig akárhol kérdeztem, vagy nem is hallottak róla, vagy tartották, de bizonytalan ideig nem rendelhető. Szépen kérem, hogy aki tud Bp-i patikát, ahol biztosan tartják a krémet, ne tartsa magában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.