Tibolina

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Kézkrémek

Tradícionális, 20 éves receptúra alapján készített kéz- és testkrém

Bársonyosan puhává, hidratálttá varázsolja a kezet. Azonnal beszívódik. Nagyon száraz, ekcémás jellegű bőrfelületre is ajánlott. Lanolint tartalmaz. Színezék mentes.

Torpece

2015. október 19.

Nagyon jó kis krém, pillanatok alatt felszívódik és nagyon kellemes az illata is. Sokáig hiánycikk volt, de most tudtam vásárolni a gyógyszertárban. Újítottak a csomagolásán, nem tubusos, hanem csavarós tégelyben van.Tesztelem még, de úgy látom többet ér mint a drága márkás kézkrémek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 19.

diahlin

2015. október 17.

Tavaly télen vettem meg ezt a krémet az itteni vélemények hatására. Kezdetben nagyon szerettem, mert olcsó, semleges illatú, és tényleg nem hagy semmilyen réteget a bőrön, ami nekem nagyon fontos, mert a krémes kéz érzetét egyszerűen nem tudom elviselni. Eleinte működött is, bár naponta többször használtam, de most, hogy visszatért a hűvös idő, és ezzel együtt a kezem is szokás szerint kígyóbőrre hasonlít, már csak átmeneti hatást tapasztaltam. A másik problémám a csomagolása volt: imádtam a szép kis mintás fémtubusát, de a táskába dobálás nagyon megviselte, több helyen megtört és kilyukadt. Kicsit szomorúan cseréltem le, és még szomorúbb, hogy le kell pontoznom, de a hidegben sebesre száradó kezemnek nem volt elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

kivike

2015. szeptember 7.

Ez a krém valóban jó, és nemcsak kézre. Rá van írva, hogy testkrém, ezért meg mertem kockáztatni, hogy a herpesztől teljesen kisebesedett számat bekentem végső kétségbeesésemben. Előtte semmi sem használt, még a kedvenc DM-s bio szájápoló sem. Nem hittem el, hogy pár perc múlva teljesen megnyugodott az ajkam bőre, még tapintásra is sokkal jobb lett. Nem tudom, hogy melyik összetevőtől, lehet, hogy a glicerintől, de nagyon bejött. Nem 5*-t, hanem annak a többszörösét is megadnám neki:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

mintberry.crunch

2015. szeptember 5.

Jobb mint a legdrágább TBS-os kézkrémem. Mindent tud, amit kell, nem hagy réteget, hosszan hidratál és hihetetlenül olcsó. Szerintem aranyos a csomagolás is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

targa

2015. augusztus 29.

Az irodában nagyon kiszáradt a kezem, valószínűleg a klímától. Ez a kézkrém nagyon sokat segített, és a kolléganőim se tudták szó nélkül hagyni a cuki csomagolását. Ár érték arányban nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Noxika

2015. augusztus 2.

Téli kézkrémnek gyengének találtam. Mielőtt megvettem, olvasgattam itt a véleményeket, emlékszem, valaki írta, hogy olyan az illata, mint a citromos zselés szaloncukornak. Magamtól nem jutott volna eszembe, de tényleg van hasonlóság!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

AnikoR

2015. június 18.

tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 18.

tökéletes

petra.kovari

2015. május 10.

Én azért szeretem mert gyors, olcsó, nem hagy filmréteget sem, zsíros érzést sem, és nap közbenre tökjó. Az illata tényleg kicsit retró, de nem csípi az ekcemámat, amit különösen értékelek, persze arra használok célirányos készítményt. :) Egy 4-est simán megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

narancsdzsem

2015. május 8.

Munkahelyre ideális, mert hamar beszívódik, nem ragacsos. 350,- Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

Munkahelyre ideális, mert hamar beszívódik, nem ragacsos. 350,- Ft.

Vica75

2015. április 28.

Az első véleményem sem volt túl jó, de ezúttal még kegyetlenebb leszek. Azóta a nem krémguru férjem is kikérte magának, hogy mi ez a vacak, és követelte vissza a TBS Hempjét. Kellett nekem hozzászoktatni a jóhoz :-). Ez pedig kuka.

Uhhh, nekem ez nagyon retró. Illatban, összetevőkben, kinézetben egyaránt. Igazi 80-as évek. Semmi extra. Azt nyújtja amit ennyi pénzért nyújtani lehet. Nagy csodát nem vártam tőle, de nem hagyhattam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.