Tibolina

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Kézkrémek

Tradícionális, 20 éves receptúra alapján készített kéz- és testkrém

Bársonyosan puhává, hidratálttá varázsolja a kezet. Azonnal beszívódik. Nagyon száraz, ekcémás jellegű bőrfelületre is ajánlott. Lanolint tartalmaz. Színezék mentes.

Linda0222

2013. február 6.

Nagyon jó kézkrém száraz bőrre, azonnal beszívódik, nem zsíros, az illata kicsit szerintem citromos. A Neutrogena kézkrémnél is sokkal jobb! Az ára sem drága, tehát 5*, és ráadásul magyar termék is!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

sophienural

2013. január 17.

Nagy szerelem és természetesen alapkellék, főleg télen! Hideg szél ellen a csontigható hidegben a lehető legjobb védekezés, arról nem is beszélve, hogy a munkahelyemen egy nagyon finom illatú, hab állagú, erősen tisztitó de ugyanakkor nagyon nagyon erősen szárító kézmosószappanra vagyok kárhoztatava. És hát rendszeresen mosok kezet.. :) De a tibolinával ez abszolút nem gond, minden tisztogatás után krémezem a kezem, olyan hamar beszívódik, nem csúszik nem zsíros még az illata is olyan enyhe és kellemes, ideális munkahelyi kellék, főleg ha az ember sokat dolgozik számítógépen de nem a kedvence a tapinyomos billenytűzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

nemesanita

2013. január 14.

Imádom!!! és csak 300valahány ft volt egy gyógyszertárban,a retro kinézete miatt vettem meg,gondoltam biztos csak jó lehet apukám is vmi ilyesmiket hozott haza a munkahelyről annó.Nem tévedtem,szuper!! a Neutrogena kézkrém koncentrátumját is változatlanul szeretem,meg a Nívea lila csomagolásút is.:) Amúgy meg ne nevessetek ki,de a csomagolásáról még egy régi májkrém is eszembe jutott.Emlékeztek még arra? ugyanilyen nyomós volt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.

malvina

2012. július 1.

Kolleganőmnél láttam először ezt a krémet, egy közeli gyógyszertárban szerezte be. Gyorsan felszívódik, a nagyon száraz bőrnek azonnali segítség. Viszont nem túl hosszan tartó a hatása, ezért a 3 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.