Tibolina

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Kézkrémek

Tradícionális, 20 éves receptúra alapján készített kéz- és testkrém

Bársonyosan puhává, hidratálttá varázsolja a kezet. Azonnal beszívódik. Nagyon száraz, ekcémás jellegű bőrfelületre is ajánlott. Lanolint tartalmaz. Színezék mentes.

prinszepsz

2017. augusztus 1.

Kézkrémek kézkrémje :D KM boxban volt, azóta elhasználtam és újravettem.Gyorsan beszívódik, szuperül hidratálja a kezemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

meowlya

2017. július 15.

Egyik télen nagyon csúnyára száradt a kezem és a gyógyszertáros néni ezt ajánlotta. Csodaszer, azóta imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

foxgirl

2017. július 15.

KM dobozhoz útján jutottam hozzá, előtte nem ismertem ezt a terméket. Kellemes, nekem kicsit citromra emlékeztető illata van. Gyorsan beszívódik, könnyen elkenhető. Használtam már ennél jobban hidratáló kézkrémet is, így 4*-ot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

zsemii

2017. július 5.

Testápolóként kiváló!! Csak nagyon gyorsan elfogyott a 100g-os kiszerelés, de biztosan újra fogom vásárolni még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

dodessz

2017. július 4.

imádom. amikor először bekentem magam akkor azt hittem h nem leszünk jóban, de konkrétan 2 perc alatt beszívódik, és pihipuhi utána a bőröm. nagyon tetszik, hogy magyar és hogy ennyire hatásos és olcsó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Cindi

2017. július 3.

Imádom ezt a krémet. Ennél jobbat még nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Imádom ezt a krémet. Ennél jobbat még nem találtam.

varit

2017. július 1.

Jó az illata, hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. A régi tubusos verziót jobban szerettem, mint a műanyag tégelyeset, utóbbi nem igazán praktikus. Már többször újra vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

mazsola13

2017. június 7.

Könnyed, gyorsan beszívódó krém, ami hatékonyan ápol és hidratál. Télen az ekcémásra száradt kezemet is gyorsan rendbe tette. Az illata kellemes, nem tolakodó és egyáltalán nem hagy zsíros érzetet. Nem szeretem kenegetni a kezeimet, de ezt a terméket szívesen használom. Azt hiszem nem fogok már mást próbálgatni, megvan az igazi! Testkrémként nem használtam még, de ki fogom próbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Gina1031

2017. június 5.

KM boxban leltem. Nagyon jó krém. Biztos, hogy újravásárolom miután kifogy, mert tetszik az illata, a hatása. Az ekcémámmal semmit nem kezdett, de testápolóként remek. Ja, és tetszik a dizájn is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

marryjane

2017. június 5.

Nagyon jó!!!! Hamar beszívódik, nem ragad, megdelelően hidratál. Ennyi nekem elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.