Tibolina

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Kézkrémek

Tradícionális, 20 éves receptúra alapján készített kéz- és testkrém

Bársonyosan puhává, hidratálttá varázsolja a kezet. Azonnal beszívódik. Nagyon száraz, ekcémás jellegű bőrfelületre is ajánlott. Lanolint tartalmaz. Színezék mentes.

auberginecat

2017. április 20.

szintén KM boxban kaptam meg, és nagyon elégedett vagyok. a kezemen hajlamos ekcéma kialakulni, rettenetesen csúnya tud lenni, ha nem ápolom megfelelően. ez a krém könnyed, mégis mélyen hidratál, kellemes, nem tolakodó az illata, összességében nagyon jó érzést kelt a használata. arcra és testre is szívesen kenem, ugyanúgy jót tesz. ha elfogy, szerintem mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

szilvike94

2017. április 19.

Szintén a krémmániás dobozban jutottam hozzá, eddig talán ezzel meg a phi szemkörnyékápolójával vagyok a legelégedettebb. Ahogy néztem a márkáról nem mondható el, hogy széles termékválasztékkal dolgoznak, de én úgy vagy vele inkább legyen 1-2 nagyon jó terméke egy márkának mint sok rossz.
A kezem kb. csak nyáron nincs kiszáradva a többi évszakban nagyon oda kell figyelnem az esti hidratálásra. Szerintem citrusos illata van, nagyon hamar beszívódik, nem csücsül ott a kezden, így nem kell félnem, hogy éjjel az összeset a takaróba kenem. A párom is imádja, szerintem ver nagyon sok agyon hipeolt kézkrémet, biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Csiimi

2017. április 16.

A beauty boxban jutottam hozzá és nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon száraz a kezemen a bőr főleg a sok kézmosástól. Amióta használom a kezeim finom puhák lettek és már nem hámlik rajtuk a bőr, nem is repedezik. Maradéktalanul beszívódik és nem hagy semmilyen zsíros érzetet maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Black Fairy

2017. április 16.

Nem rossz: finom az illata, nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos érzetet, nagyon kellemes használni...
VISZONT...sajnos nem hidratál eléggé...a kezemet nagyjából rendbeszedi szépen, de nekem a körmöm környékén és az ujjbegyeimnél is nagyon kiszáradós a bőröm, amivel semmit nem csinált - pedig már régóta nem gitározok, és utána fél év alatt sikerült megszabadulni az elszáradt bőrkeményedéses dolgoktól, amik a húrok miatt kialakultak...szóval nincs nagyon terhelve se már...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

drucsek

2017. április 15.

A beauty boxban találtam ezt a terméket. Borzasztóan száraz a kezem, néha màr annyira, hogy kireped és vérzik. Ez a krém valami csodálatos. Két nap alatt helyrehozta a kezem, ami ismét puha és bársonyos. Egy dolgot bánok csak, hogy eddig nem ismertem ezt a márkát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

hógolyó

2017. április 13.

Nem is értem+ miért nem ismertem ezt? Krémmániás dobozból ismertem meg. Napok óta feszült, húzódott a kezem. Kenegettem is minden félével. Mire eszembe jutott ez. Isteni! Beszívódik hidratál. Szuper. Visszakaptam a kezeimet:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

bianka670

2017. április 13.

Tégelyes változatban tudtam csak beszerezni egy Benu gyógyszertárban, egyáltalán nem tartom praktikusnak ezt a változatot. Itteni vélemények hatására vettem meg, de valahogy többet vártam tőle. Nekem ragacsos érzetet hagy a kezemen, szval nem annyira jött be, bár az szuper, hogy magyar termék. Ár-érték arányban viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

vikee06

2017. április 12.

Nekem eddig bevált :) Nagyon gyorsan beszívódik,és ez nagy előny Nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Nekem eddig bevált :) Nagyon gyorsan beszívódik,és ez nagy előny Nálam!

Jankamalatinszky

2017. március 27.

Sokféle kézkrémet kipróbáltam már, ennél nagyságrenddel drágábbakat is, EGYIK SEM VÁLT BE ÚGY, MINT A TIBOLINA kézkrém:) Nem hazudik, valóban nagyon jól beszívódik, könnyű, de tartalmas krém, kellemes citrusos illattal. Én cseppentettem bele pár csepp bergamott olajat, így betölti a szobát az illata, ha bekrémezem a kezem. Remélem, a hosszú kihagyás után már folyamatosan kapható lesz, zsinórban veszem azóta:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

Vanília

2017. március 18.

Köszönöm, ZiAn:)

És végre beszereztem:) ééés érdemes volt!:) Minden jó igaz, amit olvastam róla. Ha valakit érdekel, a cleaneco.hu oldalon rendeltem meg, de ezt az utat csak akkor érdemes választani, ha valamelyik üzletükben vagy a központban át tudjátok venni (én a Megyeri úti központba mentem el érte), ui. a szállítás drágább, mint maga a termék. Sajnos most csak a tégelyes kiszerelést árulják, de azt mondták, hogy hamarosan a tubusos is rendelhető lesz. Az egyik legjobb kézkrém, amit próbáltam, pláne ezért az árért!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 18.

Köszönöm, ZiAn:)

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.