Tibolina

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Kézkrémek

Tradícionális, 20 éves receptúra alapján készített kéz- és testkrém

Bársonyosan puhává, hidratálttá varázsolja a kezet. Azonnal beszívódik. Nagyon száraz, ekcémás jellegű bőrfelületre is ajánlott. Lanolint tartalmaz. Színezék mentes.

pilla91

2016. június 1.

Nekem ez a kézkrém vált be a legjobban. Mániákus vagyok, nagyon sok kézkrémet kipróbáltam már, drágábbat, olcsóbbat, de ez valami csoda. Egy használat után rendbeteszi a száraz bőrt. Az illatát annyira én nem szeretem, de a hatása kárpótol. Még a régi csomagolású termék van meg nekem, nagyon sokáig elég, de tetszik az új tubus. :) Gyógyszertárban vettem még anno, nem volt készleten, de ha kéritek megrendelik. Szerintem megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

AAdriiiii

2016. január 1.

Az állaga és az illata nekem tetszik, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. Viszont ez hátrány is számomra, mert szinte egyáltalán nem zsíros és a kiszáradt, segítségre áhítozó bőrt nem ápolja eléggé. Sarkvidéki expedícióra tehát nem ezt ajánlom, de ár-érték arányban egyértelműen szinte verhetetlen. Jó termék, de nekem nem ez a tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Vermilion69

2015. december 29.

Gyártják még, csak megújult. Herbaházban vettem én is. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Gyártják még, csak megújult. Herbaházban vettem én is. :-)

boszilvi

2015. december 28.

Ma több patikában és bioboltban kerestem, hiába. Állítólag már nem gyártják. :(
Kár érte, mert fillérekért rendbe hozta a kiszáradt, ekcémás kezeimet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

Ma több patikában és bioboltban kerestem, hiába. Állítólag már nem gyártják. :(
Kár érte, mert fillérekért rendbe hozta a kiszáradt, ekcémás kezeimet.

Diszmadar

2015. december 14.

A legjobb kézkrém, amit valaha próbáltam, főleg ha az ár -érték arányt nézzük. Sajnos egy ideje hiánycikk. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Dike01

2015. december 4.

Kiszáradásra, ekcémára hajlamos a kézfejem. Orvos által felírt készítmények általában ideig óráig használnak csak legyen az olcsóbb vagy többezres krém.Evvel a kis retro küllemű kézkrém nagyon megfogott külsőre úgy voltam vele szép hátha használ is ha nem nem se baj ezért az árért nem vesztettem semmit. Megtörtént a csoda , nem csípi nem irritálja pirosodik ki a kézfejemen a bőr, szárazságnak nyoma sincs ekcémám sem durva kiterjedésű sőt szinte észrevehetetlen jelenleg. Egyenlőre nagy a szerelem. Csomagolása megváltozott legutóbb már én is tégelyes kiszerelésben vásároltam, mondjuk nekem így praktikusabb is ,hiszen este lefekvés előtt használok belőle egy nagyobb adagot ,így egész nap nem igényli a kezem hogy kenegessem. Gyorsan beszívódik valóban nincs ragacsos vagy zsíros érzet utána, illata számomra kellemes. Sokan lehetünk érte oda, akárhányszor megyek a kedvenc patikámban mindig hiány cikk , mindig előre megérdeklődöm mikorra várható újabb szállítmány ,hogy le ne csússzak róla :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Edit4000

2015. november 24.

A legjobb! Hamar beszívódik es nagyon jól hidratàl. Hatasa jobb mint a dràgàbb tàrsaié. Egyedül a beszerzése problémàs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

Kamillaneni

2015. november 23.

Az itteni vélemények elolvasása után vettem meg. Tégelyes, 100 gr-os kiszerelés, nevetséges 440 Ft-ért.
Nakérem. Az illata szerintem szörnyű, takarítószerszag, konkrétan a súrolókrémek szagára emlékeztet. Szerencsére enyhe illat, így nem tartom a kezem az arcom előtt, nem érzem.

Szuperhajlamos vagyok az ekcémára, ha kicsit is hidegebb van és a bőröm kiszárad, egyből előjön.
A krémre rá van írja, hogy ajánlják nagyon száraz, ekcémás JELLEGŰ bőrfelületre. Na most akkor én ezt kipróbálom, eddig már bekentem vele a kezem kétszer. Hamar beszívódott, nincs zsíros utóérzet (min pl a Nivea classicnál), nem viszket tőle a kezem. Még pár nap, és jövök updatelni, mert kíváncsi vagyok, az sebekkel és kiütésekkel mit tud kezdeni. Eddig 3 csillag, a fent leírtak alapján.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

adrienn0507

2015. november 21.

Nagyon kellemes a használata, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros réteget a kezemen. Én az enyhe illatát is szeretem. Egyedül az a problémám vele, hogy rövid ideig marad meg a használatát követően a hidratáltság érzése. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

bodri95

2015. november 8.

imáááddom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

imáááddom!!!

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.