Egyéb

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2021. január 14.

Kategória:   Hajformázók

Tartást ad a göndör fürtöknek. Vidd fel vizes hajra és oszlasd el jól, majd száradás után nyomkodd ki a keménységet a hajból.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

VargaKata15

2021. július 28.

Szerintem a negatív véleményt íról nem jól használják.. Az én 3A/3B hajamra tökéletes. Nem nehezíti el, nem ragad, nem szárít, kellemes az illata. A Bounce Curl zseléjét cseréltem erre, ami szintén nagy kedvenc volt.

A csomagolás tényleg nem praktikus, én átöntöttem a Bounce kiürült tubusába ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

A csomagolás tényleg nem praktikus, én átöntöttem a Bounce kiürült tubusába ;)

Fe0ve0

2021. július 18.

Iszonyat drága, rengeteg káros anyagot tartalmaz, a csomagolás nagyon olcsó hatást kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

mazsola

2021. április 29.

Nem értem azt a néhány negatív véleményt, mert ennél jobb zselét én még életemben nem használtam! Akinek valóban göndör haja van, az tudja, hogy mennyire nehéz kezelni és megtalálni a megfelelő hajápoló termékeket. Először is tisztában kell lenni, hogy milyen típusú, porozitású a hajad, mielőtt bármilyen terméket is veszel. Gyanítom, hogy a fújolók nincsenek tisztában a saját hajuk igényeivel. Ez a zselé egy csoda!! Ott kezdődik, hogy az állaga kellemesen folyós, így könnyebb eloszlatni a hajon, mint bármilyen hagyományos zselét. Mivel a termék készítője maga is göndör hajú, így pontosan olyan állagúra készítette, ami ideális! Sokkal egyenletesebben tudom eloszlatni a hajamon. A másik, amit imádok benne, hogy NEM ragad!!! Ezért már önmagában tudnék 5 csillagot adni! Ami problémám mindig megvolt más zselékkel, hogy megkeményednek a hajon. Hát ez nem! Olyan szép, definiált, rugalmas csigáim vannak tőle, amit semmilyen más termékkel nem tudok elérni. Én törölközővel át szoktam nyomkodni. Szép fényes is lesz tőle a hajam, ezt leginkább a fotókon látom, ahogy állunk egymás mellett, az én hajam fényes, a többieké meg nem :) Summa summárum, ha dupla ennyibe kerülne, akkor is megvenném, mert ez a zselé egyszerűen fantasztikus!! Csodaszer! A csomagolása nem igazán érdekel, a belbecs többet ér a külcsínnél! Az össze gyönyörű csomagolású, ennél sokkal drágább zselé landolt a kukában, mert semmit sem érnek! Én csak azért imádkozom, hogy nagyon sokáig elérhető legyen, mert nekimegyek a Dunának, ha nem gyártják többé!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 29.

Au.dr.eyP

2021. március 30.

Eddigi legjobb zselé az én hullámos tincseimnek. Könnyen eloszlatható,nem ragad, rugalmas, fényes fürtöket lehet elérni vele. Isteni az illata,nem szárít, több napig fixáló finish termék. Előtte én használok leave int és habot is. Kb egy-két diónyi mennyiséget oszlatom el a hajamon/(vastagszálú, lapockáig ér)

Negatívum: kissé drága (nekem megéri az árát-eddigi legjobb zselé amit próbáltam) , a tégelyes megoldás nem a legjobb,pumpás jobb lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 30.

KezdoManias

2021. március 1.

A legtöbb zselével az a problémám, hogy nehezen tudom adagolni, egyenletesen eloszlatni. Azt, amit sok értékelő kifogásol ebben a termékben, én nagyon is praktikusnak tartom: könnyed, folyós, így kevésbé kell tartanom a túladagolástól, és nem lesznek kemények a tincseim.
A csomagolás sajnos tényleg nem felhasználóbarát, a kupak és alatta a fedőlap nehezen és nem tökéletesen illeszkedik, így nehezen szállítható. Mivel kis szériás termékről van szó, feltételezem, a költségek kitermelése ily módon volt könnyebb, a tubus biztosan drágább csomagolóanyag.
Az ár-érték arány emiatt érthető, hogy sokak számára nem megfelelő, bár annyit érdemes megjegyezni, hogy számos termék kapható ebben az árkategóriában is szimplán csomagolásbéli különbséggel.
A magam részéről örülök, hogy beszereztem, és szurkolok, hogy a gyermekbetegségeket kiheverve egy kedvelt termék maradhasson a göndör haj megregulázásának eszközei között:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

nooncsyka

2021. február 19.

Ha lehet nullát adnék. Egy kalap ..art sem ér. Elnézést, de szörnyen bosszús vagyok. Állag, összetétel, kivitelezés. 0!!! Az ember próbál keresgélni magyar termékeket ebben a kategóriában, de ennek a piacra sem szabadott volna kerülni. Azt a pénzt a kukába is dobhattam volna. Ezzel mindent elmondtam. NE VEGYÉTEK MEG!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

Jdth

Korcsoport: >54
2021. február 19.

Nagyon átlagos zselé. Semmivel nem tud többet, mint a drogériákban elérhető Solitent termék. 5000 Ft-ért ráadásul rablás fényes nappal... A példában említett zselét ennek az árnak a töredékéért lehet megvásárolni, így maradok annál, mert semmi nem indokolja ezt az árazást a Tincs esetében. A csomagolása is egy vicc. Mi ez? Vissza a 90-es évekbe? Nagy erőlködést nem látok sem a termékben, sem a kivitelezésben. Ez megint olyan 'jó magyar' módira sikerült.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 19.

scrabble92

2021. február 18.

Számomra egy átlagos zselé, hámast adnék rá, de az ára miatt kettest adtam, mert ahhoz képest nem éri meg. Talán kicsit többet is kell használni belőle, mint egy átlag zseléből, emiatt még gyorsabban fogy. Számomra a legnagyobb pozitívuma az illata, de hatását tekintve pl. nem mondanám jobbnak a Rossmannos 500 ft-os Soliteintől. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

mig

2021. február 3.

Hááát.. ez egy elég középszerű valami, nem teljesen értem az árazását, folyik mindenfelé, nem tartós, csomagolása elég low-end, ennél a Rossmannos Soliteint zselé is többet tud kb tizedannyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 3.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin