Egyéb

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2021. január 14.

Kategória:   Hajformázók

Tartást ad a göndör fürtöknek. Vidd fel vizes hajra és oszlasd el jól, majd száradás után nyomkodd ki a keménységet a hajból.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KezdoManias

2021. március 1.

A legtöbb zselével az a problémám, hogy nehezen tudom adagolni, egyenletesen eloszlatni. Azt, amit sok értékelő kifogásol ebben a termékben, én nagyon is praktikusnak tartom: könnyed, folyós, így kevésbé kell tartanom a túladagolástól, és nem lesznek kemények a tincseim.
A csomagolás sajnos tényleg nem felhasználóbarát, a kupak és alatta a fedőlap nehezen és nem tökéletesen illeszkedik, így nehezen szállítható. Mivel kis szériás termékről van szó, feltételezem, a költségek kitermelése ily módon volt könnyebb, a tubus biztosan drágább csomagolóanyag.
Az ár-érték arány emiatt érthető, hogy sokak számára nem megfelelő, bár annyit érdemes megjegyezni, hogy számos termék kapható ebben az árkategóriában is szimplán csomagolásbéli különbséggel.
A magam részéről örülök, hogy beszereztem, és szurkolok, hogy a gyermekbetegségeket kiheverve egy kedvelt termék maradhasson a göndör haj megregulázásának eszközei között:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

nooncsyka

2021. február 19.

Ha lehet nullát adnék. Egy kalap ..art sem ér. Elnézést, de szörnyen bosszús vagyok. Állag, összetétel, kivitelezés. 0!!! Az ember próbál keresgélni magyar termékeket ebben a kategóriában, de ennek a piacra sem szabadott volna kerülni. Nem értem Kátai Zsuzsi hogyan tudott ennek a terméknek a "kitalálójával" együtt dolgozni. Zsuzsi termékei csodálatosak, és ő maga is az. Szakmailag rendkívül elismert, nem mellesleg egy tünemény, vér profi. Odett pedig... épp annyira szakértő mint amennyire a terméke jó. Zsuzsi miatt adtam egy esélyt a terméknek. Hiba volt. Nagyon nagy hiba. Kár ezt erőltetni drágám. :) tudom, hogy olvasod a véleményeket. Mivel a csoportodban törlöd a negatív kommenteket, így csak itt lehet a leendő vásárlókat lebeszélni. Azt a pénzt a kukába is dobhattam volna. Ezzel mindent elmondtam. NE VEGYÉTEK MEG!!! Ja és igen Odett kedves, remélem sokat csuklassz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Jdth

Korcsoport: >54
2021. február 19.

Nagyon átlagos zselé. Semmivel nem tud többet, mint a drogériákban elérhető Solitent termék. 5000 Ft-ért ráadásul rablás fényes nappal... A példában említett zselét ennek az árnak a töredékéért lehet megvásárolni, így maradok annál, mert semmi nem indokolja ezt az árazást a Tincs esetében. A csomagolása is egy vicc. Mi ez? Vissza a 90-es évekbe? Nagy erőlködést nem látok sem a termékben, sem a kivitelezésben. Ez megint olyan 'jó magyar' módira sikerült.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 19.

scrabble92

2021. február 18.

Számomra egy átlagos zselé, hámast adnék rá, de az ára miatt kettest adtam, mert ahhoz képest nem éri meg. Talán kicsit többet is kell használni belőle, mint egy átlag zseléből, emiatt még gyorsabban fogy. Számomra a legnagyobb pozitívuma az illata, de hatását tekintve pl. nem mondanám jobbnak a Rossmannos 500 ft-os Soliteintől. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Fe0ve0

2021. február 9.

Otthon olcsóbb zselét főzök 200 ft-ból és az nem tartalmaz ennyi káros anyagot. Az árát sem értem, rossz vicc az egész. Mintha valaki otthon kutyulta volna, mellesleg a cimke is olyan...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

mig

2021. február 3.

Hááát.. ez egy elég középszerű valami, nem teljesen értem az árazását, folyik mindenfelé, nem tartós, csomagolása elég low-end, ennél a Rossmannos Soliteint zselé is többet tud kb tizedannyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 3.

murczinodett

2021. január 4.

Mivel ez a termék úgy lett kifejlesztve, hogy összetartsa a gyönyörű göndör tincseim és minimalizálja a szöszösödést, nem is mondhatok mást rá, csak azt, hogy csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin