Egyéb

Ár:   €4.95   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM (csak külföldön)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilla16, Módosítva: 2020. július 30.

Ár:   €4.95
Lelőhely:   DM (csak külföldön)
Kategória:   Samponok

"A tápláló argánolajat tartalmazó szilárd sampon finoman tisztítja a hajat és minden hajtípusra megfelelő. Parabénektől és tartósítószerektől mentes vegán termék. A pacsuli és narancsvirágolaj szelíd egzotikus illatát simogatónak fogja érezni!"

Lilla16

2020. július 30.

Nagyon szeretem ezt a sampont, nem szárít úgy mint a legtöbb szilárdsampon (a Lush-ból nekem a legtöbb elég szörnyű volt), nem is drága, és BRUTÁL finom az illata! Ugyan most rövid a hajam, de akkor se fogyott gyorsan amikor hosszabb volt, biztos veszek még ha külföldön járok, osztrák DM-ben lehet pl kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil