Today

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Szappanok

A Today krémszappan már a gyengéd tisztítás alkalmával is ápolja a bőrét. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Olív

2020. december 5.

Párom használja zuhanyzáshoz. Eddig Baba szappant használt, de kb. fél éve hazahoztam magammal egyet a Pennyből, annyira megtetszett az illata. Azóta csak ilyennel fürdik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 5.

lolkabolka

2018. szeptember 13.

Kiváló szappan, Nivea illattal, nem hiába hiszen a szomszédos gyártószalagról gördül le, egy helyen gyártják csak más receptúra alapján. Ennek jobb összetevői vannak, nagyobb kiszerelés, olcsóbb. Mi kell több??

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

scintilla

2018. július 14.

Sokáig használtuk a Penny saját márkás zöld szappanját, de újat kellett keresni, mert nagyon repedezett. Sokáig elnéztem neki, mert az illata csúcs. A Rossmann saját márkás szappanjával együtt próbáltuk a Todayt, ez nyert. Mi kézmosáshoz és zuhanyozáshoz is használjuk, bevált, mintha nem szárítana annyira, mint a zöld.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Mars93

2018. február 13.

A legjobb ár-érték arányú szappan! Kellemes, puha illata van, remekül tisztít, miközben ápolja is a kezeimet. Én pl. nem tudok egyetlen egy folyékony szappant sem használni, mindegyik kiszárítja a kezeimet, ez viszont tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

PumpkinAddams

2017. október 17.

Nagyon jó és finom illatú szappan. Nálunk a sokáig használt Baba szappant váltotta fel. Annál sokkal jobb, nem szárít, általános kézmosó és fürdő szappannak is megfelelő. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

BlindedByLipstick

2017. január 18.

Ó, ezt nagyon szeretjük. Ennyi pénzért egy ekkora szappan szinte ajándék, kellemes az illata, nem szárítja a kezem, és nem ázik szét/hullik darabokra, hanem végig egyben marad. Abszolút 5*-os termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

tuncsa

2015. január 20.

Elképesztően finom illat, és nem szárítja a bőrőm. Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 20.

Elképesztően finom illat, és nem szárítja a bőrőm. Imádom!!!

Kodi

2015. január 1.

Nagyon tetszik az illata, jó ár- érték arány, nagy mennyiséget kapunk piri pénzért. Nagyon hasonlatosnak érzem a Balea klasszikus szappanához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 1.

bonbon5

2014. november 6.

Már évek óta ezt a terméket használom kézmosásra. Olcsó, nem szárít és az illata is kellemes. Még puha is lett tőle a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

lilielli

2014. augusztus 10.

Nagyon szeretem/szeretjük ezt!! Jó kis tisztaság illata van, puha lesz a bőröm, nyárra tökéletes és sokkal jobb ez ilyen időszakban, mint a tusfürdő!! Az arcomra is nagyon jó, nem szárít!! És nagyon szép összetevői vannak, sokkal szebbek, mint a Dove szappanoknak, amiket eddig használtam. 120 Ft nem pénz érte!!! Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.