Tommy Hilfiger

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maria0217, Módosítva: 2013. február 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Virágos-gyümölcsös illat. Almafa, feketiribizli, liliom és a menta illatával.

Tommy Hilfiger Tommy Girl EDT
Ár: 5990 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
FÚJÓS - Tommy Hilfiger Tommy Girl Cologne Spray
Ár: 10 ml - 1.300 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy személyesen
Timi8

2019. november 2.

Update: Chloé See by CHloé-jára és Burberry Body Tenderé-re rácuppanva jutott eszembe az almafa miatt ez a finomság is.
Nos, vérprofi! Ìgy kell időtállò, kortalan, maradandò és full egyedi illatot alkotni. Edc létére baromira tartòs, igényes, tavaszi-nyári csupa életigenlés ez az illat.
Òdivatù lenne??? Ilyen f...szságot hogyan ìrhattam?! Tökéletes illat. Egyre ritkább az ilyen. Be kell szereznem, mìg lehet!

Unokatesóm kihasznàlatlansàgból nekem ajàndèkozta az övèt, nagyon örültem neki de kb.sosem nyúltam èrte. Anyukàm hasonló örömmel kapta magàhoz, mint ahogy előtte èn is. Magamon szokatlan volt talàn kissè ódivatú is, anyumon viszont sokan megdícsértèk, szívesen fújkàlta el. Rajta friss (nem èdes!) gyümisen gyöngyviràgos. Tudom, h.ilyenek nincsenek is benne, de biztos, a liliom ès az alma(-fa) ilyen csalôka benne. Kifejezetten különleges illat. Tartóssàga kölni lètère kivèteles!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Lilu003

2019. szeptember 11.

Ez egy szuper illat! Nem rég rendeltem belőle mintát, úgy emlékeztem, hogy szerettem. Nem csalódtam, jobb mint emlékeztem! Friss gyümölcsös,virágos illat, nagyon kellemes. Lehet egyszer újraveszem, tökéletes komfort illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Verona5

2019. augusztus 12.

Tegnap a kezembe akadt az elrejtett üvegem és estefelé magamra fújtam! Jesszus, hogy én ezt mindig is mennyire szerettem! A majdnem egyparfümös időszakomban egymás után jó pár üveget elfújkáltam belőle és mindig kaptam rá bókokat, na ő aztán ilyen. /Bezzeg a mostani "extra" illataimra ritkán jönnek a pozitív megjegyzések! :):) / Még most is nagyon imádom, nem mintha korban hozzám illene, de kit érdekel, ha jólesik, hát jólesik! Kell ez a mínusz 10-20 év is képzeletben, úgyhogy ő lett a mai választott a forró napra. Tartós EDC, szerencsére még a régebbi verzióból van üvegesem, a mostaniaknak már változtattak az illatán. Ő maradt a virágos, almás, gyögyvirágos könnyedség. Perfekt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

miskvx

2019. július 1.

Nagy kedvencem :) Vidámság és firssesség egy üvegben. Friss citrusos - gyümölcsös és nehéz "túladagolni". Rajtam 10+ óra a tartóssága és a bőröm nagyon szereti, Nálam újravevős :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 1.

emitaylor23

2019. április 27.

20 év után újra szembejött a minap és beszereztem egy mintát. Azontúl, hogy felsejlett az akkori farmeres, pólós énem és egy kicsit több, most ugyanezt éltem meg, az illat mit sem vesztett aktualitásából, tökéletes alapillat hétköznapra, de most is kicsit több annál ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

Nenuka

2019. április 26.

Szerintem ez tökéletes New York illat. Úgy mondom,hogy volt szerencsém oda eljutni. Futkosós, sportos, de nagyon klassz tavaszi, üde. Fiatalos, gyümis, kicsit retro.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

pomme

2019. március 8.

Nagyon intenzív és tartós, pedig egy viszonylag egyszerű citrusos-rózsás-virágos illatról van szó. Nem rajongok a 90-es évek illataiért, nekem az már félretro, mert túl fiatal voltam akkor, de ez egy időtálló sportos citrusos tisztaságillat. Nem igazán tudom tesiórán kívül vagy 16 év alatt elképzelni bárkin. Nem azért, mert béna vagy akármi, hanem mert olyan kis ártatlan. De ennek ellenére teljesen valid parfüm még most is az önmagukat kereső fiatal tinilányoknak.
Nekem az EDT van meg, az ilyen brutál tartós. Simán kinézem, hogy elég volt belőle anno az EDC.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

matilda11

2019. január 27.

Alapvetően a fás és zöld illatokat szeretem ezért magam is meglepődtem amikor megvettem az egyik leárazás alkalmával. Nagyon megszerettem. Virágos vidámság-illat (nekem elsősorban gyöngyvirág). Kifújáskor erős de perceken belül megszelidül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 27.

Soly77

2018. március 6.

Rá kell jönnöm hogy mostanában a régi klasszikusok között sokkal jobban találok kedvemre valót mint az ujdonságok között. Az idei tavaszt megnyitom a Tommy Girl- el :)
Nagyon intenzív mégsem tolakodó, de csínján kell bánni vele... Nap végére is érezni, a testápolójával együtt egyszerüen most semmi sem üti ki a nyeregből :)
Hello Spring <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Hello Spring <3

Erynnis

2018. február 14.

Tizennyolc évesen nagyon irigyeltem a reklàmban látható farmerdzsekis lány könnyedségét. Megszereztem a parfümöt, de a könnyed természetes stílust nem sikerült. Nem értettem, hogy mi a baj velem. Aztán később, jóval később rájöttem, hogy sosem leszek az a bájos, törékeny farmerdzsekis lány. Ha parfümreklàmhoz kéne hasonlítani az ember életét, akkor az a Monica Bellucci felé D&G Sicily lenne, vagy az Ysl Manifesto. De azért a Tommy Girl - t akkor is nagyon szeretem! Annyira friss és üde, és igazàból kortalan illat. Most is van egy készleten otthon, ha már unom a nehéz, fűszeres, karakteres illatokat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Antioxidánsok: BHT