Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Csillámos hajspray.

Lory

2018. február 24.

Az ezüst csillámos változat van meg nekem.Látva a lehúzó véleményeket kicsit meginogtam,hogy leírjam e,hogy én szeretem :))De leírom,mert így van.Most szilveszterkor használtam legutoljára és továbbra sem bántam meg.A kész frizurára fújtam hajlakként és díszítőként is egyben,mindenki odáig volt a bulin,milyen jó lett a hajam :))De a lányom 8.-os ballagásán az ő frizuráján is ez volt,illetve a húgom is kölcsönkérte már párszor.Igen,kicsit szárítja a hajat,csak úgy mint bármelyik hajlakk viszont remek tartást is ad neki,pedig én nem egyszer már 1 óra múlva úgy nézek ki,mintha nem lett volna semmi csinálva a hajammal,mert nagyon hamar kirúgja magát.Nem mindegy milyen hajlakkal tartósítok.Ez a kis glitteres cucc viszont nekem fixálásra is nagyon bevált.Könnyen ki tudtam belőle mosni,nekem ezzel sem volt bajom.Viszont amikor befújtam,akkor tény,hogy a ruhám is kapott némi extra csillámot tőle,az hagyján de még a kutya is csillámos volt :)) Sőt a buli résztvevőin is akadt akin észrevettük,hogy nem feltétlen csillámokkal érkezhetett a helyszínre,valószínű tőlem kapta grátiszként :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Aylawitch

2015. október 23.

Én a lila színt próbáltam ki egyszer, de soha többet. Iszonyatosan kiszárítja és bekeményíti a hajat! Mint ha parókám lett volna... Fésülni egyáltalán nem lehet utána és folyamatosan hullik lefelé a hajról a szín, minden csupa lila volt körülöttem... :D Lemosni bezzeg nagyon nehezen tudtam. Mármint a hajszálról könnyen lejön, de csak mostam és mostam és még mindig lila volt a víz, na meg persze minden körülöttem.
Szerintem borzasztó én soha többet nem veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Szerintem borzasztó én soha többet nem veszek belőle.

B.Enci

2015. október 13.

Halloweenre tökéletes :D nekem a kék árnyalat van meg, szépen befogja a hajat majd 1 mosás után el is tűnik,viszont fújás után picit szárazabb lesz a haj tőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

AkInImOd

2015. május 31.

Nekem eddig mindig jó szolgálatot tett ez a spray. Azt hozzá kell tennem, hogy a használatához nagyon nagy előny a kézügyesség, különben tényleg macerás használni. Én úgy próbálom alkalmazni, mintha színes hajlakk lenne: a gimiben így lettem (igaz, drótokkal kisegítve) fixelt piros hajú harisnyás Pippin, illetve egy farsangra őszes hajú boszorkány... sőt, legutóbb páran ki lettünk maszkolva szobornak, és az összhatás kedvéért a hajunkat is megcsináltuk ennek a spraynek a segítségével. :) Nem szabad a hajat sokat piszkálni, amíg fent van a festék, különben tényleg gyorsan lekopik (érdemes feltűzött, vagy már elkészített frizurára ráfújni). Szóval nekem eddig bevált. Alapos hajmosással is szépen kijön.

És nem csak online kapható: bármelyik kisebb hajfestékes boltban beszerezhető, ezer forint körüli áron adják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Black Fairy

2015. május 17.

Csak a nosztalgia miatt nem nevezem pénzkidobásnak...xD

Egyébként iszonyatos termék volt: ragacsos, keményítette a hajat, a kimosása se volt könnyű, de Halloweenkor és farsangokon segített...általános iskolában...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Csak a nosztalgia miatt nem nevezem pénzkidobásnak...xD

rosa.love

2015. január 20.

Sokféle színben árulják, én a sötétkéket vettem meg. Kicsit csalódtam, mert bár befogta a sötétbarna hajamat, iszonyúan meg is keményítette, szinte raszta hajat csinált ott, ahol ráfújtam. Át akartam fésülni kicsit, de lehetetlen volt. Mintha ragasztóval öntöttem volna le a fejemet. Nagy nehezen kimostam, de még vagy 2 hajmosásig száraz tapintású volt a hajam. Két csillagot is csak azért kap, mert jól pigmentált és befogja a sötét hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 20.

bolero

2013. július 9.

Viccből vettünk egyet, mindenkinek befújtuk vele a haját (huszonikszéves felnőtt nők vagyunk elméletileg), és alig látszott. :( De hajformázásra jó volt, csak arra egy egyszerű hajlakk is megtette volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

skorpió

2013. április 19.

Nagyon egyet értek Veled Odil! Nekem is ilyen csillámos lakk volt a hajamon... az esküvőmön! Valóban jutott az arcomra, a ruhámra, a vállamra is belőle, de én ezzel együtt imádtam! Ha jól emlékszem, a karomra az összhatás kedvéért már én magam fújkáltam. Sokáig őrizgettem később, talán 1-2 szilveszteren még elő lett véve. Végül elajándékoztam a maradékot, de nekem mindig ez a hajlakk lesz az, amitől én azon a napon " csillámhercegnő" lettem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.

Odil

2013. április 19.

Félve vallom be, hogy egy fiókom mélyén igenis őrzök még ebből egy ezüstöt. Mert Töröttszárnyú hibátlanul tapintott a lényegre, ettől aztán valóban nem lesz szebb senki, de...
De vannak olyan napok, amikor úgy gondolom, hogy minden, ami nem csillámpóni vagy lánctalpas, az csak gagyi lehet, és...
Össze tudjátok magatoktól is rakni a képet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Össze tudjátok magatoktól is rakni a képet.

zdoreebaba

2012. december 27.

Ebből a sprayből a csillámost egyszerűen gyűlöltem. Koncert előtt befújtam vele a hajamat, elindultam az utcán, fújt a szél és a hajamról a számba fújta az egész cuccost. Azóta elegem van ebből a sprayből. Ezelőtt az incidens előtt volt feketében és egy másik színben, (de arra már nem emlékszem) viszont jók voltak. Általános sulis bulikon is nagyon híres volt ez a termék. Emlékszem, amikor még a fiúk is ezzel a fújókával vackoltak. Vicces esetek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

Hidratálók: Propylene Glycol