Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2012. március 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Mica Talc 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Propylparaben ta I par 0 0BHA ta

True Lover Shine 3-Color Trio Szemhéjpúder/szemfesték paletta
Ár: 300 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Vivi0507

2018. március 29.

Kicsit csillog de semmi szine nincsen , kék színű van meg belőle még ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

luckyschr

2017. április 5.

Kékes árnyalatú van meg nekem. Már fogalmam sincs mikor vettem, vagy kaptam, de megőriztem, mert nem rossz kis szemhájpúder. Kis halvány csillogást ad, ujjammal szoktam felrakni egy kicsit bizonyos alkalmokon. Tartóssága nem a legjobb, de nem is baj. Nekem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

Katie

2015. július 15.

Anyukámtól 3 féle palettát is kaptam ebből (újságokhoz vannak ajándékba, de ő nem sminkel): egy pirosas-rózsaszínes, egy fekete-fehér-szürke, és a képen látható kék-zöld-sárga. Ugyanaz volt vele a bajom, mint Gwendoline-nak, a legfelső csillámos réteg után teljesen matt volt, ráadásul nagyon durva és kemény, szivacsos applikátorral ki se tudtam szedni, csak ecsettel hosszas kínlódás után. A piros-rózsaszínt azért használtam el, mert ha szemfestékként nem is működött, pirosítónak egész használható volt összetörve és összekeverve a 3 szín. A kék-zöld-sárgát pár próbálkozás után elajándékoztam, a fekete-fehérrel már nem is kísérleteztem, bontatlanul ment fel zsibvásárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

mscintia

2015. február 3.

Újságok mellé volt ajándék, azt hiszem a Meglepetéshez csomagolták többször. Kékes-zöldes árnyalatban kaptam, nem is tudom..Nem csúcsminőség, ez evidens. Azonban nem is a legrosszabb. A Miss Rose termékekhez tudnám hasonlítani. Nehéz vele dolgozni, de a színek viszonylag tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Lory

2015. január 17.

Nos hát több ilyen kis trió is lapul nekem a szekrény mélyén,mivel az újságok mellé többször is ajándékként volt csomagolva.Sosem használtam egyiket sem,van sok palettám,eszembe sem jutott egy "újságos" cuccot helyettük használni.Aztán a minap a fekete szemhéjpúderem leesett és kismillió darabra tört,elkezdtem kutatni a kevesebbet használt és eltett sminkes holmijaim közt,amikor a kezembe akadt egy fehér-szürke-fekete kombó.Gondoltam egyet és fekete részével befejeztem a füstös sminkemet.Nagyon kellemesen csalódtam,tökéletesen pigmentált,nem csak szürkés fekete árnyalat(ami sajnos sok olcsó fekete színű szemhéjpúder hibája),mély fekete szín,enyhén csillámos és nap végén sem kellett még igazítanom sem.Fogom használni tovább,sőt a többi kis triót is tesztelni fogom amiket csak úgy a szekrénybe dobtam.Egy bordós árnyalaton túl vagyok már,azzal nekem is csak az a bajom amit már írtak,hogy a teteje szép csillámos és a következő sminkelésénél már egy matt árnyalat fogad.Ezért egy csillagot levontam,szerintem se csak a tetejét szórják be vagy csinálják mattra de így nem okés.Sebaj,van még pár szín ami beválhat akár :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

Gwendoline

2013. július 1.

Hát... el fogom ajándékozni. Az a helyzet, hogy azért vettem meg, mert szép csillámos volt --- a teteje csak! Miután a felső réteget leszedtem kiderült, hogy totál matt, amit én nem szeretek, mert (a rózsaszín) úgy néz ki a szememen, mintha egész éjszaka bőgtem volna. Nagy csalódás, csalás, úgy eladni egy terméket, hogy csak a tetejét hintik meg egy kis csillámmal. Használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

CrazyKid

2013. április 16.

Én is az újsághoz kaptam.Egy gyönyörű kék,egy sötétszürke és egy ezüst szín volt benne.A kék nagyon erős,pigmentált,jól kenhető volt és tartós.A sötétebb szürkével már többet kellett kínlódjak míg látszott,de elment.Az ezüst pedig egyáltalán nem látszik.Olyan köztes kis termék ez...De mivel nagyon beleszerettem ebbe a kékbe ezért 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Hajna

2013. január 31.

Ez melyik újsághoz volt? Nem is emlékszem már. Talán kétszer ha használtam, nem volt annyira rossz, bár a színek nem a legszebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

gothy

2012. október 28.

Valamelyik újsághoz adták ajándékba, az enyém három féle rózsaszín árnyalat. Meglepően jól pigmentáltak, a tartósságról nem tudok nyilatkozni, mert sosem használtam. Valahogy nem az én színvilágom. Unokatesómnál kötött ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 28.

ewushhh

2012. szeptember 29.

nekem egy zöldes van meg amiben három féle zöld van. reggel ha felviszem, délutánra nem nagyon marad meg, elhalványodik, ha keverem, szintén. szóval nem igazán használom.. pénzért biztos hogy nem venném meg, újsághoz volt. gyenge 3-as.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Emolliensek: Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Polyisobutene
Szilikonok: Dimethicone