Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: absinth, Módosítva: 2013. február 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Virágos-fás-pézsmás illatcsalád

Fő illatösszetevők: bergamott, alma, ribizli, frézia, szilva, amarillisz, hinoki

rata.sum

2015. április 13.

Nos, valóban nem egy letaglózó parfüm, semmilyen értelemben. Viszont kellemes, nagy melegben frissítő, hétköznapi illat, amelyet szívesen viselek nagyjából bármikor, amikor nem akarom, hogy a parfümöm kicsit is elvonja a figyelmemet a dolgomról. :)
Szeretem. Nem imádom, de szeretem, mert nem minden nap vágyom különlegességre, van, hogy elég, ha frissnek és energikusnak érzem az illatomat. :)
Az külcsín is tetszik, imádom a giccses üvegeket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

Az külcsín is tetszik, imádom a giccses üvegeket. :)

absinth

2013. február 1.

A Calvin Klein parfümöm mellé kerestem még vmikor 2 éve egy könnyedebb, nyári illatot. A különleges üvege miatt akadt meg rajta a szemem. Az ára először nagyon magasnak tűnt, de aztán észrevettem, hogy ez nem 30 ml, mint a többi parfüm, hanem 50-így nagyon megéri, elég sokáig ki is tart. Kellemes, friss, nem túl tolakodó illat, mégis nőies. Az egyetlen ok, ami miatt nem veszem újra, ha legközelebb nyári parfümöt keresek, az az, hogy szeretek kísérletezni, és nem ez “életem parfümje” (azt a címet a Calvin Klein már megszerezte).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Hexyl Cinnamal, Geraniol