Egyéb

Ár:   269 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manitia, Módosítva: 2016. május 6.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéden tisztítja az intim területeket. Kényelmes használat a család minden tagja, még a tinédzserek számára is. A UNI Lady intim nedves törlőkendőnek kiegyensúlyozott PH értéke van, így nem károsítja a bőr fiziológiás szerkezetét. Segít távol tartani a gombákat és baktériumokat. Bőrgyógyászatilag és mikrobiológiailag tesztelt, hippoalergén.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tátombák

2024. január 12.

Árához képest meglépően jó minőségű, kellően nedves, nagy méretű és vastag anyagből készült kendők.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 12.

wildrose

2022. február 25.

Kellemes, diszkrét illatú, megfelelő méretű, elég nedves és jó minőségű kendő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 25.

Kellemes, diszkrét illatú, megfelelő méretű, elég nedves és jó minőségű kendő.

Ennie86

2017. március 27.

Teljesen véletlenül landolt a kosaramba, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Finom illata van és nem irritál. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

erikaa

2017. január 24.

Ár érték arányban a többi hasonló törlőkendőhöz képest tényleg megéri.
A kendő mérete elég nagy, nem szakad.
Illata kellemes kamillás. Nekem kissé túlságosan is nedves, olyan volt mintha habzana, de van akinek ez kifejezetten előny lehet. Én csak ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Ár érték arányban a többi hasonló törlőkendőhöz képest tényleg megéri.
A kendő mérete elég nagy, nem szakad.

sterlingsilver

2017. január 11.

Mindenfélét használtam már, de ez... ez valami fantasztikus. Ameddig nem változtatnak semmit rajta, addig újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

bontovicsbarbi

2016. december 30.

Ez az eddigi legjobb minőségű kendő amit használtam. Nem szakad szét, nem csíp és kellően nedves. Nekem nagyon bejött! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

lulley93

2016. szeptember 13.

eddig nem lett tőle bajom (ritkán használom), és örülök, hogy savas a ph-ja. hihetetlen, hogy más intim termékeket forgalmazó cégek nem tudják felfogni, hogy a női hüvely és környéke savas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

manitia

2016. június 19.

Eddig egy dm saját márkásat használtam, de az baromi gyorsan kiszáradt. Viszont nehéz olyan találni, ami nem csíp (legalábbis engem). Ez viszont meglepően jó!. Jól zár és mivel nedvesebb az átlagnál így nem is szárad ki. :) Ja és röhejesen olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

Hidratálók: Propylene Glycol

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Tartósítószer.