Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. július 23.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

-praktikum zsebméret
-frissít, tisztít, ápol az intim helyeken
-kis helyen is elfér
10db/pack

Berniii

2015. január 21.

Nagyon szeretem, nagyon praktikus. Táskában alapfelszerelés, sőt utazáshoz is kiváló. Pont megfelelően nedves, nem irritál, kedvező az ára, tényleg megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Wildflow

2014. június 24.

Nagyon praktikus méretű a csomagolás, korrekt kis termék, általában van a táskámban belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

timity

2013. május 13.

Valóban bárhol elfér! Zseb, kis méretű táska, pénztárca..Szuper és diszkrét a csomagolása! Akár egy papírzsebkendős csomag is lehetne, de annál sokoldalúbb! :) Az illata nagyon kellemes, enyhén púderes. Frissítő érzés a használata, gyorsan felszívódik a nedvessége és szerencsére sokáig érezhető a hatása. Nagyon cuki kiszerelés! :) A 10 db-os pont elég, mert így biztosan nem szárad ki, bár szépen visszazárható. Nekem semmi problémám nem volt a nyitófülével, mert ugyan kicsit nehezebb volt kinyitni, de pont ezért sokkal résmentesebben lehetett visszazárni. Örülök, hogy rátaláltam erre a kis apróságra, mert egyszerűen nagyszerű! Nem szakad el, nem nyúlik, vékony, de minőségi anyagú és még olcsó is. Mindenképpen csak ajánlani tudom! Rosszat semmit nem tudnék felhozni ellene! "Csodaszer"! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

svivko

2013. március 20.

Apró diszkrét csomagolása van, a teteje teljesen visszaragasztható, nem kell attól tartani, hogy idővel leesik, elmászik. A kendő kb 10x10 cm (nem vitték túlzásba), jó nedves, nagyon puha, vékony anyagú. Finom krém illata van, ha a kezemet törlöm vele kb fél percig ragadós érzetet hagy, utána felszívódik.
Kényelmes, finom az illata, olcsó.
(Tesco-ban 150 Ft volt, a kasszánál.)

UPDATE: Újravettem mert hiányzott a finom púderes illata, meg a kis aprósága, de most az intim betétek - vattapamacsok, intim törlőkentők részlegnél találtam rá. Itthon bontottam csak ki - mint minden lelkiismeretes normális vásárló, és észrevettem, hogy nem vágták ki a kis lyukat a kis nyitómatrca alatt. Ne féltsetek, megoldottam sniccerrel, meg ollóval. Ezért nem vonok le pontot, mert megtöröltem a kezem, és finom illatú, puha tapintású lett. Egyszeri bocsánatos bűnnek könyvelem el. Majd ha legközelebb is kikapok egy ilyet, jövök lepontozni.
Nem tudom mi a franc van a bőrömmel(merthogy a parfümöket pillanatok alatt ledobja magáról), de nekem bizony nem tünteti el a füstszagot a kezemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

Kényelmes, finom az illata, olcsó.
(Tesco-ban 150 Ft volt, a kasszánál.)

Csibecsont

2012. december 18.

Táskába tökéletes, mindig ilyet hordok magamnál. A ragasztós nyitójára vigyázni kell, véletlenül leszakadt egyszer és nem vettem észre, dobhattam ki a kukába az egészet... :D
Egyébként nagyon finom az illata, összességében nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

lilla93

2012. július 25.

Fesztiválra menet kaptam le egyet a polcról, konkrétan antibakteriális kéztörlőt kerestem, de gondoltam olyan szép a csomagolása, elhozom. Van belőle 20-as pakk is, én a tízeset vettem, mert csak egy napra mentem és elég is volt. Kéztörlőként is fantasztikus, én arctörlőként is alkalmaztam (és nem lett semmi bajom belőle :D ), sőt annak külön örültem, hogy a dohányzás szagát is eltünteti a kezemről, szóval tinédzsereknek is ajánlom lebukás ellen :D Biztos újra fogom venni, szerintem most már állandó vendég lesz a táskámban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

o0.rebekap.0o

2012. július 4.

mindig ezt veszem, elfér a kistáskában mindenhova magammal viszem, finom illatú, kellőképpen nedves, és nem is szárad ki hamar

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

egifeny

2012. május 8.

Szeretem mert kicsi es cuki a csomagolasa :) Ez az igazi utazo meret, nem az egyeb hasonlo termekeke! Kellokeppen nedes, neha meg mintha folyni is akart volna :D es mintha baratibb összetevoi lennenek az atlagnal! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Tartósítószer.