Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: shoesgirl, Módosítva: 2013. április 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Utazás egy érzéki nőies illatban. Létrejött egy új, leírhatatlan, érzéki kompozíció az UNICORNO, melynek titokzatos és érinthetetlen illata együtt formálja a varázslatos és felszbadító nőies illatot.

Liliomrozsa

2016. március 11.

Kicsit nekem olyan mint egy Yves Saint Laurent Manifesto L'Elixir olcsó utánzata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Pampilla

2013. április 29.

Ez olyan tipikus illat amire még emlékezni sem lehet,annyira jelentéktelen.Ajándékba kaptam kb 4-5 éve,és elhasználtam ugyan,de örültem amikor elfogyott.Azt hiszem ezt olyan helyeken lehetett kapni,ahol hosstessek tukmálják rá az emberre a kozmetikai csomagot.Hát olyan is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, CI 60730

Színező anyag. (Piros)